lostyazilim

Yerli Themeforest Kuruyoruz, Hep Birlikte Yapalım Bu İşi

47 Mesajlar 5.615 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

aydogan338 aydogan338 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Onpage ve Offpage SEO
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Üstteki yorumumu okuyun hocam.

Biliyorum hocam, okumuştum daha önce, şimdi tekrar bir göz attım.

Demek istediğim şey şu hocam. Bu siteye bir yazılım gerek. Bunu yapacak birine ihtiyaç var. Biliyorum ki bu yazılımın fiyatı en az 2-3 bin lira tutacak ve bende o kadar para yok. Hosting sağlayan iki kişi çıktı sağolsunlar. Ama ana nokta zaten o yazılım. E ben şimdi ne diyeyim? Olumsuzlama dışında tek bir beyanat yok, millet hazırda bekliyor biri bir proje anlatsın da hayattan soğutalım diye. Belki bir gün param olursa kendim yaparım. Topluluk işi yalanmış, bu işler başka ülkelerde oluyor bi tek galiba. Neyse. Yorumları için herkese teşekkür ederim. Tekrardan kusura bakmayın.

wmaraci
reklam

sifreler sifreler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 12 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
aydogan338 Domain barındırma hizmetini ben karşılarım.
aydogan338

kişi bu mesajı beğendi.

vfstech vfstech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Akıl veriyor derken beni de kastediyorsan şayet yanlış bir şey söylediğimi düşünmüyorum. Sadece yeri değil diyorum. Gerçekten varsa böyle iyimser birileri, sizin projeye el attıktan sonra bana da PM atsın. Themeforest halihazırda kurulmuş bir sistem, herkesin kendine göre muadili olmayan düşünceleri/projeleri vardır. Bunlara gerçekten sağlam emek verilirse, tutmama olasılığı yok. Fakat bu projeye destek verilse dahi siz nasıl bir rol oynayacaksınız, onu anlamış değilim? Yönetici, Fikir danışmanı, Sponsor?? Kusura bakmayın ama bana pek ciddi gelmedi.

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

sifreler adlı üyeden alıntı

@aydogan338 Domain barındırma hizmetini ben karşılarım.

Sağolun hocam, eğer yazılımı halledecek sürpriz biri çıkarsa geri dönüş yaparım.

wmaraci
wmaraci

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Anlamadığım yazılım diyorsunuz,
Panel diyorsunuz,
O bu şu diyorsunuz da siz tam olarak ne yapacaksiniz? Sadece ücretli eleman çalıştırir gibi eksiklikleri brief mi vereceksiniz? Bu projeyi başlatan kişinin gerçekten vasıflı sözü geçen güvenilir ve yazılım konusunda başarılı olursa ancak katılırdım. Sonuçta adam yazılımcı olurdu bende katkıda bulunur ipini tutar izinden gider ve yardim ederdim ama siz dayanışma veren insanlardan daha az işe kendinizi atiyor gibisiniz. Bu işin %60'i yazilim %20si reklam %10 u da sans diyebilirim yazilimsiz neyin reklami? Lider kim projeyi baslatan kim ana köprü gorevi gören kisi kim ise onun düzgün olmasi gerekiyor. Temayi yapacak arkadas onu yapacak arkadas falan filan dayanisma milliyetçilik ile maalesef ama çok itici geliyor artık. Bu güne kadar Türk projemiz olsun diye kac kisiye yardim ettim kac kisinin ameleligini yaptım... Hepsi boş çıktı. Üzgünüm desteklemiyorum saygılar

-Alan adi hosting isleri sizden (gider 50tl) bu Komik işte...

-Yazilimci destekci yardimsever muhtesem polyanna efendim (izin emek gideri 2500tl?)

Ben yazılımcı olsam kendj liderligimde surdururum ne diye yardim edeyim ki? Sonuçta is yazilimda dönüyor biraz da sermaye eklerim tutarsa tutar bu kadar yani. Başkasına ipimi veremezdim ben.

Tutar ama sizinle tutmaz
asonons wpuzman

kişi bu mesajı beğendi.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

aydogan338 adlı üyeden alıntı

Biliyorum hocam, okumuştum daha önce, şimdi tekrar bir göz attım.

Demek istediğim şey şu hocam. Bu siteye bir yazılım gerek. Bunu yapacak birine ihtiyaç var. Biliyorum ki bu yazılımın fiyatı en az 2-3 bin lira tutacak ve bende o kadar para yok. Hosting sağlayan iki kişi çıktı sağolsunlar. Ama ana nokta zaten o yazılım. E ben şimdi ne diyeyim? Olumsuzlama dışında tek bir beyanat yok, millet hazırda bekliyor biri bir proje anlatsın da hayattan soğutalım diye. Belki bir gün param olursa kendim yaparım. Topluluk işi yalanmış, bu işler başka ülkelerde oluyor bi tek galiba. Neyse. Yorumları için herkese teşekkür ederim. Tekrardan kusura bakmayın.

Hocam yazılımı bende yapabilirim hem banada referans olmuş olur ama en az 2 ay boyunca fazla vaktim olmuyor bir yandan okul bir yandan websiteler baya vaktimi alıyor. Eğer acelen yoksa 2 ay sonra yardımcı olabilirim.
aydogan338

kişi bu mesajı beğendi.

sifreler sifreler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 12 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

Sağolun hocam, eğer yazılımı halledecek sürpriz biri çıkarsa geri dönüş yaparım.

O konuda da birisine danışacağım. Benden haber bekle.
aydogan338

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

Disco adlı üyeden alıntı

Anlamadığım yazılım diyorsunuz,
Panel diyorsunuz,
O bu şu diyorsunuz da siz tam olarak ne yapacaksiniz? Sadece ücretli eleman çalıştırir gibi eksiklikleri brief mi vereceksiniz? Bu projeyi başlatan kişinin gerçekten vasıflı sözü geçen güvenilir ve yazılım konusunda başarılı olursa ancak katılırdım. Sonuçta adam yazılımcı olurdu bende katkıda bulunur ipini tutar izinden gider ve yardim ederdim ama siz dayanışma veren insanlardan daha az işe kendinizi atiyor gibisiniz. Bu işin %60'i yazilim %20si reklam %10 u da sans diyebilirim yazilimsiz neyin reklami? Lider kim projeyi baslatan kim ana köprü gorevi gören kisi kim ise onun düzgün olmasi gerekiyor. Temayi yapacak arkadas onu yapacak arkadas falan filan dayanisma milliyetçilik ile maalesef ama çok itici geliyor artık. Bu güne kadar Türk projemiz olsun diye kac kisiye yardim ettim kac kisinin ameleligini yaptım... Hepsi boş çıktı. Üzgünüm desteklemiyorum saygılar

-Alan adi hosting isleri sizden (gider 50tl) bu Komik işte...

-Yazilimci destekci yardimsever muhtesem polyanna efendim (izin emek gideri 2500tl?)

Desteklemeyişiniz için teşekkürler.

89106 89106 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

Hosting konusunda bireysel olarak mı, kurumsal olarak mı destek vereceksiniz hocam?

Şirketim için kullandığım bir sunucum var büyük meblağ harcadığım, yer verebilirim yani başlangıç için :)
aydogan338

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam yazılımı bende yapabilirim hem banada referans olmuş olur ama en az 2 ay boyunca fazla vaktim olmuyor bir yandan okul bir yandan websiteler baya vaktimi alıyor. Eğer acelen yoksa 2 ay sonra yardımcı olabilirim.

sifreler adlı üyeden alıntı

O konuda da birisine danışacağım. Benden haber bekle.

Beklemedeyim üstatlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al