wmaraci reklam
lidertakipci

Adwords Kupon Dolandırıcılığı Dikkat

31 Mesajlar 5.569 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

noonweb noonweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 117 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Google adwrods Bilgi merkezinden arıyoruz deyip (Arayan numara 0850 480 4655) kupon kazandınız bunu sizin hesabınıza yüklememiz gerekmekte aksi takdirde süresi dolunca kullanılmıyor gibi bahanelerle müşterimi bir şekilde inandırıp hesap erişim izni istemişler oda 250 TL kupon gelicek hevesiyle arayan kişinini telefonda yönlendirmesiyle hesap erişimini onayladı ve sonuç olarak 675 TL lik başka firmalara ait reklamlar verildi kendi hesabından... Başka firmalar da amerikada ki 20 den fazla şirket reklamı..
Lütfen dikkatlı olalım bu gibi durumlarla karşılaşmamak için
melankolia cthax Codesign

kişi bu mesajı beğendi.

“Lâ Galibe İllallah”
wmaraci
reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Bilgilendirme için teşekkürler.

BuAdamon BuAdamon WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 98 / 78
  • Ticaret 5, (%80)
Arkadaşlar dikkatli olalim herşey düşünerek yapalim Beni dolandıramazlar diye düşünmeyin çok çok dikkatli kimse mağdur olmasin
grsy FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 117 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Bu konu yoğun derecede hassasiyet içermektedir... Bu konuda adminlerinde desteği ile daha fazla kşiye ulaşmasını sağlamamız gerekir.. Çok garip bir **************lık dolandırılan insanların coğu amerikadaki firmalara reklam verilmesi sağlanılıyor.. son 1-2 hafta içinde bayağa bir artış olduğu söyleniyor. Neden illede amerika

“Lâ Galibe İllallah”
wmaraci
wmaraci

havuzmavisi havuzmavisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konu benim başıma geldi. Aynı şekilde 250 TL. kupon vericeğiz diye mail yoluyla linki tıklayın hesap yetkilerini ve ödeme yöntemini değiştirin diye. Ve sonuçta adwords hesabım çalındı. Aynı gün google şikayette bulunup, hesabımı askıya aldılar. Bakiyemi kullanmamışlar. Bağlı olduğum kredi kartım internete kapalı olduğu için çekim yapamamışlar.

Benim sıkıntım şu an reklam verememek. Çünkü google yeni bir hesap açarsanız o da askıya alınır dedi. Reklam veremediğim için E-ticaret sitemde ciddi mali sıkıntıya girdim. Ben tekrar nasıl reklam vermeye başlayabilirim? Lütfen yardımcı olunuz.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 117 / 28
  • Ticaret 4, (%100)

havuzmavisi adlı üyeden alıntı

Bu konu benim başıma geldi. Aynı şekilde 250 TL. kupon vericeğiz diye mail yoluyla linki tıklayın hesap yetkilerini ve ödeme yöntemini değiştirin diye. Ve sonuçta adwords hesabım çalındı. Aynı gün google şikayette bulunup, hesabımı askıya aldılar. Bakiyemi kullanmamışlar. Bağlı olduğum kredi kartım internete kapalı olduğu için çekim yapamamışlar.

Benim sıkıntım şu an reklam verememek. Çünkü google yeni bir hesap açarsanız o da askıya alınır dedi. Reklam veremediğim için E-ticaret sitemde ciddi mali sıkıntıya girdim. Ben tekrar nasıl reklam vermeye başlayabilirim? Lütfen yardımcı olunuz.

Bunun tek yolu farklı adwords hesabı açmak.. google beni de aradı yurtdışından kırık türkçesi ile bir bayan konuştu durumu izah etmeme rağmen ödemeyi yapıp hesabı kullanacaksını dedi. Suç sizin olmaya bilir dedi ama ödemeyi yapmazsanız hesabı kullanamazsınız dedi. Bende farklı bir adwords hesabı açtım müşteriye onu kullanıyor

“Lâ Galibe İllallah”

havuzmavisi havuzmavisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Yeni bir hesap açarsam o da askıya alınırmış. Öyle söyledi google. Hiçbir şey yapamıyorum.

ornitorenkperi ornitorenkperi Ne Mutlu Türküm Diyene Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 12 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
beni de aradılar Adwords İrlanda dan arıyoruz dedi.. Konuşma şekli biraz fazla kezban geldiği için kendisine" benim arkadaşım irlanda Aswords ün müdürü ismi Erkan " diye uydurdum.. " evet tanıyorum dedi".. :) öpermisin sabaha mı bırakırsın yani...
noonweb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 117 / 28
  • Ticaret 4, (%100)

havuzmavisi adlı üyeden alıntı

Yeni bir hesap açarsam o da askıya alınırmış. Öyle söyledi google. Hiçbir şey yapamıyorum.

Biz açtık kullanıyoruz ... her hangi bir sıkıntı yok şuan için

“Lâ Galibe İllallah”

brk66 brk66 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
google bu adwrds konusunda çok yetersiz 1 haftadır 0850 390 2100 bu numaralarını arıyorsun telefon desteği yok öncesinde her telefonu açan farklı birşey söylüyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al