wmaraci reklam
lidertakipci

250 TL. Kupon Vereceğiz Diye Adwords Hesabım Çalındı

21 Mesajlar 3.645 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

havuzmavisi havuzmavisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
2 Hafta önce Google İrlanda'dan aradıklarını söyleyen kişiler tarafından hesabınıza 250 TL. kupon tanımlayacağız diye attığımız maildeki linke tıklayarak işlem yaptırıp, hesabımı çaldılar.

Hesabımdaki bakiyeme dokunamadılar. Google hesabı askıya aldığında aynı bakiyem duruyordu. Ayrıca kredi kartımdan internetten alışverişe kapalı olduğundan para çekemediler. Sadece hesabım askıya alındı. Bende durumu google İrlanda'ya bildirdim. Hesabımı askıya aldılar. Gerekli formları doldurup, beklemeye geçin dediler.

Fakat şu anda 2 haftadır hesabım askıda. Yeni bir hesap açamıyorum. Açarsam o da askıya alınır dendi google tarafında.

Bundan dolayı reklam veremediğim için e-ticaret sitemde maddi kayıp yaşıyorum. Reklam vermek için nasıl bir yol izlemeliyim? Lütfen yardımcı olun zor durumdayım.

wmaraci
reklam

gaometri gaometri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 178 / 179
  • Ticaret 4, (%100)
Alternatif yöntemleri deneyebilirsin. Sosyal medya üzerinden reklamlar ile aynı şekilde tekrar ziyaretçi çekme şansınız vardır. İnstagram, Facebook (tavsiye etmem), twitter, yandex gibi yerlerden reklam verebilirsin
havuzmavisi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

gaometri adlı üyeden alıntı

Alternatif yöntemleri deneyebilirsin. Sosyal medya üzerinden reklamlar ile aynı şekilde tekrar ziyaretçi çekme şansınız vardır. İnstagram, Facebook (tavsiye etmem), twitter, yandex gibi yerlerden reklam verebilirsin

Evet bir arkadaşımda sizin dediğinizi söyledi. Peki google tarafında bu durumu nasıl düzeltebilirim. Yoksa beklemeye devam mı edeceğim.

• Üyelik 17.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 178 / 179
  • Ticaret 4, (%100)
Genellikle askıya alınan adwords hesapları, çok zor açılır. Bu yüzden eğer hesabınızda fazla bir miktar yoksa eğer, Eşiniz, kardeşiniz gibi kişiler adına bir adwords hesabı açarak tekrar kullanmaya çalışın.

Bunun yanı sıra kendi adwords hesabınıza tanımladığınız kart yerine farklı bir kart tanıtın. Çünkü fark edilirse tekrar askıya alacaklardır. Bu yüzden eşiniz adına veya başka biri adına bir kart tanıtın. Tanıttığınız kart ile bir miktar yükleyerek biraz bekleyin eğer sıkıntı yaratmıyorsa kullanmaya devam edin. Şimdilik diyebileceğim bunlar.
havuzmavisi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

gaometri adlı üyeden alıntı

Genellikle askıya alınan adwords hesapları, çok zor açılır. Bu yüzden eğer hesabınızda fazla bir miktar yoksa eğer, Eşiniz, kardeşiniz gibi kişiler adına bir adwords hesabı açarak tekrar kullanmaya çalışın.

Bunun yanı sıra kendi adwords hesabınıza tanımladığınız kart yerine farklı bir kart tanıtın. Çünkü fark edilirse tekrar askıya alacaklardır. Bu yüzden eşiniz adına veya başka biri adına bir kart tanıtın. Tanıttığınız kart ile bir miktar yükleyerek biraz bekleyin eğer sıkıntı yaratmıyorsa kullanmaya devam edin. Şimdilik diyebileceğim bunlar.

Hocam cevabınız için teşekkürler. Bakiye umurumda değil aynı domainimde reklamım devam etsin yeter. Anladığım kadarı ile eski gmail hesabımla adwords hesabı açmayacağım. Yeni bir gmail ile adwors hesabı açacağım. Farklı bir kart tanımlayacağım. Doğru mu hocam?

Yalnız merchants hesabımda askıya alınmış. Tekrar farklı bir gmail ile merchants hesabı da oluşturmam gerekiyor o zaman.

Yardımcı olursanız çok memnun olucam hocam.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Benim hesap farklı bir sebepten kapatılmıştı, arayıp görüştüm Google AdWords ile, 1 saat içinde açıldı hesabım. Siz mail üzerinden mi yoksa telefon ile mi iletişime geçtiniz?
havuzmavisi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 178 / 179
  • Ticaret 4, (%100)

havuzmavisi adlı üyeden alıntı

Hocam cevabınız için teşekkürler. Bakiye umurumda değil aynı domainimde reklamım devam etsin yeter. Anladığım kadarı ile eski gmail hesabımla adwords hesabı açmayacağım. Yeni bir gmail ile adwors hesabı açacağım. Farklı bir kart tanımlayacağım. Doğru mu hocam?

Yalnız merchants hesabımda askıya alınmış. Tekrar farklı bir gmail ile merchants hesabı da oluşturmam gerekiyor o zaman.

Yardımcı olursanız çok memnun olucam hocam.

Dediğim gibi farklı bir kartta olabilir illa dediginiz kart ol.asiba gerek yok. Enpara gibi diger kartlari da kullanabilirsiniz. Yanlız sizin adiniza olamsin. Eğer sizin için zaman kaybi para kaybı oluyorsa zaman kaybetmeden bence deneyin. Çünkü sitenize baktım baya geniş yelpazeli bir site.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Geçmiş olsun...

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

ProSeller adlı üyeden alıntı

Benim hesap farklı bir sebepten kapatılmıştı, arayıp görüştüm Google AdWords ile, 1 saat içinde açıldı hesabım. Siz mail üzerinden mi yoksa telefon ile mi iletişime geçtiniz?

Hocam ben ilk telefonla görüştüm hesabımı ele geçirdikleri için hesabı askıya aldılar. Ondan sonra bana form felan gönderdiler. Onları doldurup göndermemi istediler. Onlarıda doldurdum. İnceleme sürecini bekleyeceksiniz dediler google dan. Şu an hesap askıda. Ben zaten eski hesaba giriş yapamıyorum. Yeni hesaba yönlendiriyor google. İşin sıkıntısı şu. Yeni heseptan da açsam google onuda askıya alır diyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Allah kimsenin başına vermesin. Mağdurken suçluymuş gibi işlem yaptı google.

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Çok teşekkürler hocam. Büyük sıkıntı yaşıyorum. Çünkü bizim sektörümüz sezonluk. Yüzme havuzu malzemesi satıyoruz biz. Yazın iş yapıyorum. Kışın malum işlerimiz yok. Tam sezona girerken böyle bir sıkıntı yaşadım. Bütün işlerim durdu. Allah kimsenin başına vermesin. Umarım en kısa zamanda çözüme kavuştururum.
gaometri worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al