wmaraci reklam
lidertakipci

Her blog yazısına bir yorum

75 Mesajlar 9.768 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam öncelikle bu tarz destek verdiğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Bir yorum atarsanız çok mutlu olurum :)

https://www.teknotarzi.com/gelecegin-teknolojileri-nelerdir_98/

wmaraci
reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

ilbey adlı üyeden alıntı

Ben de alabilirim.Desteklerinizi esirgemeyin.
http://www.kissahisse.com

sitenizi başarılı buldum teşekkür ederim. ayrıca tema falanda çok güzeldi.
Başarıların devamını dilerim. Eğer yeni yazı yayınlarsanız tekrar yorum isteyebilirsiniz :D ayrıca siteniz reklam konusunda da hiç göze gelmeye baya güzel bir site olmuş :D
ilbey

kişi bu mesajı beğendi.

ilbey ilbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkürler,saygılar-sevgiler
Fatii

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle bu tarz destek verdiğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Bir yorum atarsanız çok mutlu olurum :)

https://www.teknotarzi.com/gelecegin-teknolojileri-nelerdir_98/

Asıl ben teşekkür ederim hocam. Ek olarak ben sizden çok şey öğreniyorum. Mesela sizin bu yazınızı sonuna kadar okudum. Ve çokta ilgimi çekti. Çokta iyi yazılmıştı. ayrıca kendi sitemde mevcut. Mesela sizden hiç olmasa tasarım konusunda fikir ediniyorum. Reklam yerleşimi gibi ne bileyim mesela burada gönderilen bir çok yazı vardı hepsi farklı alanlar ve farklı alanlar olması da çok daha güzel. Sonuçta ben mesela bu bilgileri bu gün araştırsam belki hep konumda araştırma yapacağım. Ama bir şey öğrenmeyeceğim. Bu şekil hem ben öğrenmiş oluyorum hemde bir faydam size oluyor.
Hemde sizinde bana daha fazla faydanız oluyor.

Hocam ayrıca her girdiğim siteyede yorum yapıyom birde burda siteyi biraz değerlendirmem gerekirse siteniz çok başarılı. Sade şık ve hatasız. Fakat tek ve küçük bir sorun var. Oda yazınızın stili hocam çok ince okunduğunda göz ağrıtıyor :D biraz daha yakın okumanız gerekiyor diğer sitelere göre.
Tekrardan teşekkür eder başarılar dilerim hocam
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ilbey ilbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar her blog yazısına bir yorum olarak başlatacağım bu projede yapmanız gerek paylaştığınız her blog yazısını bu yazı altına link girmenizdir.
Yorumları kendim yapacağım ek olarak hiç bir link eklemeyeceğim.
Ayrıca yazdığınız yazı ile alakalı yorum yapacağım. Yazıyı da okuyacağım. Yani siz linki ekleyin ben zaten günlük olarak yorum yapacağım.
Ek olarak sitenizin anasayfa linklerine girip orda yazı beğenip yorum yapmayacağım.
Yorum yapacağım şey direk link vermeli yazıyı okuyup yorum yapacağım. Ve ayrıca belki bir gün hiç girmesem o gün yorum yapmasam bile diğer gün yorum yapmadığım tüm yazılara yapacağım.
Paylaştığınız güncel yazılarınızı her gün eklersiniz her gün yorum yaparım. Yani yeni yazılara.

Benim Sitem: Mavi Dergi

Ben de sizin sitenizi inceledim.Gerçekten güzel,göze hitap eden, capcanlı bir site.
Tabi siz bilirsiniz ama küçük bir önerim olacak.
Kategoriler kısmına kişisel gelişim ile bir kısım olabilir. Biraz daha canlılık katar diye düşünüyorum.

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)
Öteki Adam

ysf10 ysf10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Egitimci yazar
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 25 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

yeniakim adlı üyeden alıntı

hocam yazınızı başarılı buldum ayrıca sitenizde başarılı. birde ikon ekleminiz tavsiye ederim

sitenizde gestalt yazısı direk dikkatimi çekti ve okudum. Ben psikoloji okuyorum bu yüzden tasarımla ilgisini ilk defa öğrendim. Bu yüzden size teşekkür ederim.

Fakat sitenizde ikon eksik. Ayrıca sitenizin logosu da açıkcası çok fazla yer kapladığından beğenmedim.
Yazma biçimi de okumamı zorladı bence sizde herkes gibi yazmalısınız. Paragraf başlarında boşluk bırakmayın çok yorucu oluyo. Diğer şekil siteniz başarılı ve yazınız ayrıca çok başarılıydı teşekkürler tekrardan.

yorum gönderildi hocam başarılar mavi dergi

siteniz sade ve şık gerçekten beğendim ikon eklemenizi tavsiye ederim. Başarılar dilerim

Eyvallah

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

ilbey adlı üyeden alıntı

Ben de sizin sitenizi inceledim.Gerçekten güzel,göze hitap eden, capcanlı bir site.
Tabi siz bilirsiniz ama küçük bir önerim olacak.
Kategoriler kısmına kişisel gelişim ile bir kısım olabilir. Biraz daha canlılık katar diye düşünüyorum.

teşekkür ederim hocam zaten sitede kişisel psikolojisi ve gelişim psikolojisi ayrı ayrı olarak genel psikolojinin alt kategorileri mevcut. Bende sitenin anasayfasına en yakın sürede onlarıda eklerim.

Hocam sitenize yorum yaptım.
Kendi açımdan sitenize baktığımda hiç göz yormayan çok sade şık bir site.
Seo açısındanda çok iyidir o tema. Kişisel blog için baya da iyi bir tema.
Fakat hocam merhaba dünya yazınızda kısa yazacağınızı söylemişsiniz diğer yazılarınızda baya kısa.
Örnek mesela ben kişisel blog yazınıza yorum yaptım baya kısaydı.
Ayrıca pasaport vize istemeyen yazını da öyleydi.
Yani seo açısından bence bundan sonra uzun yazın google sıralamalarında çok yüksek fark yaratır.
Şahsen kendim 10 aylık bir süredir sitemde yazıyorum. Ve uzun yazının değeri çok daha farklı olduğunu analizler sonucunda öğrenmiş bulunmaktayım.
Bu yazılarınız istediğiniz yerlere gelemeyecek malesef hocam çünkü çok kısalar. Mesela bi de başlıkta önemli şimdi gel gör kaçınma koşullanması nedir kısa bir yazı yazsanız aranma az diye googlede bir sıraya gelir. Çünkü siteye gelecek kimse yoktur.
Fakat mesela sizin yazdığınızda başlıklara baktığımda o başlıklarda googlede sıralamaya girmeniz çok çok zor.

Başarılar dilerim hocam inşallah herkes emeğinin karşılığını er geç alacaktır.

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Yorumlarınızı bekliyorum

https://www.portalgenc.com

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

sitenizi beğendim hocam ayrıca yorum gönderdim.
Ayrıca sitenizde sıkıldığım şey şu sitede takılırken bir süreden sonra kendini yeniliyor. Fakat bu süreyi biraz uzatmanızda fayda var çünkü yazıyı okurken pat kesilmesi can sıkıcı bir durum. Ayrıca yorum yazıldığında yenilenme kapalı yapın çünkü ben yorum yaptığımda yorumun yarısına geldim. Yenilendi canımı çok sıktı.
Bunu kullanıcı açısındanda düşünüp en az 7-8 dk yapmanızda fayda var.

Tema falanda iyi ve güzel hocam başarılı.
Ayrıca reklamlar çok fazla bu yüzden site çok ağırlaşmış mesela sizde bir deneyin adblock kullanıp sitenizi yenileyin aradaki farka bakın çok yüksek fark var :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al