wmaraci reklam

Yurt dışından pepsi satın almayı düşünüyorum.

40 Mesajlar 4.394 Okunma
wmaraci reklam

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
Bide bizim burdakı koladan için :) Türkiyedekıne şükredersiniz
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam içeceklerin üzerindeki kodlamaya bakın kolalarda genelde kapağın altında siyah lazerle yazılmış bi yazı görürsünüz -F olanlar Fruktoz içerenler -S olanlar şekerli sanırım siz bir süredir -F fruktoz şuruplularına denk geliyorsunuz. Kolayı sevmem ancak içecek alacağım zaman dikkat ettiğim birşey olduğu için paylaşayım dedim.
EkipNetwork onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)
Gökhan hocam valla bildiniz. Içtiğimde fruktoz şurubu varmış. Bu kadar çok etkiliyorsa şekerlisini almaya dikkat ederiz ama asidi icin sanirim üretildiği ayi bulmamiz gerekiyor :D

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Sevdiğim, ünlü bir teknoloji editörü vardı. Uzun yıllar günde 4-5 litreden aşağı kola içmedi. Halen işine devam ediyor ama eksik parmaklarla... Birkaç yıl önce dolaşım bozukluğundan dolayı ayak parmaklarından birkaç tanesini kestiler. Hatta Türkiye'deki doktorlar bacağın tamamını keseceklerdi, yurt dışında tedavi olup birkaç ayak parmağını kestirerek atlattı.

wmaraci
wmaraci

YusufOzcan YusufOzcan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 51 / 63
  • Ticaret 31, (%100)
-----

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
kolaya çok düşkün akrabamız daha 1 hafta önce apandis ameliyatı geçirdi ve ölümden döndü. Geç fark ettikleri için hastaneye geç gitmişler epey yoğun bakımda kaldı. Doktorun söylediğine göre asitli gazlı içeceklerin tümü çok zararlıymış ki kola bunların içinde en zararlı olanıymış.
Konudaki mesajları çok okumadım ama kolayı kötülüyor diye kızmayın. Sadece faydalı olabilmek adına bir şey yazmak istedim.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

kolaya çok düşkün akrabamız daha 1 hafta önce apandis ameliyatı geçirdi ve ölümden döndü. Geç fark ettikleri için hastaneye geç gitmişler epey yoğun bakımda kaldı. Doktorun söylediğine göre asitli gazlı içeceklerin tümü çok zararlıymış ki kola bunların içinde en zararlı olanıymış.
Konudaki mesajları çok okumadım ama kolayı kötülüyor diye kızmayın. Sadece faydalı olabilmek adına bir şey yazmak istedim.

Teşekkürler hocam, zararlı olmasının sebebi asitli ve şekerli olması. Mesela az daha dişlerimi kaybedecektim ama artık kontrolü elime aldım ve daha düzenli fırçalamaya başladım. Neyse ki ucuz atlattım ama riski geçmiş değil :confused:

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

hasmer adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam, zararlı olmasının sebebi asitli ve şekerli olması. Mesela az daha dişlerimi kaybedecektim ama artık kontrolü elime aldım ve daha düzenli fırçalamaya başladım. Neyse ki ucuz atlattım ama riski geçmiş değil :confused:

Çok geçmiş olsun. Ben de yıllar önce kolayı çok severdim ama artık tiksinme derecesindeyim. Midemde gastrit mi öyle bir rahatsızlık meydana gelmesi sonucu zaten artık yarım bardak içtiğimde bile garip bir yanma ekşime hissi veriyor.
Neden arıyorum malum iş yaparken veya bilgisayar başında bir şeyler içmeyi seviyorum. Çay, tamam da bir yere kadar sürekli çay içilmiyor bıktırıyor. Meyve suları zaten tat olarak berbat haldeler. Her markanın her türlü meyve suyunu aldım denedim ama geneli berbat. En ideali vişne suyu oluyor ama o da artık vişne suyu mu, yoksa toz karışımı ve kimyasal vişne tadı mı belli değil.
En güzel önerim imkanınız varsa evde kendiniz, aileniz düzenli olarak haftada bir (komposto)hoşaf yapın atın dolaba buz gibi kalıyor zaten. Elma, ayva, çilek, üzüm, kayısı, kuru meyve, vişne vb... Yapması da çok basit bir tencere en az 1 hafta yetiyor her gün tüketseniz bile. Hem de şekerini istediğiniz oranda belirleyebilirsiniz. Sağlık açısından da sağlıksız olmamasının yanı sıra, tam aksine sağlıklı ve besleyici. Kendinize iyi bakın.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Çok geçmiş olsun. Ben de yıllar önce kolayı çok severdim ama artık tiksinme derecesindeyim. Midemde gastrit mi öyle bir rahatsızlık meydana gelmesi sonucu zaten artık yarım bardak içtiğimde bile garip bir yanma ekşime hissi veriyor.
Neden arıyorum malum iş yaparken veya bilgisayar başında bir şeyler içmeyi seviyorum. Çay, tamam da bir yere kadar sürekli çay içilmiyor bıktırıyor. Meyve suları zaten tat olarak berbat haldeler. Her markanın her türlü meyve suyunu aldım denedim ama geneli berbat. En ideali vişne suyu oluyor ama o da artık vişne suyu mu, yoksa toz karışımı ve kimyasal vişne tadı mı belli değil.
En güzel önerim imkanınız varsa evde kendiniz, aileniz düzenli olarak haftada bir (komposto)hoşaf yapın atın dolaba buz gibi kalıyor zaten. Elma, ayva, çilek, üzüm, kayısı, kuru meyve, vişne vb... Yapması da çok basit bir tencere en az 1 hafta yetiyor her gün tüketseniz bile. Hem de şekerini istediğiniz oranda belirleyebilirsiniz. Sağlık açısından da sağlıksız olmamasının yanı sıra, tam aksine sağlıklı ve besleyici. Kendinize iyi bakın.

Valla hocam en güzeli sıkma meyve suyu. Geçen A-101 de 70 tl ye katı meyve sıkacağı gördüm. Blender değil, üstten basmalı. Mükemmel bir şey, ne zamandır niyetimde vardı o güne kısmet oldu. Migrostan da sıkma portakal aldım.(A-101 de yoktu :laugh: ) İyi bir portakal, nar bulursanız sıkın sıkın için :D Geçen ben doyamadım valla, herkese öneririm :angel:
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
zencefilli gazozu deneyin
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al