freelance iş ilanları

7 Yıl Aradan Sonra İlk Adsense :)

16 Mesajlar 1.650 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, hep görüyordum burada woon adsense, oleyy adsense filan derken adsense bırakalı 7 yıl olmuştu dün başvurumuzu yaptık bugün 19.30 da onay gelmiş.

Şimdi sizlerden destek bekliyorum arkadaşlar 7 yıl aradan sonra epey değişen olmuş bu yüzden adsense de iyiyim diyorsanız.

Kadın sitem için ne önerirsiniz nasıl bir reklam yerleşimi yapmalıyım. Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkürlerimi sunarım.

HAYIRLI SAHURLAR.

wmaraci
reklam

bagwell34 bagwell34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
eğer imzanızdaki kadın sitesi ise.bazı konuları kaldırmanızda fayda var.

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Merhaba, hayırlı olsun. Öncelikle adsense onayı alamayan arkadaşlar adsense onayı nasıl alınır yazımdaki hususlara bakabilirler.

Sizin için ise adsenseden para kazanma yazım detaylı güncel rehber niteliğinde bir yazı. İsteğiniz için faydalı olacağından eminim.

Bol kazançlar dilerim.

Teşekkürler hocam inceleyeceğim.

bagwell34 adlı üyeden alıntı

eğer imzanızdaki kadın sitesi ise.bazı konuları kaldırmanızda fayda var.

Hangileri mesela hocam ?
MasterKazanc

kişi bu mesajı beğendi.

bagwell34 bagwell34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

Didimedya adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam inceleyeceğim.

Hangileri mesela hocam ?

bikini vs. konularda adsense sıkıntı yaratıyordu diye hatırlıyorum. biraz araştırın yanlış da hatırlıyor olabilirim. :confused:

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Bir bakayım hocam, olsa onay vermezlerdi diye düşünüyorum ama yinede teşekkürler hocam düşünceniz için teşekkürler.

kadirckr kadirckr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 18 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Temayı görmeden yerleşim hakkında bir şey denilemez ki
dincerdirlik

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
daniel1336 Ben sadece sizin mesajınızı cevapladım. Ayrıca benim veya onun banlanmasına sizin üzüldüğünüzü falan hiç sanmıyorum. Beni tanımıyorsunuz etmiyorsunuz. Bana çok samimiyetsiz geldi cümleniz. Mesajımın sizi neden rahatsız ettiğini gayet iyi biliyorum ben o açıdan sorun yok.

Yani şu cümlenin yorumlanacak hiç bir yönü yok. Gayet açık.

"""KONU""" AÇARAK YAZIYI HİÇ PAYLAŞMADAN VEYA ESİK PAYLAŞIP LİNK VERMEK YASAKTIR.

Ayrıca binlerce konu var altındaki mesajlarda linkler paylaşılan. Onlara da hiç mi gözünüz takılmadı??? Bu olay ***da da serbest. 7 yıldır ***daydım buraya da yeni kaydoldum. Forumlarda yeni değilim yani. Ve gerçekten bu forumu da çok sevdim. Fakat asıl sizin gibi böyle üyeleri görmek beni üzüyor. Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz.

Daha önce de bir kaç konuya da alakalı faydalı yazı linklerimi bıraktım. Hepsini teşekkür etti (buradaki konu sahibi dahil). İlk defa sen böyle bir şey belirttin.

Burası webmaster forumu. insanlar sitelerini usulü ile paylaşabilir tanıtabilir. Forumda modlar var yöneticiler var. Her konuyu inceliyorlar. Siz forum kuralları ile ilgileneceğinize bu şekilde benim de zamanımı çalacağınıza asıl işinizle uğraşınız. Rica ediyorum.

Ama yok diyorsanız sabahtan akşama kadar konu konu dolaşıp milleti report edin. Ne yapalım.

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
kadirckr temayı görmedim derken hocam. Tema ionmag teması hocam.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

daniel1336 Ben sadece sizin mesajınızı cevapladım. Ayrıca benim veya onun banlanmasına sizin üzüldüğünüzü falan hiç sanmıyorum. Bana çok samimiyetsiz geldi cümleniz. Mesajımın sizi neden rahatsız ettiğini gayet iyi biliyorum ben o açıdan sorun yok.

Yani şu cümlenin yorumlanacak hiç bir yönü yok. Gayet açık.

"""KONU""" AÇARAK YAZIYI HİÇ PAYLAŞMADAN VEYA ESİK PAYLAŞIP LİNK VERMEK YASAKTIR.

Ayrıca binlerce konu var altındaki mesajlarda linkler paylaşılan. Onlara da hiç mi gözünüz takılmadı??? Bu olay ***da da serbest. 7 yıldır ***daydım buraya da yeni kaydoldum. Forumlarda yeni değilim yani. Ve gerçekten bu forumu da çok sevdim. Fakat asıl sizin gibi böyle üyeleri görmek beni üzüyor. Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz.

Daha önce de bir kaç konuya da alakalı faydalı yazı linklerimi bıraktım. Hepsini teşekkür etti (buradaki konu sahibi dahil). İlk defa sen böyle bir şey belirttin.

Burası webmaster forumu. insanlar sitelerini usulü ile paylaşabilir tanıtabilir. Forumda modlar var yöneticiler var. Her konuyu inceliyorlar. Siz forum kuralları ile ilgileneceğinize bu şekilde benim de zamanımı çalacağınıza asıl işinizle uğraşınız. Rica ediyorum.

Ama yok diyorsanız sabahtan akşama kadar konu konu dolaşıp milleti report edin. Ne yapalım.

Hocam tatsızlık yaşanacak bir durum yok ortada. Arkadaş adsense zaten almış yerleşim soruyor siz adsense nasıl alınır diye araya link sıkıştırıyorsunuz sonra yetmedi bir link daha atayım diğer konuma demişsiniz ben bunun uygun olmadığımı düşünüyorum. Belkide ben yanlış biliyorumdur bundan sonra her cevap yazdığımız konuda mutlaka bir link sıkıştırıveririz bizde bundan sonra sayenizde bedava imleme sitesi bulmuş oluruz. Öyle bir dünya varsa hem özür dilerim sizden hemde duacı olurum bedavaya imleme fırsatı verdiğiniz için.

Benim bildiğim yazıyı komple paylaşırsın altına linkini koyarsın: https://wmaraci.com/forum/alan-adi-bilgi-alisverisi/refi-com-15-mart-2017de-500-000-dolara-satildi-419161.html

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
daniel1336 Cevap verdiğime pişman ettirdin. Hocam sen harbiden anlamıyorsun. Benim sana söylemek istediğimle bana gösterdiğin örnek aynı. """"Konu"""" konu Konu KONU hocam KONU açacaksan (makale paylaşma amacı ile) yazının hepsini yapıştırıp altına kaynak link vereceksin.

FAKAT başkasının açtığı konunun altına KONUYLA ALAKALI bak ne diyorum hocam KONUYLA ALAKALI diyorum blogunuzun yazınızın bağlantısını paylaşabilirsiniz. Sen de forumda zaman geçir, açılan sorunlarla ilgili konularda insanlara yardımcı ol ve gerekiyorsa da blog bağlantını paylaş. Spam yapma, konu kirletme. faydalı ol. Ne var bunda?

Bu imleme değildir. Bu şekilde hem kendinize hem de başkalarına fayda olursunuz. Forum sitelerinde de temel amacı budur.

Ha yardım edebileceğin ilgi alanına göre alakalı konu bulamadın mı ya da forumda gezecek zaman bulamıyorsan Ahmet hocamız burada güzel bir forum içi etkinlik düzenlemiş. Burada MESAJ olarak yazılarını paylaşabilirsin. Konu linki; https://wmaraci.com/forum/blogcular-genel/bugunku-blog-yazim-460943.html

AYRICA ücretsiz imleme diyorsun da allah aşkına hangi imleme sitesi Ücretli ki? Yani ne yapmak istediğinizi anlamıyorum hocam. Twitter, pint, facebook, reddit alın size kullandığım imleme siteleri hepsi de ÜCRETSİZ.

Varsa benimle bir derdin ulaş admine moda hocam cidden ben sana laf anlatmaktan daha doğrusu anlatamamaktan sıkıldım.

admin UtkuBrs Being

iyi forumlar.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al