lostyazilim

Filmlere kısa yazı gömme

17 Mesajlar 4.879 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

Melek adlı üyeden alıntı

Merhaba, bir zamanlar bende merak sarmıştım bu işe :) İstediğiniz şey mümkün..

Öncelikle şunu yapmanız gerekiyor bir alt yazı dosyası oluşturacaksınız ve buna gerekli metini yazacaksınız. Bunun için size Subtitle Workshop 4 [COLOR=#000000]programını tavsiye ederim. Daha sonra ise bir program yardımı ile tek tek videolara bu alt yazıyı gömeceksiniz. Fakat programın şöyle bir özelliği var 1. filmi yaptınız sıraya ekledi. 2. filmi de aynı şekilde ayarladınız ve onu da sıraya atıyor yavaş yavaş onları arkada birleştiriyor. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Bunun içinde [/COLOR]Avi Recomp [COLOR=#000000]programını tavsiye ederim. Toplu alt yazı gömmeyi hiç denemedim ama daha önce kesip, alt yazı gömme için şurada paylaştığım konudaki resimlere bir göz atın. Siz sadece son 2 maddeyi yapacaksınız o kadar. [/COLOR]
[COLOR=#000000]
[/COLOR]
[COLOR=#000000]
[/COLOR]

tada kullandığım programdı :D bu programı kullanabilirsiniz 4 5 ay önce avi film yüklerken baya kullanmıştım daha sonra 720p ye geçince mkvmerge kullanmaya başladım güzel program avi recomp
Melek bhdreren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

bhdreren adlı üyeden alıntı

hocam çok teşekkür ederim.. çok makbule geçti. İşe koyuluyorum hemen :)

İlk aşamada 3, 4 filmi bu şekilde test edip sonucu ve ne kadar sürede bitirdiğini bizimle de paylaşırsanız iyi olur :)) Kolay gelsin.

bhdreren bhdreren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
hocam başka önerileriniz var mı? ya da şöyle sorayım. siteme göz atabilir misiniz beğenecek misiniz? değerli yorumlarınızı bekliyorum

Ek Olarak: tamam paylaşacagım =)

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
site biraz karışık olmuş birde keşke ya film üzerine yada dizi üzerine gitseydiniz sadece ikisini bir arada tutmuşsunuz karışmış birbirine ve ikisinde birden başarılı olmak için baya yatırım yapmanız gerekiyor film sektöü baya zorlu ben sitem için baya para harcadım açıkcası bir yerlere gelmesi için anahtar kelimeler çok zorlu baya çalışma yapmanız gerekicek önünüzde uzun bir yol var inş başarılı olursunuz.

wmaraci
wmaraci

bhdreren bhdreren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
evet ikisini birden yapmaya çalışıyorum. siteyi açalı 1.5 ay oldu hemen hemen günlük tekil hitim 1200 civarı başlangıç için iyi sanırım. sizin adresinizi ögrenebilir miyim mukayese yapmak için?

Ek Olarak: hocam bu arada 720p leri avi olarak mı yüklüyorsunuz siteye yoksa mkv olarak mı?

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

bhdreren adlı üyeden alıntı

evet ikisini birden yapmaya çalışıyorum. siteyi açalı 1.5 ay oldu hemen hemen günlük tekil hitim 1200 civarı başlangıç için iyi sanırım. sizin adresinizi ögrenebilir miyim mukayese yapmak için?

Ek Olarak: hocam bu arada 720p leri avi olarak mı yüklüyorsunuz siteye yoksa mkv olarak mı?

Şu anda upload yapmıyorum işlerimden dolayı siteyi açtığım ilk zamanlar up down yapıyordum mkv ları genelde 4 5 parta bölüp aviye çevirip upload ediyordum çünkü vk.com mkv video kabul etmiyor mecburen convertlemek zorundasın.Site adresim filmizlehep.com

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 711
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
konuyu hortlatıyorum ama bende mkv uzantılı videolara eklemek istiyorum program önerisi olan varmı basit arayüze sahip

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al