wmaraci reklam

Filmlere kısa yazı gömme

17 Mesajlar 4.618 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bhdreren bhdreren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar.

Film sitelerinde görmüşsünüzdür. Filmi açtıktan sonra filmin başında 5-10 sn süreyle site adı reklam vs tarzı yazılar var.. Örnegin www.siteadi.com iyi seyirler diler .. Tabi asıl soru şu. Videoyu dönüştürmeden yani convert etmeden bu yazıyı eklemek mümkün mü? Diğer türlü kısacık bir yazı için saatlerce videonun convert edilmesini bekliyoruz. Bunu yapanlar var ama nasıl... En az yüz yerli yabancı konu forum yazı vs.. araştırdım ama nafile..

Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum..

İyi akşamlar dilerim...

wmaraci
reklam

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
720p 1080p gibi mkv uzantılı yüksek boyutlu filmlere göemeceksiniz mkvmerge öneririm hem altyazı gömüp hem partlara ayırıp hemde uzantısını avi vs çevirebilirsiniz hepsini aynı anda yapabilirsiniz fakat filmin boyutuna göre uzun sürebilir
bhdreren

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
hocam amacım şu.. elimde hali hazır 1000 küsür adet video var. hepsinin başına sadece 5-10 sn gözükecek sekilde site adı / iyi seyirler diler yazmak istiyorum. Tek tek hepsini dönüştürmeye kalksam seneler sürer :) bunun bir yolu var biliyorum ama bulamadım bir türlü :) nete attıktan sonra mı yapılıyor yoksa pcdeyken, hala upload edilmeden önce mi yapılıyor onu bilmiyorum.

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
videoların uzantısı ne?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
avi ve mp4

Ek Olarak: ya hocam bu öyle bişeyki bir çok film sitesi sahibiyle görüşüyorum söylemiyorlar :) baya gizli bi bilgi olsa gerek .. yani şu programı kullan sorununu çözersin vs tarzı bişey değil bu. Neyin nesidir anlamadım. Eminim bilen arkadaşlar vardır..

Yardım lütfen!! :)

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
Bende film sitesi sahibiyim ben siteme 720p hd filmler upload ettiğim için mkvmerge kullanıyorum. Avi ve mp4 ler içinde altyazı gömebilen converterlar var bunun başka bir yolu yok kardeşim en basit programı bulucaksın avi ve mp4 için convert yapmadan altyazıyı gömüceksin. Altyazı gömmek basit gibi görünsede program videoya altyazı gömmek için ve videonun kalitesini bozmaması için videoyu baştan sona tekrar işliyor.

Bunu hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanda alıcaksın bir tane kaliteli vds içinde açıcaksın 10 tane program aynı anda 1 2 saatte 10 filme altyazın gömülücek. kendi pc nde yapmak istiyorsan da 1 2 tanesine aynı anda gömebilirsin ancak.Bunun bir kaç saniyelik bir yolu yok yani :)

• Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
hocam convert etmeden altyazı gömen program var mı bildiğiniz??

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
convert yapmıyorsunuz zaten sadece converter programının altyazı gömme özelliğini kullanıyorsunuz aviler için bi program vardıda 4 5 ay önce kullanmıştım şu anda hatırlamıyorum malesef ismini gayet başarılı bir programdı işime yarıyordu.

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, bir zamanlar bende merak sarmıştım bu işe :) İstediğiniz şey mümkün..

Öncelikle şunu yapmanız gerekiyor bir alt yazı dosyası oluşturacaksınız ve buna gerekli metini yazacaksınız. Bunun için size Subtitle Workshop 4 [COLOR=#000000]programını tavsiye ederim. Daha sonra ise bir program yardımı ile tek tek videolara bu alt yazıyı gömeceksiniz. Fakat programın şöyle bir özelliği var 1. filmi yaptınız sıraya ekledi. 2. filmi de aynı şekilde ayarladınız ve onu da sıraya atıyor yavaş yavaş onları arkada birleştiriyor. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Bunun içinde [/COLOR]Avi Recomp [COLOR=#000000]programını tavsiye ederim. Toplu alt yazı gömmeyi hiç denemedim ama daha önce kesip, alt yazı gömme için şurada paylaştığım konudaki resimlere bir göz atın. Siz sadece son 2 maddeyi yapacaksınız o kadar. [/COLOR]
[COLOR=#000000]
[/COLOR]
[COLOR=#000000]
[/COLOR]
bhdreren

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

Melek adlı üyeden alıntı

Merhaba, bir zamanlar bende merak sarmıştım bu işe :) İstediğiniz şey mümkün..

Öncelikle şunu yapmanız gerekiyor bir alt yazı dosyası oluşturacaksınız ve buna gerekli metini yazacaksınız. Bunun için size Subtitle Workshop 4 [COLOR=#000000]programını tavsiye ederim. Daha sonra ise bir program yardımı ile tek tek videolara bu alt yazıyı gömeceksiniz. Fakat programın şöyle bir özelliği var 1. filmi yaptınız sıraya ekledi. 2. filmi de aynı şekilde ayarladınız ve onu da sıraya atıyor yavaş yavaş onları arkada birleştiriyor. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Bunun içinde [/COLOR]Avi Recomp [COLOR=#000000]programını tavsiye ederim. Toplu alt yazı gömmeyi hiç denemedim ama daha önce kesip, alt yazı gömme için şurada paylaştığım konudaki resimlere bir göz atın. Siz sadece son 2 maddeyi yapacaksınız o kadar. [/COLOR]
[COLOR=#000000]
[/COLOR]
[COLOR=#000000]
[/COLOR]

hocam çok teşekkür ederim.. çok makbule geçti. İşe koyuluyorum hemen :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al