wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Türkiye Temsilciliği Alabilirmiyim Sizce ? Düzeltildi !!!

44 Mesajlar 4.897 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AssassinFurkan AssassinFurkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bence hiç içini karartma ve dene derim. Sonunda bir şey kaybetmezsin yani, isteklisinde zaten bu iş için, olursa çok güzel olur olmazsa da pişman olmazsin bence ve güzel bir tecrübe olur.
bbking bilisimhukuku

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
genel müdür mü? yani altta müdürler müdür yardımcıları sekreterler bunların çaycıları şöförleri vs... gereksiz bürokrasi. internet böyle bir şey olmamalı. bana sizin amacınız ücretsiz wp üzerinden mevki makam ve gelir elde etmek gibi geldi. amacınız bu olmayabilir. yazdıklarınızdan anladığım bu.

bence gereksiz. illa çeviri yapacaksanız çevirin. kimse engel olmuyor. eklenti yapacaksanız tema vs yapabilirsiniz. bence bir genel müdüre ihtiyaç yok.

bilisimhukuku bilisimhukuku Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek TBB BİLİŞİM HUKUKU DANIŞMANI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
noop ben çevirmen olmalımıyım demedimki genel müdür adayı olmalımıyım dedim değerli arkadaşım wordpress ile temasa geçtim sonucuna göre yazacağım ben buraya temsilcilik ve ofis veya büro veya holding açarak wordppressi getireceğim ünvanını sevgili Matt ile hallederiz :)

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Karamsar olmaya hiç gerek yok. Herkesin söylediği değil, Kendi bildiğiniz önemlidir. Çok iddialı bir tercih umuyorum başarılı olursunuz.
bilisimhukuku

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bilisimhukuku bilisimhukuku Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek TBB BİLİŞİM HUKUKU DANIŞMANI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
Codesign teşekkür ederim inşallah bırakalım bir yana ceoluğu genel müdürlüğü o temsilciliği ne pahasına olursa olsun bu ülke topraklarına getireceğim..

dawn dawn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 73 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

WpÖmerFaruk adlı üyeden alıntı

"Wordpress Türkiye Genel Müdürlüğü" derken? Wordpress bahsettiğiniz Herbalife Avon gibi bayilik veren bir şirket değil, ilk olarak Automattic şirketinin çatısı altında daha sonra ve halihazırda da Wordpress vakfının altındaki açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Açık kaynak kodlu bir yazılımın Türkiye ofisini açmanız gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi zaten Türkiye'de Wordpress'i geliştiren belli başlı ekipler de mevcuttur.

Ücretsiz tüm temaları Türkçeleştirmek ya da Wordpress'e kodlama olarak katkı vermek için de hiçbir engeliniz yok. Her birini Wordpress topluluğuna katılarak çevirebilirsiniz :)

Çok güzel açıklamiş arkadaş =) bende joomla alsammı ne yapsam =)

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
bilisimhukuku

usta sağlam ekip ve site alt yapısını oluşturamazsanız hiç kalkışmayınız. www.opencart.com.tr/ sitesini örnek vermek gerekirse çok şaaşaalandı ama övüldüğü kadar çıkmadı. mybb birforum sitesi açıldı okadar farklı bir özelliği yok.

erhansonaslan erhansonaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 29 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Umut fakirin ekmeğidir. Neden olmasın
bilisimhukuku

kişi bu mesajı beğendi.

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)

bilisimhukuku adlı üyeden alıntı

Hala çözemediğimiz onlarca hatayı türkiyede kaynak olmadığı için yurtdışı forumlardan türkçeye çevirerek bulmaya çalışanlar bizler değilmiyiz bana göre zerre eksisi yok burada ofis diyin adına ama temsilcilik kurulmasının bize zararı varmı Wordpress Ceo'su Matt Mullenweg ile görüşüp ayağına kadar gitcem türkiyede herşey bana ait tüm prosedürü ben hallederim diyeceğim tek şartım genel müdürlüğü bana vereceksin diyeyimde o kabul etmesin gençler eğitim alsınlarda hep birlikte büyük bir projenin mimarları olayımda ben size çaycılık yapmaya bile razıyım

Onlarca hatanın çözümünü, bu işin bütün ipuçlarını ve detaylarını bundan yıllar önce paylaştım kıymet bilen çok olmadı onun için açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sisteminin türkiye müdürlüğü demekten ziyade bana sorarsanız yapmak istediğiniz Wordpress onaylı ve yetkili bir wordpress hizmeti veren arada sırada blog yazıları girerek bir parmak bal çalıp daha sonrasında ücretli satışlara ağırlık verecek bir site kurmak istiyorsunuz.

Fikir güzel fakat emsali yok, umarım emsal niteliği taşıyabilirsiniz.

82584 82584 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 19 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Bence bu isi yapacak olan forumlarda soru sormamali. Bilgisi olan ve bilgili kisiler buna el atmali.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al