wmaraci reklam

Projem için emek karşılığı ortak ya da ortaklar arıyorum.

21 Mesajlar 1.966 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozerio ozerio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek CAD/CAM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba

Yaklaşık 2 senedir üzerinde çalışmış olduğum bir site fikrim var. Artık bu projeyi hayata geçirmek istiyorum. Bunu içinde bana bu site yapımında ve işletmesinde yardımcı olabilecek kişi ya da kişiler arıyorum.

Doğal olarak fikrimi açık açık sizlerle paylaşamayacağım ama özetlemek gerekirse;
Ülkemizde üretim ve hizmet sektörünün en büyük sıkıntısını çözecek olan bu proje yapıldığı taktirde hem bu siteyi yapanlara hem ülke ekonomisine çok ama çok büyük katkılar sağlayacak. Bundan hiç şüphem yok.

Böyle bir projeyi yapabilmek için ya çok iyi maddi imkanlarımın olması lazım ya da çok iyi bir ekibim olması gerektiğini biliyorum. Maddi olanağım olmadığından eğer mümkün olursa güzel bir ekip kurmak istiyorum.

İlk 6 ay bir gelir beklemiyorum ve ayrıca her proje için zamana ihtiyaç vardır.(bunun sebebi organik büyümeyi sağlayabilmek için yeteri kadar reklam verip,bir süre ücretsiz üyelik ile sisteme üye çekmek )
Şundan hiç şüpheniz olmasın ama vermiş olduğunuz emeğin karşılığını fazlası ile alacaksınız.Bunu fikri duyunca zaten sizde anlayacaksınız.

Sitenin gelir kaynağı üyelik ve reklam olacak. Başka gelir kaynakları da olacak ama onlara projeyi anlattıktan sonra anlayabileceğinizden girmiyorum.

Şimdi söyleyeceklerim belki sizlere abartılı gelecek ama bu benim şahsi fikrim ve buna canı gönülden inanıyorum;
Bu proje doğru strateji ve düzgün kişilerin birleştiği bir ekip ile bu site 2-3 sene sonra isminden çok söz ettirecek bir proje olabilir. Belkide geleceğin bir sahibindeni, gittigidiyoru ya da yemek sepeti olabilir. Bu tamamen bize bağlı.

Bu proje için ;

• PHP den iyi anlayan
• Veri tabanından iyi anlayıp istediğimiz raporlamaları yapabilecek.
• Site üzerinden kullanılabilecek basit arayüzlü programlar yapabilecek.
• Konum bazlı reklam bannerları hazırlayabilecek.
• Sitede kullanılacak ve Banner tasarımlarını yapabilecek

Ortak ya da ortaklar aramaktayım.

Projeyi duyduğunuzda sizlerin de benim kadar heyecanlanacağınızdan şüphem yok.

wmaraci
reklam

appiah5454 appiah5454 Web ve Desktop Yazılımlar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web ve Masaüstü programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Pm alabilirmiyim :)

Her Türlü Stabil Bot! | İnstagram, Twitter, Whatsapp ve daha fazlası için PM!

yaziyor123 yaziyor123 Üye Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek GEZGİN
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilirmiyim

• Üyelik 26.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek CAD/CAM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm ler gönderildi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek CAD/CAM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar

Şuna açıklık getirmek istiyorum, yazıda da başlıkta da açıkca belirttiğimi sanıyorum. Bana Siteyi istediğim gibi yapıp yönetebilecek emeğinin karşılığını hisse ya da hisseler olarak alacak bu projeye inanan arkadaş ya da arkadaşlar lazım.

Projeyi kimseye tam olarak anlatmadığım halde bana PM den şunu şu kadara bunu bu kadar yaparım diye yazan arkadaşlar var.
Kusura bakmayın ama para vererek bu siteyi yaptırmayı düşünemeyecek kadar aptal bir insan değilim.Hadi siteyi yaptırdım ya sonra.Yine ekibe ihtiyacım var, sistemi yürütemedikten sonra ne anlamı var siteyi yaptırmışım yaptırmamışım.

Kafanızda soru işaretleri mi var? Garanti mi istiyorsunuz?
Şöyle yapalım... Ben sitenin 6 ay sonra ayda en az 20000 tl gelir getireceğini tahahüt ediyorum size.
Olmadı mı? Siteyi istediğim gibi dört dörtlük yaparsınız. Site online olduğu gün ben size emeğinizin karşılığı neyse o tutarda 6 ay sonrasına senet veririm. Tutar 5000 TL 10.000 TL neyse çekinmeden imzalarım çünkü bu projeye o kadar güveniyorum.

Ayrıca şöyle bir şey de var. Sponsor olabilecek firmalar var ama ortada bir şey yokken bir şey vermeyeceklerini açık açık söylüyorlar.

Düzgün bir şekilde ilgilenip PM atan arkadaşlardan bazıları ile ilerleyen günlerden tekrardan görüşüp Projenin detaylarını kendilerine şablonlarla anlatacağım ya da telefon görüşmesi yapacağım. Oturup PM den anlatmaya kalksam binlerce satır yazmak zorunda kalırım ve sizlerinde bunu oturup okuyacağını sanmıyorum.

Projenin örneğini soran arkadaşlar var. Benzer bir site varsa bile ben görmedim.

İlgilenen arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim.

kaanst kaanst Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 435 / 160
  • Ticaret 31, (%94)
PM lütfen.

RooTR RooTR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Social Expert
  • Konum Yunanistan
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 8, (%88)
pm alabilirmiyim .

Phoique Phoique WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tüh ya php bilmiyorum javascript/nodejs ile ilgileniyorum son zamanlar kendime böyle ekip arıyordum gönüllü olarak çalışıp birşeyler öğreneyim birşeyler kapayım diye web hakkında az bilgim olduğu için :/

BaritonMedya BaritonMedya Medya İçerik Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Creative Content Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)
Hocam pm alabilir miyim? İcerik hizmeti sunuyorum. YouTube, web reklam proje, metinler ve videolar seslendirmeler... Bir şeyler üretebiliriz, katki sağlamak isterim partnerlik konusunda.

javacodec javacodec WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mühendislik Öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 54 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilir miyim?

Değişim rüzgarları estiğinde aptallar duvar örer, akıllılar ise yel değirmeni yapar.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al