lostyazilim

Sende Aylık 10.000$ Kazanmak İstemezmisin ?

28 Mesajlar 5.907 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Fuuy Fuuy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Başlık belki çoğunuza ilginç gelicek, belki çoğunuz inanmayacaksınız yada inanmak istemeyeceksiniz ama ne düşünürseniz düşünün bu bir gerçek ayda size 10.000 $ kazanmayı teklif ediyorum.

Peki aylık 10.000 $ nasıl kazanacağız ?

Bu sorumuzun cevabı aslında çok basit evinizde pc başında oturarak kazanacaksınız.

Ne yapmanız mı gerekiyor ?

Yapmanız gereken tek şey bu işe başlamadan önce ciddi bir sermaye ile ortaklığa soyunmanızla başlayacak.

Peki kaç ortak olacak ?

Sen ve Ben sadece 2 kişi.

Peki sana nasıl güveneceğim ?

Ankara'da oturuyorsan eğer görüşmeyi bizzat yüz yüze gerçekleştireceğiz. Yok eğer Ankara dışında yaşıyorsan randevulaşıp ortak bir yer belirlendikten sonra orada buluşacağız ve görüşme yüz yüze gerçekleştirdikten sonra olumlu bir sonuç çıkarsa noter huzurunda herşey gerçekleşecek.

Peki ne kadarlık bir sermaye istiyorsun benden ?

Sen : 12.500 TL
Ben : 12.500 TL

Peki bu parayla ne gibi bir ortaklığa katılmış olacağım ?

Bir site var ve o sitenin seo'su için harcanacak. Bu site kendi alanındaki bir kelimede 1. sayfa 1. sırada çıkacak ve asla düşüş olmayacak yerini her zaman koruyacak.

Aylık kazanç ne kadar olacak peki ?

Aylık kazanç yaklaşık olarak : 20.000 - 25.000 dolar arası olacak. ( Her ay bu kazanç değişebilir yükseldiği veya azaldığı zaman ona göre ortak dağılım yapılacaktır. )

Günlük kazanç yaklaşık olarak : 750 - 1000 dolar arası olacak. ( Her gün bu kazanç değişebilir ay sonunda ona göre ortak dağılım yapılacaktır.)

Peki bu 12.500 TL'lik rakamı her ay mı ödeyeceğim ?

Hayır sadece tek sefere mahsus.

12.500 TL ödeyecek gücüm yok ama ortak olmak istiyorum bu durumda ne yapmalıyım ?

Bu durumda yapabileceğimiz 2. plan şöyle;

Siteyi 1. sayfa 1. sıraya getirmeyiz fakat 1. sayfaya getiririz ama 1. sırada olmaz sadece. ( Örnek : 1. sayfa 6. sırada olur )

1. sayfada kalabilmek içinde her ay 150 TL ödememiz gerekecek seo'cu arkadaşa.

Site içeriği tam olarak nedir ?

Eğer bu işi ciddi olarak düşünüyorsan PM yollaman yeterli.

veya

info@fuuy.net adresine mail yollaman yeterli olacaktır.

Ortaklık hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

TarikMentese TarikMentese Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
bişi dicektim de vaz geçtim modlar kızıyo sonra :)
ramazancicek

kişi bu mesajı beğendi.

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 337
  • Ticaret 27, (%100)
12.500 TL 3 Kişi yaklaşık 37.500 TL Eder 37 BİN TL'i ben bir site için harcamazdım :)

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

Fuuy adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar,

Başlık belki çoğunuza ilginç gelicek, belki çoğunuz inanmayacaksınız yada inanmak istemeyeceksiniz ama ne düşünürseniz düşünün bu bir gerçek ayda size 10.000 $ kazanmayı teklif ediyorum.

Peki aylık 10.000 $ nasıl kazanacağız ?

Bu sorumuzun cevabı aslında çok basit evinizde pc başında oturarak kazanacaksınız.

Ne yapmanız mı gerekiyor ?

Yapmanız gereken tek şey bu işe başlamadan önce ciddi bir sermaye ile ortaklığa soyunmanızla başlayacak.

Peki kaç ortak olacak ?

Sen ve Ben sadece 2 kişi.

Peki sana nasıl güveneceğim ?

Ankara'da oturuyorsan eğer görüşmeyi bizzat yüz yüze gerçekleştireceğiz. Yok eğer Ankara dışında yaşıyorsan randevulaşıp ortak bir yer belirlendikten sonra orada buluşacağız ve görüşme yüz yüze gerçekleştirdikten sonra olumlu bir sonuç çıkarsa noter huzurunda herşey gerçekleşecek.

Peki ne kadarlık bir sermaye istiyorsun benden ?

Sen : 12.500 TL
Ben : 12.500 TL

Peki bu parayla ne gibi bir ortaklığa katılmış olacağım ?

Bir site var ve o sitenin seo'su için harcanacak. Bu site kendi alanındaki bir kelimede 1. sayfa 1. sırada çıkacak ve asla düşüş olmayacak yerini her zaman koruyacak.

Aylık kazanç ne kadar olacak peki ?

Aylık kazanç yaklaşık olarak : 20.000 - 25.000 dolar arası olacak. ( Her ay bu kazanç değişebilir yükseldiği veya azaldığı zaman ona göre ortak dağılım yapılacaktır. )

Günlük kazanç yaklaşık olarak : 750 - 1000 dolar arası olacak. ( Her gün bu kazanç değişebilir ay sonunda ona göre ortak dağılım yapılacaktır.)

Peki bu 12.500 TL'lik rakamı her ay mı ödeyeceğim ?

Hayır sadece 1 sefere mahsus.

12.500 TL ödeyecek gücüm yok ama ortak olmak istiyorum bu durumda ne yapmalıyım ?

Bu durumda yapabileceğimiz 2. plan şöyle;

Siteyi 1. sayfa 1. sıraya getirmeyiz fakat 1. sayfaya getiririz ama 1. sırada olmaz sadece. ( Örnek : 1. sayfa 6. sırada olur )

1. sayfada kalabilmek içinde her ay 150 TL ödememiz gerekecek seo'cu arkadaşa.

Site içeriği tam olarak nedir ?

Eğer bu işi ciddi olarak düşünüyorsan PM yollaman yeterli.

veya

info@fuuy.net adresine mail yollaman yeterli olacaktır.

Ortaklık hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

ortaklık nasıl ayarlanacak ? sözleşmeler hazır mı ? bu kadar parayı veren adam elle tutulur birşeyler görmek isteyecektir. Daha önce bu tarz bir iş yapılmış mı ?

wmaraci
wmaraci

kendineyazar kendineyazar optisyen.info Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Optisyenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı konuyu webmastersitesi'ne de açmışın. Böyle işlere girmeyin.

Optisyen.info

199 199 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 17.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 5, (%100)
O kadar sermayesi olan varsa 6 ayrı banka hesabından repoya girsin daha çok kazanır.

lugas lugas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ben ortak olmak istemiyorumda şu yazıda gecen seocu arkadasın telini msni ni felan bi versene bana 150 tlye beni istediğim kelimede 1.sayfa cıkartsın sırası önemli değil ya bırakın bu işleri :D

Sonunda azmedenler muhakkak kazanır ! . .

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

lugas adlı üyeden alıntı

ben ortak olmak istemiyorumda şu yazıda gecen seocu arkadasın telini msni ni felan bi versene bana 150 tlye beni istediğim kelimede 1.sayfa cıkartsın sırası önemli değil ya bırakın bu işleri :D

ben 300 vereyim :)

Fuuy Fuuy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar bu işten para kazanan çok referans site var hepsini size gösterebilirim info@fuuy.net adresimi ekleyip benimle irtibata geçmeniz yeterli ;) Türkiye'de parası olmayan adam çok ama bu tür işleri neden parası yok diye karalamaya çalışırlar yok yalan yok şöyle yok böyle diye anlamam ki ? Ben zaten sizlere gelin illa ortak olun demiyorum. Bu iş ciddiyet isteyen bir iş zaten ciddi sermayesi olan kişilerle çalışmayı istiyorum. Sözleşmeler vs. herşey hazır.

lugas 150 TL'ye 1. sayfa 1. sıraya getiriyor diye bir yazı var mı orada ? :) Seo'cu arkadaş 10.000 TL'ye ilk sayfaya getiriyor 2 hafta boyunca site orada kalacak eğer daha sonra her ay 1. sayfada kalmasını istiyorsak aylık 150 TL ödeme yapacağız kendisine.

Gençler bakın yaş aralığınız az çok belli o yüzden bu işe girişemeyeceğinizde belli bari bırakın olgun kişilerle görüşeyim ;)

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

Fuuy adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bu işten para kazanan çok referans site var hepsini size gösterebilirim info@fuuy.net adresimi ekleyip benimle irtibata geçmeniz yeterli ;) Türkiye'de parası olmayan adam çok ama bu tür işleri neden parası yok diye karalamaya çalışırlar yok yalan yok şöyle yok böyle diye anlamam ki ? Ben zaten sizlere gelin illa ortak olun demiyorum. Bu iş ciddiyet isteyen bir iş zaten ciddi sermayesi olan kişilerle çalışmayı istiyorum. Sözleşmeler vs. herşey hazır.

lugas 150 TL'ye 1. sayfa 1. sıraya getiriyor diye bir yazı var mı orada ? :)

Gençler bakın yaş aralığınız az çok belli o yüzden bu işe girişemeyeceğinizde belli bari bırakın olgun kişilerle görüşeyim ;)

kaç yaşında olduğunuzu öğrenebilir miyim ? ayrıca ciddi bir iş yapacak olgunlukta insanlar arıyorsanız bunu internetten değil "ciddi iş çevrenizden" bulabilmeniz gerekirdi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al