wmaraci reklam

3000 TL ile Nasıl bir proje kurulur?

119 Mesajlar 18.288 Okunma
wmaraci reklam

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Altyapı olarak ben Joomla! kullanmanız gerektiğini düşünüyorum, WordPress basit, gelişmiş, kullanışlı ve esnek ancak ilerde oluşabilmesi muhtemel hiti kaldırmakta zorlanabilir, bunun için cahce vb. eklentiler var ancak Joomla! bu konuda daha başarılı.

Ek Olarak: Moda Blogu :)

Öneriniz ve düşünceniz için teşekkür ederim, değerlendireceğim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 16.06.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
Bir Kadın İnternetde ne arayabilir ? bunun üzerine yoğunlaşmalısın.Wordpress alt yapılı bir blog açarsın ilk ay tamamen özgün yazılar girersin ardından yavaş yavaş seo işlerine başlarsın 4-6 ay sonrada reklam vermeye başlarsın.Az harcarsın çok kazanırsın :)
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

senininternetin senininternetin Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineer Student
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 427 / 159
  • Ticaret 7, (%100)

duzceli81 adlı üyeden alıntı

Bir Kadın İnternetde ne arayabilir ? bunun üzerine yoğunlaşmalısın.Wordpress alt yapılı bir blog açarsın ilk ay tamamen özgün yazılar girersin ardından yavaş yavaş seo işlerine başlarsın 4-6 ay sonrada reklam vermeye başlarsın.Az harcarsın çok kazanırsın :)

bir kadın bence internette ne arar.. yemek tarifi arar, süslenme şeysi arar, bide günlük burç, birde magazin, dedikodu formu tamamdır :D bu işin şakası tabiki. ama genelde böyle şeyler arıyorlardır herhal.
Bipixel Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Bayanlara özgü bir e-ticaret sitesi olabilir hanımefendi.Ya da kendi yaptığınız yemek,resim,kitap,ders anlatımları vb... şeyleri sitenizde satışa sunabilirsiniz.Örnek olarak bir videolu ders anlatım sitesi var.VİP Üyelik tarzı bir sistem ile beraber konu anlatımı hizmeti veriyor.Ama bu site PHP,MySQL tarzı web dersleri veriyor.Sizde hangi konuda uzmansanız o şekilde bir script yazdırabilir ve anlatımlarınızı sunabilirsiniz... 1 yıllık üyelik 50 lira olsa ve reklamlarla 500 üye elde etseniz gerisini siz düşünün efendim...

Saygılarımla,Yolunuz Açık Olsun...
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

siyahh adlı üyeden alıntı

Bayanlara özgü bir e-ticaret sitesi olabilir hanımefendi.Ya da kendi yaptığınız yemek,resim,kitap,ders anlatımları vb... şeyleri sitenizde satışa sunabilirsiniz.Örnek olarak bir videolu ders anlatım sitesi var.VİP Üyelik tarzı bir sistem ile beraber konu anlatımı hizmeti veriyor.Ama bu site PHP,MySQL tarzı web dersleri veriyor.Sizde hangi konuda uzmansanız o şekilde bir script yazdırabilir ve anlatımlarınızı sunabilirsiniz... 1 yıllık üyelik 50 lira olsa ve reklamlarla 500 üye elde etseniz gerisini siz düşünün efendim...

Saygılarımla,Yolunuz Açık Olsun...

Fikirleriniz için teşekkür ederim, Şuan itibari ile e-ticaret düşünmüyorum artık ama genede gelen fikirleri değerlendiriyorum. Bayanlara yönelik, yemek tarifleri, spor, magazin, moda, saç tasarımı, makyaj vb. gibi projelere yöneleceğim büyük ihtimal.

Ek olarak: Değişik projelerde fikirlerini sunacak arkadaşların düşüncelerini bekliyorum.

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konuda bu kadar bilgisizseniz hiç başlamayın

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Wordpress kullanacağınızı varsayarsak bayanlara yönelik bir blog kurmanız size en fazla 400TL gibi bir fiyata mal olur. Onlarda tema, ve bir iki eklenti için... Kimse çıkıp çok para harcamalı demesin, hiç para harcamadan da iyi yerlere geliniyor. Yeterki sabırlı olarak düzenli yazı yazılsın. :)

Geriye 2600TL gibi büyük bir rakam kalır. Artık onu da size burada sizinle fikir alışverişinde bulunanlara kardeş payı dağıtırsınız. :D

Şaka bir yana, eğer gerçekten bir websitesi ile bir şeyler yapmak istiyorsanız bunun için bolca zamanınız olmalı. Zamanınız olmasa bile düzenli bir şekilde bununla ilgilenmelisiniz. İlgileneceğinizi varsayarak devam ediyorum;

Ben çok yakın bir arkadaşımla tıpkı sizin gibi proje arıyordum. Yani önümüze gelene ne yapsak iyi gider diyorduk. Fakat anladık ki; gerçekten "tutabilecek" fikirleri kimse söylemez. Onun için bir gün gittik bir kafeye akşama kadar oturduk ve "ne yapmalıyız?" diye düşündük. İlginçtir ki, eğer sakin kafayla "insan ihtiyaçları"na yoğunlaşırsanız çok muazzam fikirler çıkacaktır. Hatta bizde bir kaç tane çıktı. :)

Eğer büyük işler başarmak, yatırdığınızdan çok fazlasını almak istiyorsanız asıl sorunuz "Ne yapmalıyım?" değil, "Ne istiyorlar?" olmalı. Arkadaşlık kurmak istediler, elalemin sevgili-aşk durumlarını öğrenmek "istediler" Facebook ortaya çıktı. Elalem hakkında bir şeyler karalamak istediler Twitter çıktı. Elaleme soru sormak istediler Ask.fm / formspring çıktı. Şimdi yavaş yavaş istemekten vazgeçiyorlar ve hepsi gerilemeye başladı.

Sanırım şimdi insanlar sadece "kafa dinlemek" istiyor. :)
Çok konuştum ama sanırım yine düzgün bir fikir çıkartamadım. :)

Eğer izlemediyseniz, Facebook`un kurulumunu güzel bir şekilde anlatan The Social Network isimli filmi izlemelisiniz. Orada bayağı güzel mesajlar olduğunu düşünüyorum. :)
Batuhan aea48300 Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

okanakca adlı üyeden alıntı

Bu konuda bu kadar bilgisizseniz hiç başlamayın

Amaç bilgisizlik değil, sadece değişik projeleri toplayıp değerlendirmek. Ve burası bilgi alış, veriş platformu. Konuyu baltalamayın.

Ek Olarak:

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Wordpress kullanacağınızı varsayarsak bayanlara yönelik bir blog kurmanız size en fazla 400TL gibi bir fiyata mal olur. Onlarda tema, ve bir iki eklenti için... Kimse çıkıp çok para harcamalı demesin, hiç para harcamadan da iyi yerlere geliniyor. Yeterki sabırlı olarak düzenli yazı yazılsın. :)

Geriye 2600TL gibi büyük bir rakam kalır. Artık onu da size burada sizinle fikir alışverişinde bulunanlara kardeş payı dağıtırsınız. :D

Şaka bir yana, eğer gerçekten bir websitesi ile bir şeyler yapmak istiyorsanız bunun için bolca zamanınız olmalı. Zamanınız olmasa bile düzenli bir şekilde bununla ilgilenmelisiniz. İlgileneceğinizi varsayarak devam ediyorum;

Ben çok yakın bir arkadaşımla tıpkı sizin gibi proje arıyordum. Yani önümüze gelene ne yapsak iyi gider diyorduk. Fakat anladık ki; gerçekten "tutabilecek" fikirleri kimse söylemez. Onun için bir gün gittik bir kafeye akşama kadar oturduk ve "ne yapmalıyız?" diye düşündük. İlginçtir ki, eğer sakin kafayla "insan ihtiyaçları"na yoğunlaşırsanız çok muazzam fikirler çıkacaktır. Hatta bizde bir kaç tane çıktı. :)

Eğer büyük işler başarmak, yatırdığınızdan çok fazlasını almak istiyorsanız asıl sorunuz "Ne yapmalıyım?" değil, "Ne istiyorlar?" olmalı. Arkadaşlık kurmak istediler, elalemin sevgili-aşk durumlarını öğrenmek "istediler" Facebook ortaya çıktı. Elalem hakkında bir şeyler karalamak istediler Twitter çıktı. Elaleme soru sormak istediler Ask.fm / formspring çıktı. Şimdi yavaş yavaş istemekten vazgeçiyorlar ve hepsi gerilemeye başladı.

Sanırım şimdi insanlar sadece "kafa dinlemek" istiyor. :)
Çok konuştum ama sanırım yine düzgün bir fikir çıkartamadım. :)

Eğer izlemediyseniz, Facebook`un kurulumunu güzel bir şekilde anlatan The Social Network isimli filmi izlemelisiniz. Orada bayağı güzel mesajlar olduğunu düşünüyorum. :)

Dikkatlice okudum, düşüncelerinizde haklısınız, bende nasıl yaparım yerine, ne yapabilimde tutulurum düşüncesinde yürüyeceğim. Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Konuyu baltaladığım falan yok. Siz karlı bir iş yapmak istiyorsunuz bende size şunu söylüyorum; verdiğin 3000 TL nin karşılığını alacağınızı hiç sanmıyorum. Aşğaıda size bi proje önerisi yapacağım ama tekrar söylüyorum verdiğiniz paranın karşılığını alacğınızı sanmıyorum.

Eğer bu işe gerçekten para yatırıp para kazanmak istiyorsanız bir forum açıp aylık maaşlı moderatörler alın.

Ben size bunu söylüyorum ama siz o moderatörleri nereden bulacaksınız? Hadi buldunuz adamlar ilk ay çalışır sonra yatarlar bilemessin. Beni anladınızmı? Amacım size gerçekleri göstermek. İnternette para zoruyla para kazanılmaz.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

okanakca adlı üyeden alıntı

Konuyu baltaladığım falan yok. Siz karlı bir iş yapmak istiyorsunuz bende size şunu söylüyorum; verdiğin 3000 TL nin karşılığını alacağınızı hiç sanmıyorum. Aşğaıda size bi proje önerisi yapacağım ama tekrar söylüyorum verdiğiniz paranın karşılığını alacğınızı sanmıyorum.

Eğer bu işe gerçekten para yatırıp para kazanmak istiyorsanız bir forum açıp aylık maaşlı moderatörler alın.

Ben size bunu söylüyorum ama siz o moderatörleri nereden bulacaksınız? Hadi buldunuz adamlar ilk ay çalışır sonra yatarlar bilemessin. Beni anladınızmı? Amacım size gerçekleri göstermek. İnternette para zoruyla para kazanılmaz.

Şuan ve konu içeriğimde Sitem'den ticari amaç güdeceğim diye Konu yazdıgımı hatırlamıyorum. Sadece belirttiğim rakamla neler yapabilirim diyerek Fikir alışverişi yapıyorum.
Kuty

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al