lostyazilim

Ne Diyorsunuz Bu İşe

17 Mesajlar 2.165 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1159
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Son senelerde nedense bu kadar gündem oldu. Sonradan markalar pazarlamada bunu kullanmaya başladı. Markaların feminizim konusunda bir parmağı var diye düşünüyorum. Ne feminizim ne komunizm ne de liberalizm. İnsan olsak yeter.

wmaraci
reklam

ismetsahan ismetsahan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 70 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
kelebek kadın erkek eşitliği tabiki doğrudur ancak kadın erkek eşit midir fıtrat olarak beden olarak düşünce olarak duygu olarak bana kalırsa bunların hiçbirisinde eşit değildir kimisinde +'dır kimisinde -'dir bu yüzden eşit demek bana saçma geliyor. Kadın kız ayrımı kimsenin haddi değil ancak bayan kelimesini red edenler ise bana basa basa kadın diyenlere ben de basa basa BAYAN diyorum senin cinsiyetinin ne olduğunu sana kadın diyerek gösteremem horoz resmi çizip altına horoz yazılmaz

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

ismetsahan adlı üyeden alıntı

kelebek kadın erkek eşitliği tabiki doğrudur ancak kadın erkek eşit midir fıtrat olarak beden olarak düşünce olarak duygu olarak bana kalırsa bunların hiçbirisinde eşit değildir kimisinde +'dır kimisinde -'dir bu yüzden eşit demek bana saçma geliyor. Kadın kız ayrımı kimsenin haddi değil ancak bayan kelimesini red edenler ise bana basa basa kadın diyenlere ben de basa basa BAYAN diyorum senin cinsiyetinin ne olduğunu sana kadın diyerek gösteremem horoz resmi çizip altına horoz yazılmaz

Artı ve eksi olayına karşıyım (LGBT). Onun dışında yanlış hatırlamıyorsam babaannem çocukken çok güzel bir söz söylemişti. "Bizim burada topala topal, köre kör denir" diye. hayatımın büyük kısmına uyarlamaya çalıştım.

Ek olarak sevdiğim diğer bir söz: "savaşma seviş" :)

ismetsahan ismetsahan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 70 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
kelebek güzel lafmış saygı duyuyorum düşüncelerine kardeşim sadece ben lgbt yede eşit denilmesine de karşıyım üstün olduğumu düşündüğüm için! değil eşit olmadığımızı bildiğim için
kelebek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

ismetsahan adlı üyeden alıntı

kelebek güzel lafmış saygı duyuyorum düşüncelerine kardeşim sadece ben lgbt yede eşit denilmesine de karşıyım üstün olduğumu düşündüğüm için! değil eşit olmadığımızı bildiğim için

Sizin görüşünüz hocam :)

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

Artı ve eksi olayına karşıyım (LGBT). Onun dışında yanlış hatırlamıyorsam babaannem çocukken çok güzel bir söz söylemişti. "Bizim burada topala topal, köre kör denir" diye. hayatımın büyük kısmına uyarlamaya çalıştım.

Ek olarak sevdiğim diğer bir söz: "savaşma seviş" :)

Bir insanın 4 duvar arasında ne yaptığını kimseyi ilgilendirmez o yüzden lgbt bireyleri ben de destekliyorum. Destekliyorum derken özgürluklerini. Ben heteroyum fakat lgbt arkadaşlarım var. Gayette düzgün insanlar. Bir öcü gibi gösterilmelerine karşıyim. Lgbt bir hastalik değildir. Bilim tarafından kanıtlanmiş bir şeydir bu. Naziler gibi faşist düzeni savunanlar bu tür farklılıklara karşı durmuş kıyım yapmışlardır.

Oysa sevgi sevgidir yahu kimi sevdiğinden çok nasıl hissettiğin önemli. Lgbt bireylerin cogunu cok yakisikli veya cok guzel insanlar oluşturuyor fakat oldugun gibi görünememenin verdigi muazzam ağırlığı taşıyamiyorlar. Birçoğu toplum baskısından hetero evlilik yapmak zorunda kalıyor. Ayrıca bilimsel olarak yapılan bir araştırmaya göre lgbt bireylere aşırı derece de karşi duran ve tepki veren kişilerin %80ni gizli eşcinsel çıkmiş.
Bknz:
https://www.artigercek.com/lgbt-karsiti-meclis-uyesi-ofisinde-erkekle-basildi

Doğada hayvanlarda bile eşcinsellik vardır. Bırakın herkes özgürce yaşasin yahu. Dunyayi güzellik kurtaracak bir insani sevmekle baslayacak her sey diyor üstad. Bir kadını veya bir erkeği demiyor insanı diyor.

Çok sevdiğim bir söz vardır, bu prison breakteki T-Bag karakterine aittir.

Hepimiz kendi kimliklerimizin tutsaklarıyız ve kendi yarattığımız hapishanelerde yaşıyoruz. Der.

Bu kadar tabulaşmayın hayatı salın gitsin. Içinizden nasıl geliyorsa öyle yaşayın. Kimse kimseden üstün değil bu dünyada. Kafaya sıkılacak tek kurşunla ölmeyecek insan yok bunu asla unutmayın. Birgün öleceğini ve ölüm zamani gelince, hayattan duyulacak tek pişmanlık olmalı, "AKLIM HALA YAPAMADIKLARIMDA" nın pişmanlığı :) hayata bir başka pencereden bakmayın, duvarı yıkın her yerden bakın.

GECE GECE NE YAZDIM YAHU :)
kelebek

kişi bu mesajı beğendi.

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Herşeyin fazlası zarar, tadında bırakmak lazım... Oda maalesef ki bizim milletimizde yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al