wmaraci reklam
lidertakipci

Veridyenden memnun musunuz?

72 Mesajlar 10.867 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)

Veridyen adlı üyeden alıntı

Bla bla bla, laf laf laf, ispat ispat ispat...

Adam efendiliğini bozmadan hakkında söylediklerinizi çürütmüş. Sizin sözlerinizi alıntı yaparak da cevaplamış sayın ortaklar neden arkanızdan konuşulduğunu düşündünüz ki? Pek tabii ki kimse her hizmetten memnun kalmak zorunda değil, ancak iş tanımına uymayan şeyleri yapmayı reddeden (ki onu da yapmış) firmaları karalamak "iftira atma"ya giriyor bence. Hosting alıyorsunuz daha fazlası değil.

Ama bana ne oluyorsa? Avukatı mıyım, hayır. Ancak kafamdaki soruları çözmemde yardımcı olduğunuz için size ekstra teşekkür etmek istiyorum.

Veridyen

Sanırım ben de memnun olmadığım isimtescil'i bırakıp sizinle görüşeceğim yakın zaman içinde.

wmaraci
reklam

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

ortaklar adlı üyeden alıntı

Ya bakın arkamdan yorumlar yazılmış oncelikle şunu belirteyim herkes sizden memnun kalmak zorunda mı ?

Herkes tabi ki memnun kalmayabilir ama neden memnun olmadığınızı buraya herkese açık ve net yazmalısınız ki kullanıcıların aklında soru işareti kalmasın. Siz yazmıyor ve ucu açık bir yorum yazıyorsanız biz buraya paylaşabiliriz, paylaşıyoruzda. Ayrıca bu sebepler sizden kaynaklanan sebeplerse yazmaktan kısacası çekiniyorsunuz. Her neyse telefon konuşmaları ve talepleriniz aklımıza geldikçe size iade yapmamız en sağlıklı çözüm olduğunu tekrar anlamış oluyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz.Nice birlikte 2 senelere :)

HeadCMoon adlı üyeden alıntı

Adam efendiliğini bozmadan hakkında söylediklerinizi çürütmüş. Sizin sözlerinizi alıntı yaparak da cevaplamış sayın ortaklar neden arkanızdan konuşulduğunu düşündünüz ki? Pek tabii ki kimse her hizmetten memnun kalmak zorunda değil, ancak iş tanımına uymayan şeyleri yapmayı reddeden (ki onu da yapmış) firmaları karalamak "iftira atma"ya giriyor bence. Hosting alıyorsunuz daha fazlası değil.

Ama bana ne oluyorsa? Avukatı mıyım, hayır. Ancak kafamdaki soruları çözmemde yardımcı olduğunuz için size ekstra teşekkür etmek istiyorum.

Veridyen

Sanırım ben de memnun olmadığım isimtescil'i bırakıp sizinle görüşeceğim yakın zaman içinde.

Dilediğiniz zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Direkt bana ufukgedik@veridyen.com adresine email atabilirsiniz, bizzat yardımcı olabilirim.

oguzhandibek oguzhandibek www.surprizruyasi.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Açıkcası ben inanılmaz derecede memnunum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım ve kesinlikle tavsiye ederim. Hatta ben iki arkadaşıma daha buradan hosting aldırdım.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları

https://www.surprizruyasi.com

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Veridyen Lütfen kalitenizi bozmayın lütfen. Böyle harikasınız tadınızdan yenmiyorsunuz sizi çok seviyoruz

wmaraci
wmaraci

mustafa1364 mustafa1364 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kripto para uzmanı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
Bi hafta filan oldu veridyene geçeli fazlasıyla memnunum inşallah böyle devam edersiniz Veridyen

Mfa95 Mfa95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Veridyen adlı üyeden alıntı

Herkes tabi ki memnun kalmayabilir ama neden memnun olmadığınızı buraya herkese açık ve net yazmalısınız ki kullanıcıların aklında soru işareti kalmasın. Siz yazmıyor ve ucu açık bir yorum yazıyorsanız biz buraya paylaşabiliriz, paylaşıyoruzda. Ayrıca bu sebepler sizden kaynaklanan sebeplerse yazmaktan kısacası çekiniyorsunuz. Her neyse telefon konuşmaları ve talepleriniz aklımıza geldikçe size iade yapmamız en sağlıklı çözüm olduğunu tekrar anlamış oluyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz.Nice birlikte 2 senelere :)

Dilediğiniz zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Direkt bana ufukgedik@veridyen.com adresine email atabilirsiniz, bizzat yardımcı olabilirim.

Hocam satış öncesi üye olmadan sorulan soruları cevaplamiyor musunuz? Yoksa gözden mi kaçmıştır? Meraktan soruyorum. 29 Haziran'da satış öncesi 3 soru için mail atmıştım da.
Natro da üye olmayanlara (müşterimiz olmayanlara) cevap verilmez diye otomatik mesaj geliyor. Sizde de böyle birşey mi var acaba? Bilgilendirme de gelmedi merak ettim :) info@veridyen.com 'a atmıştım mail'i.

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

Mfa95 adlı üyeden alıntı

Hocam satış öncesi üye olmadan sorulan soruları cevaplamiyor musunuz? Yoksa gözden mi kaçmıştır? Meraktan soruyorum. 29 Haziran'da satış öncesi 3 soru için mail atmıştım da.
Natro da üye olmayanlara (müşterimiz olmayanlara) cevap verilmez diye otomatik mesaj geliyor. Sizde de böyle birşey mi var acaba? Bilgilendirme de gelmedi merak ettim :) info@veridyen.com 'a atmıştım mail'i.

Merhaba
Gözden kaçmış olabilir, gelen tüm mailleri cevaplıyoruz mümkün mertebe.Mailinizi tekrar göndermenizi rica ederiz.
Mfa95

kişi bu mesajı beğendi.

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
ben de memnundum fiyatları 17den 27tl ye çekene kadar

UfukGedik UfukGedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Simurg adlı üyeden alıntı

ben de memnundum fiyatları 17den 27tl ye çekene kadar

Öncelikle Veridyen yöneticisi olarak bende müşteriyim.Netinternet'in müşterisiyim, Litespeed'in ve cPanel'in müşterisiyim.Ben müşteri gözüyle baktığımda memnuniyet kriterinin maddiyat değil alınan hizmet olduğunu düşünüyorum. Netinternet'ten istediğim gibi genişleyebileceğim, veri merkezinde dilediğim zaman teknik işlem yapabileceğim altyapı hizmeti alıyorum.Litespeed'den ise muazzam bir web server yazılımı alıyorum.

Bizim Veridyen olarak fiyat garantimiz 2 dönem yani 2 sene. 2 senedir aynı fiyattan hizmet almaktasınız.

1 sene önce fiyatlara zam yapıldı. 15 TL+KDV olan hizmet 19.99 TL+KDV oldu, üstelik paket özellikleride düştü.Ama siz hala eski fiyat 15 TL+KDV ile kapasitesi daha yüksek paketi kullanmaya devam ettiniz. Mevcut müşterilerin bu zamdan etkilenmemesini sağladık. Şuanda aldığınız hizmetin tutarı 22.99 TL + KDV

27 TL'nin içinde %18 KDV olduğunu hatırlatır, bu paranın bizim cebimize girmeyen, sizin adınıza devlete direkt olarak ödenen bir bedel olduğunu bilmenizi isterim. Bunun serzenişini bize değil de pırlantadan %0 vergi alan ama geleceğin sektörü bilişim teknolojileri ve yazılım hizmetlerinden %18 vergi alan siyasetçilere yapmanız daha iyi olacaktır. :) Ben onlara yapıyorum. :)

KDV konusu bizim elimizde olan bir durum değil ne yazık ki. Gelirler İdaresi Başkanlığı Türkiye'de ikamet eden fakat gelir vergisine tâbi olmayan son kullanıcılar için %18 KDV getirdi. Bu KDV sizden alınarak, direkt olarak internet vergi dairesi üzerinden beyan edilmekte ve ödenmektedir. Bu yasal zorunluluk çıkmadan önce bireysel kullanıcılarımızın tamamı %0 vergi ile Kıbrıs serbest bölgedeki şirketimiz üzerinden ödemelerini yapmakta ve hizmetlerini kullanabilmekteydi.Sizde bu dönem 15 TL ödüyordunuz.

Siz hizmet almaya başladığınızda dolar kuru 3.11 TL, bugün ise 6 TL üzerinde. O günden bugüne 2 katı kur farketmiş, enflasyon 2 haneli rakamlara fırlamış ama hiçbir fiyat değişikliği size yansıtılmamış.

Sunucu donanımları, herhangi bir donanım arızasında kullanılmak üzere stoklanan yedek parçaları, sunucular üzerinde kullanılan yazılımların lisansları, yurtdışındaki müşavir giderleri, alan adı ücretleri, IP adresleri dolar ve euro ile temin edilmekte olup; personel giderleri hariç tüm bu altyapı giderleri şuan iki katına çıkmış durumdadır.Sürekli olarak yeni sunucu ihtiyacı doğuyor ve temin ediliyor.Örnek vermek gerekirse bir sunucunun litespeed lisansı 3-4 ay öncesine kadar 130 TL iken şuanda 250 TL civarında, bunun gibi birçok yurtdışından alınan farklı yazılımlar var.Veri merkezi barındırma elektriği son 4 ayda 3 kez zamlandı. HP G9 sunucularımızdan bir tanesinde oluşan power supplye arızasında yerine yenisini temin ederken, İstanbul'daki bir firmayla mailleşme esnasında ve cari kaydımızın açılması sürecinde (yaklaşık 3-4 saatlik bir süre) PSU'nun fiyatı 200 TL civarında zamlandı sırf kur farkından. Ripe ödemesi 5500 TL iken şuan 9600 TL civarında.Üzerinde hizmet verilen cihaz ve yazılımların tamamı ne yazık ki euro ve dolar ile temin ediliyor.

Tüm giderlerimiz döviz ileyken, bizler müşterilerimizden TL ile ödeme almaya devam ederken, 2 senedir hiçbir zam ve kur farkını müşterilere yansıtmamamız, döviz 2 katına çıkınca mecburi zam yapmamız en doğal hakkımız diye düşünüyorum.
ecloud

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Hiç kullanmadım, iyi mi kötümü bilmem ama çevremdekilerin olumlu yorumlarını her zaman duyduğum bir firma kendileri.
UfukGedik Veridyen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al