wmaraci reklam

En Güncel Alexa Düşürme Grubu! - Hemen Katılın!

132 Mesajlar 11.030 Okunma
wmaraci reklam

sendeyapsana sendeyapsana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** I**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

yorumları görmüyorsun sanırım

Önceki sayfalara baktım 3 kişiye uyarı yapılmış. Telafi gezintisi diye. Ayrıca ben gezinti yaptım. Sadece buraya rapor yazmadım. Şimdi gruba geri alın beni.

wmaraci
reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
10.07.2018 (gezinti tarihi)
13.44 - 13.54 (gezinti saati)
88.241.xxx.24 (gezinti ip)

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)

sendeyapsana adlı üyeden alıntı

Önceki sayfalara baktım 3 kişiye uyarı yapılmış. Telafi gezintisi diye. Ayrıca ben gezinti yaptım. Sadece buraya rapor yazmadım. Şimdi gruba geri alın beni.

Üstadım eğer bilgilerin doğruysa benden yaşça büyüksün, belki hoş olmaz benim söylemem ama uslübünu biraz yumuşatırsan çok daha güzel olur.
"bune saçma iş"
"Şimdi gruba geri alın beni"
vs.vs. forum burası şurda bir kaç webmaster dayanışma içindeyiz. Birbirimizi boşa kırmaya gerek yok, içerik sahibine rica edersen anlayışla karşılar.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

CEDAMedya CEDAMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 7 / 68
  • Ticaret 2, (%100)

yaptığınız ilk gezinti gruba katılım gezintisiydi. Bunun ertesi gününde herhangi bir rapor sunmadınız. Kısacası sizin ilk gününüz aslında raporu yazmadığınız gündür. Konunu en üstünde yapılacaklar kısmında zaten RAPORU BURAYA YAZIN şeklinde ibare var. Daha konuyu doğru şekilde okuyup kavramadan gruba katılmaya çalışmışsınız. Kaldı ki üslubunuz da grupta yer almak için fazla kaba. Bu grup insanların dayanışma içinde olduğu ve bu sayede güzel güzel alexa değerlerini arttırdığı bir gruptur. Gruba tekrar alınmayacaksınız.
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** I**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam üslubumdan dolayı özür diliyorum. Haksızlığı uğradığım için bu tepkiyi verdim. Bana yakışmadı. Fakat gerekli gezinmeyi yapmama rağmen ve bunu size bildirmeme rağmen gruptan atmanız kesinlikle haksızlık.

• Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** I**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

CEDAMedya adlı üyeden alıntı

yaptığınız ilk gezinti gruba katılım gezintisiydi. Bunun ertesi gününde herhangi bir rapor sunmadınız. Kısacası sizin ilk gününüz aslında raporu yazmadığınız gündür. Konunu en üstünde yapılacaklar kısmında zaten RAPORU BURAYA YAZIN şeklinde ibare var. Daha konuyu doğru şekilde okuyup kavramadan gruba katılmaya çalışmışsınız. Kaldı ki üslubunuz da grupta yer almak için fazla kaba. Bu grup insanların dayanışma içinde olduğu ve bu sayede güzel güzel alexa değerlerini arttırdığı bir gruptur. Gruba tekrar alınmayacaksınız.

CEDAMedya adlı üyeden alıntı

08.07.2018 GEZİNTİ YAPMAYANLAR:
erdogandurmus
umutali
Hattushil

Telafi gezintisini 08.07.2018 günü farklı bir ip ile ekstradan yapmanız gerekmektedir. (ücretsiz vpn vs. kullanabilirsiniz.) 10 dakika kendi ipniz ve 10 dk farklı bir ip ile gezinti yapmanız gerekir. Bu iki ip yi de yorumda belirtmelisiniz. Aksi takdirde gruptan çıkartılacaksınız. (önceden gezinti yapmayacağını belirtmeyenler için uygulanan bir kuraldır.)

Gruptan Çıkartılanlar
tabilen - birkaç gün içinde 2 kere gezinti yapmadığınız için gruptan çıkartıldınız.

Gruba katılmak için gerekli gezintiyi yaptıktan sonra, diğer gün (yani dün) gezintiyi yaptım fakat raporlamadım (çünkü bilmiyordum). Yukarıda gezinti yapmayanlara uyarı yapıp telafi etmelerini söyleyerek kendi koyduğun kuralları delen sensin. O yüzden seni Allah'a havale ediyorum.

CEDAMedya CEDAMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 7 / 68
  • Ticaret 2, (%100)

Gruba katılmak için gerekli gezintiyi yaptıktan sonra, diğer gün (yani dün) gezintiyi yaptım fakat raporlamadım (çünkü bilmiyordum). Yukarıda gezinti yapmayanlara uyarı yapıp telafi etmelerini söyleyerek kendi koyduğun kuralları delen sensin. O yüzden seni Allah'a havale ediyorum.

Söylediklerimin neresi açık değil anlamıyorum. Gruba katılım sağlayıp 4-5 gün gibi bir süre sonra gezinti yapmayan kişilere 1 uyarı veriyoruz. Fakat daha yeni gruba katılıp ilk gününde gezinti yapmayan gruptan çıkartılıyor. Ve sen de 2. kısma giriyorsun. Bu konuda uzatılacak bir husus yok, en iyisi Allah'a havale etmen zaten. Daha fazla grubun huzurunu bozmayalım.

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)
10.07.2018 (gezinti tarihi)
17.52 - 18.02(gezinti saati)
88.241.xx.29(gezinti ip)

erdogandurmus erdogandurmus Yavaş Yavaş.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 25 / 52
  • Ticaret 3, (%100)
10.07.2018
20.14-20.25
88.23x.xx.244

Hattushil Hattushil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1046
  • Beğeniler 101 / 137
  • Ticaret 34, (%100)
11 Temmuz 2018 tarihli gezinti saat 10:05 - 10:20 arası 88.244.27.xx ile yapılmıştır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al