freelance iş ilanları

Hiloo'da Yeni Bir Dönem - Desteğe İhtiyacım var

43 Mesajlar 4.987 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
projenize guveniyorsaniz gerekirse gidip 4-5 bin tl kredi çekin ve instagramda fenomenlerle reklam anlasmasi yapın , bu arada indiriyorum suan bakalım bikac birsey cekmeye calisacagim
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

YusufKARAASLAN YusufKARAASLAN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 29 / 29
  • Ticaret 9, (%89)
Hocam bana kalırsa yatırım almak için çaba gösterin. Musically isimli uygulama sırf Youtube reklamlarıyla patladı.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Voltaren teşekkurler hocam desteginiz icin sizin icin hazirladigimiz sorulari cevaplayabilirsiniz iyi eglenceler diliyorum

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

YusufKARAASLAN adlı üyeden alıntı

Hocam bana kalırsa yatırım almak için çaba gösterin. Musically isimli uygulama sırf Youtube reklamlarıyla patladı.

Musicaly uygulamasini biliyorum hocam reklam yatirimini iyi kullandilar ve degerlemesini yukseltti bu durumda uygulamanin adi duyuldu. Suan nerdeyse herkes biliyor.

Diger konuda da hocam musicaly sirketine kafa tutabilecek ne butcem var ne de o kadar cok kullanici zaten yapilar farkli neyse.

Benim amacim kullanicilar uygulamaya girdigindevbos bir uygulama gormesinler reklam verdigimde de cikma kaldirma oranim yuksek olacak bu yuzden uygulama yukselmeyecek sadece test videolari oldugu icin

Abilerim kardeslerim desteklerinizi bekliyorum!

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
wmaraci

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)
Uygulamanız niye bu kadar çok izin istiyor ?
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Uygulamanız niye bu kadar çok izin istiyor ?

Uygulamaya gelecek guncellemelerde kullanilacak hocam aklimizda cok guzel fikirler var veri guvenliginizi dusunuyorsaniz bu konuda size teyit verebilirim uygulamaya erisim sinirlidir admin panelinim fotografini cekip gonderebilirim istenirse hic birsekilde verilere mudahale edilmemektedir

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Bu arada hocalarim kredi yada yatirimdan bahsetmisler suan icin bu imkansiz projeme guzeniyorum ama guncellendiginde tam olarak hatasiz olacagini soyleyebilirim suan icin kredi alabilecek durumda degilim aylik 100 tl uzerinde reklama para veremem

Reklam verildi diyelim uygulama demo goruntuleri ile olacakti bu da uygulamanin kaldirma sayisini atttiracakti bu yuzden video olayi daha onemlo benim icin

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
@lokasyon123

Size destek olacak 5.10 bin tl civari para ile yukselebilirsiniz.
Liselere giderek 5 tl gibi bir ucretle video cektirebilir isterseniz de en çok izlenen vb çekiliş yapabilirsin.
Birkaç liseden aklı çalışan yırtık adam bul uygulamayı tanıtsin vb .. Uygulama tuttuğunda birşeyler verirsiniz.

Okul universite önlerine uygulama tanitim QR kodlu Afiş bastirabilir sağa sola yapistirabilirsin.

Edit : Cafelerle anlasip cam ile masa atasina afiş koyabilirsin. Uygulamada reklamıni yapariz dersin

Edit eleştiri : Uygulama için verilen örneklere hep olumsuz yaklasiyorsunuz. Burada iş sizde bitiyor. Heves ile yaptığınızı ve işlerin maddi boyutu ortaya çıkınca evet bu böyle olmuyormuş düşüncesi var sanki ?
Şimdilik aklıma gelen bunlar

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Xdaapps hocam verdiginiz fikirler icin tesekkur ederim ama buyuk bir ilcede yasamiyorum! Ve maalesef 10 bin Tl gibi bir rakam reklam butcem yok maasimdan ufak paralar arttirarak reklam yapmayi planliyorum maksikum aylik 100 lira ayirabilirim kenera

Gucum belli hocam bir baska projem icin 4 cafeyle bu soylediginiz uygulamayi yapmak icin gorusme sagladim ama tanesi 2500 tl fiyat ile bu islemi yapabileceklerini soyledi.

Olumsuz yaklasmiyorum hocam ayagimi yorganima gore uzatiyorum sadece yasimdan dolayi lisede tanidigim kalmadi nerdeyse suan ufak bir köyde yasiyorum. Soyledigim gibi cevrem o kadar gelismis degil. Aklima buradan yardim istemekten baska bir cozum kalmadi

Desteklelrinizi bekliyorum
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Business Angel'lar ile görüşün. Hevesli görürlerse iyi miktarda yatırım yapabilirler.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

Little things affect little minds.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al