lostyazilim

Sponsorluk Anlaşmaları

30 Mesajlar 4.908 Okunma
lstbozum

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

Öncelikle Merhabalar ;

İşim ile ilgili bir konu görünce zevkle okudum ve size yardımcı olabileceğimi düşünerek mutlu oldum.
Hali hazırda birçok streamer,youtuber ve oyun sektöründeki sitelerin(global,türk değil) marketing menajerliğini yapıyorum.

Sizlere önerilerim şunlar olacaktır ;

1 -

Sponsorluk için anlaşmak istediğiniz şirket,kuruluş veya markanın dilinde Twitchaber.com'un ne olduğunu?,kimin için var olduğunu?,amacının ne olduğunu?,başvurulan şirketten ne beklediğini?,onlara ne verebileceğinizi? ve en önemlisi twitchaber.com'un bünyesinde bulunan insanların fotoğraflı kısa ve öz tanıtımının bulunduğu bir e-Dosya hazırlamanız,gönderilecek yerlere direk bu dosyayı göndermenizdir.Hak verirsiniz ki bu markalarla anlaşmak isteyen tek site,insan siz değilsiniz günde hem ingilizce,hem türkçe kim bilir kaç tane bu tarz teklif alıyorlardır ancak bunların arasında parlamanızı ve dikkat çekmenizi sağlayacaktır bu e-Dosya.

2 -

Boş olan reklam yerlerini bir şekilde doldurun,en azından yayıncıların bir haberiyle vs. yada buradan çekilişle bazı arkadaşların reklamını alabilirsiniz veya normalden daha ucuza dolsun diye reklam ekleyebilirsiniz küçük kutulara çünkü ben işimi bir kenara bırakıp baktığımda reklam yerlerinin boş olması bende psikolojik olarak reklam verilecek kadar değerli değil hissi uyandırıyor.

3 -

Kimsenin isteği üzerine,kimseyle ilişkiniz daha kuvvetli olacak diye onun adına haberler yapmayın.Bunlar size kısa süreli yarar sağlayacak şeylerdir,bırakın siz işinizi eşit tarafsız yapın herkes peşinizden koşsun.(Böyle yapıyorsunuz diye ima da bulunmadım yanlış anlaşılmasın.)

Aklıma gelenler şimdilik bunlar en azından şuan ki seviyeniz için yardımcı olabilir diye umuyorum,bir yararım dokunduysa ne mutlu bana.

emirhantopcu twitchaber

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Tavsiyem bu amatörce yaptırımı ortadan kaldırın.

twitchaber twitchaber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Backhoe adlı üyeden alıntı

Öncelikle Merhabalar ;

İşim ile ilgili bir konu görünce zevkle okudum ve size yardımcı olabileceğimi düşünerek mutlu oldum.
Hali hazırda birçok streamer,youtuber ve oyun sektöründeki sitelerin(global,türk değil) marketing menajerliğini yapıyorum.

Sizlere önerilerim şunlar olacaktır ;

1 -

Sponsorluk için anlaşmak istediğiniz şirket,kuruluş veya markanın dilinde Twitchaber.com'un ne olduğunu?,kimin için var olduğunu?,amacının ne olduğunu?,başvurulan şirketten ne beklediğini?,onlara ne verebileceğinizi? ve en önemlisi twitchaber.com'un bünyesinde bulunan insanların fotoğraflı kısa ve öz tanıtımının bulunduğu bir e-Dosya hazırlamanız,gönderilecek yerlere direk bu dosyayı göndermenizdir.Hak verirsiniz ki bu markalarla anlaşmak isteyen tek site,insan siz değilsiniz günde hem ingilizce,hem türkçe kim bilir kaç tane bu tarz teklif alıyorlardır ancak bunların arasında parlamanızı ve dikkat çekmenizi sağlayacaktır bu e-Dosya.

2 -

Boş olan reklam yerlerini bir şekilde doldurun,en azından yayıncıların bir haberiyle vs. yada buradan çekilişle bazı arkadaşların reklamını alabilirsiniz veya normalden daha ucuza dolsun diye reklam ekleyebilirsiniz küçük kutulara çünkü ben işimi bir kenara bırakıp baktığımda reklam yerlerinin boş olması bende psikolojik olarak reklam verilecek kadar değerli değil hissi uyandırıyor.

3 -

Kimsenin isteği üzerine,kimseyle ilişkiniz daha kuvvetli olacak diye onun adına haberler yapmayın.Bunlar size kısa süreli yarar sağlayacak şeylerdir,bırakın siz işinizi eşit tarafsız yapın herkes peşinizden koşsun.(Böyle yapıyorsunuz diye ima da bulunmadım yanlış anlaşılmasın.)

Aklıma gelenler şimdilik bunlar en azından şuan ki seviyeniz için yardımcı olabilir diye umuyorum,bir yararım dokunduysa ne mutlu bana.

Muhteşemsiniz. Çok çok teşekkür ederim. Söylediklerinizi hemen uygulamaya geçiyorum.
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

instagram.com/twitchaber.com
https://twitchaber.com/

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Kaldırdım

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

HasanSorumli adlı üyeden alıntı

burda direk adreslerinini yayınlamamlısın rakip istemiyorsan :D

Sorun değil ya :angel:

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar soruların cevapları ve öneriler benim için hayati önem taşıyor. Bu alanda katkı sağlayabilecek arkadaşlarımın konuya ilgi göstermesini rica ediyorum.

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
benim için çok önemli arkadaşlar yardımcı olur musunuz? +++

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam konu ile pek alakalı değil ama bence logoda da bir değişikliğe gitmeniz gerekiyor. Yani en azından bana biraz amatörce geldi.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

muhammetdkaya muhammetdkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 146 / 136
  • Ticaret 4, (%100)
para kazan muhabbetinden yazar bulabildin mi ? :D bende kendi sitem için benzeri bişeyler yapmayı düşündümde vazgeçtim. Tek tek satın alıyorum

ismaildondu ismaildondu www.ismaildnd.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 12 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
1) Sponsor olmasını istediğimiz yapılanma ya da firmalara biz nasıl etkili bir başvuru yapabiliriz? Gözlerine nasıl girebiliriz?

Sponsorluk Başvurusu Yapmak Bize Destek Olun Demek Sponsor Olun Demek Bir Site İçin Bence Kendini Küçük Düşürmesidir Zaten İşinizi İyi Yaparsanız Yaptığınız İş İle İlgili Sponsorlar Sizi Bulur Siz Onları Değil başarılar projenizi çok beğendim

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al