wmaraci reklam
lidertakipci

Kilo Alamıyorum

29 Mesajlar 2.434 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Gelin sarilalim kardesler bende kilo alamiyorum 😣
ismail03 mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Kilo alamayan varsa sabah ve gece yatmadan önce aç karna bir ekmek gömsünler. Yediginiz yiyeceklerin ekstra baharatlı-yağlı ve kalorili olmasına ekstra özen gösteriniz. Mümkün olduğunca az hareket edin, 2 adımlık yere bile araçla-dolmuşlarla gitmeye özen gösterin. Araç imkanı yoksa gitmeyin, yediklerinizi hareket ederek eritmeyin sonra :)

Not; 105 kilodan tavsiyeler :)

Bende zayıflama konusunda tavsiye bekliyorum :)))
suskun LiDYASIZ

kişi bu mesajı beğendi.

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
burdaki zayıf arkadaşlar ne yapıyorsunuzda hep zayıf kalıyorsunuz yani zayıflamak için varsa önerileriniz yazabilirmisiniz :)

http://www.cepradyom.com/

LuQi LuQi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 30 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Bazı insanlar belirli bir yaştan sonra kilo almaya başlıyor ben 17 den 20 yaşıma kadar kilo almak için çok uğraştım vücüt ne alırsam anında yakıyor 2, 3 kilo alıyorum 1 hafta sonra eriyor hastaneye gittim her şey temiz çıktı, düzenli yemek yedim besin takviyeleri kullandım karbonhidrat tozu kullandım iştah şurubu içtim hepsi geçici yarar sağladı yıllar geçti 20 yaşıma geldim şuan meteborizmam normal ayarına döndü yediklerimi hemen yakmıyor, 63den 75 kiloya ulaştım boyum 181

wmaraci
wmaraci

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Yaştan dolayıdır zamanla metabolizman yavaşlayacak su içsen kilo olarak sana dönecek. Takılma bunlara keyfine bak

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Bende öyleyim dostum sadece body yapıp kas kütlesi olarak kilo alıyorum ama süper oluyor gören öküz gibi olmuşsun vs. Diyor :)

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Kilo alamayan arkadaşlar için;
Haftada 3-4 gün 45dk-1 saat arası ağırlık antrenmanı.1 saati geçirmeyin. 1 gün çalışma 1 gün dinlenme şeklinde çalışabilirsiniz.Özellikle bacak kaslarını çalışmayı ihmal etmeyin, bacak çalışmaları testesteron salgılanmasını artırıp kas yapımını hızlandırır. Yumurta,et ve et ürünleri ,süt ve süt ürünleri, zeytin ve zeytin yağı,yulaf,yağlı tohumlar yiyeceklerinizin liste başı. Karbonhidrata ve meyve suyuna abanmayın, zira amaç sağlıklı kilo almak ise.Yoksa bol bol basit şeker içeren yiyeceklerle çok hızlı ve sağlıksız kilo alabilirsiniz.

Zayıfım ama göbeğim var diyen arkadaşlar için;
Bunun muhtemel iki sebebi mevcut. Birincisi aşırı alkol kullanımı, ikincisi ise stres ve sağlıksız uyku düzenine bağlı kotizol salgılanmasının artarak bel çevresi yağlanmayı tetiklemesi. Bu sebeplerin önüne geçerek göbekten kurtulabilirsiniz.

Kilo vermek istiyorum diyen arkadaşlar için;
Kardiyo+ağırlık antrenmanı tavsiye ederim. Özellikle aşırı kiloluysanız, çünkü hızlı kilo verirseniz deride sarkmalar meydana gelir. Bunu önlemek için yağdan verirken kas inşa ederseniz deride sarkmaları önlemiş olursunuz. Özellikle sabah uyandığınızda bir şey yemeden yaptığınız koşular veya ağırlık antrenmanı sonuna ekleyeceğiniz kardiyo egzersizleri yağı daha hızlı vermenize yardımcı olur. Çünkü bu iki durumda da zaten kas içindeki ve kandaki glukozu büyük oranda kullanmış olacağınız için yağ yakımına geçiş hızlı olur. Yine aynı şekilde basit şeker içeren yiyeceklerden, özellikle meyve suyu ve gazlı içeceklerden uzak durun.

Kısaca sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz ile kilo alamayan kilo alır, kilo veremeyen kilo verir :D

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

negiu adlı üyeden alıntı

Kilo alamayan arkadaşlar için;
Haftada 3-4 gün 45dk-1 saat arası ağırlık antrenmanı.1 saati geçirmeyin. 1 gün çalışma 1 gün dinlenme şeklinde çalışabilirsiniz.Özellikle bacak kaslarını çalışmayı ihmal etmeyin, bacak çalışmaları testesteron salgılanmasını artırıp kas yapımını hızlandırır. Yumurta,et ve et ürünleri ,süt ve süt ürünleri, zeytin ve zeytin yağı,yulaf,yağlı tohumlar yiyeceklerinizin liste başı. Karbonhidrata ve meyve suyuna abanmayın, zira amaç sağlıklı kilo almak ise.Yoksa bol bol basit şeker içeren yiyeceklerle çok hızlı ve sağlıksız kilo alabilirsiniz.

Zayıfım ama göbeğim var diyen arkadaşlar için;
Bunun muhtemel iki sebebi mevcut. Birincisi aşırı alkol kullanımı, ikincisi ise stres ve sağlıksız uyku düzenine bağlı kotizol salgılanmasının artarak bel çevresi yağlanmayı tetiklemesi. Bu sebeplerin önüne geçerek göbekten kurtulabilirsiniz.

Kilo vermek istiyorum diyen arkadaşlar için;
Kardiyo+ağırlık antrenmanı tavsiye ederim. Özellikle aşırı kiloluysanız, çünkü hızlı kilo verirseniz deride sarkmalar meydana gelir. Bunu önlemek için yağdan verirken kas inşa ederseniz deride sarkmaları önlemiş olursunuz. Özellikle sabah uyandığınızda bir şey yemeden yaptığınız koşular veya ağırlık antrenmanı sonuna ekleyeceğiniz kardiyo egzersizleri yağı daha hızlı vermenize yardımcı olur. Çünkü bu iki durumda da zaten kas içindeki ve kandaki glukozu büyük oranda kullanmış olacağınız için yağ yakımına geçiş hızlı olur. Yine aynı şekilde basit şeker içeren yiyeceklerden, özellikle meyve suyu ve gazlı içeceklerden uzak durun.

Kısaca sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz ile kilo alamayan kilo alır, kilo veremeyen kilo verir :D

Bacak çalışmak testo arttırır cümlesi bir mittir hocam. Öyle bir şey yok. Sadece üst vucutla denge kurmak adına bacak da çalışılmasi gerekir. Yoksa kötü durur. Testo seviyesi genetiktir, testo için parmak ölçüleri var mesela oraya bakabilirsiniz, testosu fazla olanlarda sağ elin yüzük parmağı işaret parmağından daha fazla uzun oluyor. Ayrıca kilolu insanlar testo ve buyume hormonu igf1 salgılamak için ağırlıktan çok kardiyoya ağırlik vermeli.

8 kg disk olan bir bisiklet ile 30dk seri Spin yapabilir. Gece uyuma problemi varsa da Çinko b6 mag(ZMA) kullanabilir. Zmanın testo üzerine de boost etkisi vardır fakat dediğim gibi genetik eşiğin üzerine çıkamaz maks testo genetik olarak elverişli olan maks seviyedir.

deliveli deliveli WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 08.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BÖTE
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 53 / 49
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam ayni dertten müzdaribiz. 179 boy, 52 kiloyum. Metabolizmam hizli ve istah problemim var. Bir iki kilo alsamda, hemen kaybediyorum.. Tecrübeli arkadaslarin tavsiyelerini dikkate alirim :)
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Aynı dertten müzdariptim geçen yıla kadar, arkadaşların önerisiyle doktor kontrolünde anti depresanlara başlamıştım ve 50 kilodan 73 kiloya çıktım. Öncesinde ise yapmadığım şey kalmamıştı, spora gittim, karbonhidrat ve protein tozları kullandım, bebe bisküvisi yedim ama ne yapsam da olmadı; küçücük bir anti depresan bütün derdime derman oldu.

Tekrar uyarmakta fayda var sakın doktor kontrolü olmadan kullanmayın, benim aylık düzenli kontrollerim var ve son derece memnunum halimden.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al