wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook Kapanır Mı?

36 Mesajlar 3.568 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

her zaman diyorum siyonistler menfaat aldıkları hiç bir uygulamadan vaz geçmezler. Faceebook bir siyonist istihbarat sitesidir. Ve bundan kolay kolay vaz geçmezler .

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Ben onu bunu bilmem çok da gerekli değil illa kullanacaksak devlet tarafından kapatılıp yerli imkanlar doğrultusunda yerli bir sosyal ağ kullanmalıyız Kiroglumarket 'e katılıyorum.

En sevdiğim şey de tüm halkımızın Dünya'yı yöneten güçlerden, tüm komplo ve kumpaslardan böylesine haberdar olup Amerika'nın/siyonistlerin oyunlarını açığa çıkarması. Kahvehanelerde bunlar konuşulur ardından gizli bilgiler denir falan :). Bunları düşünüp böylesine bağlanırken hiç yorulmuyor musunuz?

ogzhntr bizzat telaffuz ediyorsunuz "sosyal" kelimesini. Sosyal kelimesi ne anlama gelir? Toplum, halk anlamına gelir öyle değil mi? (Bkz: Sosyal kelimesinin etimolojisi)
Sosyal ağlar halkın seçtiği, halktan birilerinin kurduğu ve halktan birilerinin yönettiği ağlar olarak kalmalıdır. Devletin bir sosyal ağı kapatması sansürdür. Kendi desteğiyle bir ağ kurması ise düpedüz aykırılıktır. Devlet teknolojiye ille de el atmak istiyorsa Govtech alanına yatırım yapabilir veya E-Devlet'i geliştirmeye devam edebilir ancak kimsenin üyelik esnasında okumadan onayladığı koşulların devlet tarafından yazılmış yasa niteliğinde metinlerin olduğu bir sosyal ağı isteyeceğini sanmıyorum. TC kimlik numaramla giriş yaparak her an tüm verilerimin devletçe takip edilmesini de istemiyorum.

.
wmaraci
reklam

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

En sevdiğim şey de tüm halkımızın Dünya'yı yöneten güçlerden, tüm komplo ve kumpaslardan böylesine haberdar olup Amerika'nın/siyonistlerin oyunlarını açığa çıkarması. Kahvehanelerde bunlar konuşulur ardından gizli bilgiler denir falan :). Bunları düşünüp böylesine bağlanırken hiç yorulmuyor musunuz?

ogzhntr bizzat telaffuz ediyorsunuz "sosyal" kelimesini. Sosyal kelimesi ne anlama gelir? Toplum, halk anlamına gelir öyle değil mi? (Bkz: Sosyal kelimesinin etimolojisi)
Sosyal ağlar halkın seçtiği, halktan birilerinin kurduğu ve halktan birilerinin yönettiği ağlar olarak kalmalıdır. Devletin bir sosyal ağı kapatması sansürdür. Kendi desteğiyle bir ağ kurması ise düpedüz aykırılıktır. Devlet teknolojiye ille de el atmak istiyorsa Govtech alanına yatırım yapabilir veya E-Devlet'i geliştirmeye devam edebilir ancak kimsenin üyelik esnasında okumadan onayladığı koşulların devlet tarafından yazılmış yasa niteliğinde metinlerin olduğu bir sosyal ağı isteyeceğini sanmıyorum. TC kimlik numaramla giriş yaparak her an tüm verilerimin devletçe takip edilmesini de istemiyorum.

Yabancı devletlerin kendi ülkemin bilgilerini toplamasından daha iyidir kendi devletimin toplaması. Bu zamanda en önemli olan şey internet ortamındaki veridir bari verilerimiz ülkemizde kalsın.
TC kimlik numaramla giriş yaparak her an tüm verilerimin devletçe takip edilmesini de istemiyorum
bu kadar korkacak ne var ? Dövlet bizim Dövletimiz :)

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Yabancı devletlerin kendi ülkemin bilgilerini toplamasından daha iyidir kendi devletimin toplaması. Bu zamanda en önemli olan şey internet ortamındaki veridir bari verilerimiz ülkemizde kalsın.

bu kadar korkacak ne var ? Dövlet bizim Dövletimiz :)

Yabancı devlet ne yapsın benim verimi? Veri gibi bir şeyden darbeyi insana vursa vursa kendi devleti vurur zaten. Ülkede sosyal ağlar olmasına karşı değilim aksine şu an bir tanesi üzerinde bizzat çalışıyorum ancak sosyal dediğimiz ağa devlet girdi mi işler kirleniyor. Devamını anlatırım da siyasete girer, gerek yok :)
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

Yabancı devlet ne yapsın benim verimi? Veri gibi bir şeyden darbeyi insana vursa vursa kendi devleti vurur zaten. Ülkede sosyal ağlar olmasına karşı değilim aksine şu an bir tanesi üzerinde bizzat çalışıyorum ancak sosyal dediğimiz ağa devlet girdi mi işler kirleniyor. Devamını anlatırım da siyasete girer, gerek yok :)

Peki tadında bırakalım o zaman zaten siyaset den nefret ederim sosyal ağ konusundaki düşüncelere fikir özgürlüğü diyelim.

Selametle geceniz güzel olsun.
FurkanHisamioglu 3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

miZah miZah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mak. Opr.
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Kimse yanlış anlamasın, hükümet yanlısı değilim. Fakat devlet napsın sizin bilgilerinizi. Zaten 7 göbek secerenizi biliyor. Soy kütüklerine varana kadar herşey devletin elinde değilmi? :) Yeni kimlik kartlarındaki cipler süsmü sizce. Fakat diğer arkadaşların dediği gibi sosyal ağlardan kişisel verileri en çok depolayan istihbarat örgütleridir. Cia vb gibi.
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

Ücretli vBulletin işleri için iletişime geçin...

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

miZah adlı üyeden alıntı

Kimse yanlış anlamasın, hükümet yanlısı değilim. Fakat devlet napsın sizin bilgilerinizi. Zaten 7 göbek secerenizi biliyor. Soy kütüklerine varana kadar herşey devletin elinde değilmi? :) Yeni kimlik kartlarındaki cipler süsmü sizce. Fakat diğer arkadaşların dediği gibi sosyal ağlardan kişisel verileri en çok depolayan istihbarat örgütleridir. Cia vb gibi.

Yav bende buna sinir oluyorum hükümet yanlısı olsan nolacak :D

Her birey özgürdür hocam bu kadar sıkmayın kendinizi her kes istediği kişiyi destekler kimsede size bir şey diyemez.
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

miZah miZah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mak. Opr.
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
ogzhntr biliyorum. Fakat bazıları kendilerine göre lafı eğip büküyor o yüzden belirtiyorum.
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

Ücretli vBulletin işleri için iletişime geçin...

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Şuanda dünyanın en iyi segment yapılabilecek verisinden bahsediyoruz.

Kampanması anca rüyada olur. (:
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

onurkaplan adlı üyeden alıntı

Şuanda dünyanın en iyi segment yapılabilecek verisinden bahsediyoruz.

Kampanması anca rüyada olur. (:

Uuuuu hocam hemde ne segment arkaplan neler oluyor... o yüzden dedim
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
Kapanmaz Türkiye de kullanılmıyor diye kapanıcak hali yok :)
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al