wmaraci reklam

YouTuber Olmak ve Para Kazanma Rehberi

15 Mesajlar 1.883 Okunma
wmaraci reklam

RunAway RunAway furkansandal.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Security Asist.- Bilg. Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

Selamlar, hepimiz düşünüyoruzdur, YouTube üzerinden nasıl para kazanabilirim? veya internetten nasıl para kazanabilirim? İşte bu anda sizlere ilaç gibi gelecek bir uygulamadan bahsedeyim;

[CENTER]YouTuber Olmak ve YouTube'tan Para Kazanmak

Uygulama sizlere gerek teorik gerek uygulamalı olarak sizlere YouTube kanalı açmadan, kanal ayarları, para kazanma türleri, kazanmanın temellerini, ve daha fazla kazanmayı en temelinden zirveye kadar anlatıyor. İçerdiği derslere girmeden önce REKLAMSIZ İNDİRME LİNKİ ne gitmek için aşağıda Google Play butonuna tıklayabilirsiniz.

[SIZE=5][COLOR=Red]BURADAN[/COLOR][/SIZE]

Konu içerikleri şu şekilde;

-Ders #1 Nedir Bu YouTube?
-Ders #2 Youtube ve Para
-Ders #3 Nasıl Para Kazanacağım?
-Ders #4 YouTube'ta Proje ve Plan
-Ders #5 Abone ve İzlenme Arttırma
-Ders #6 YouTube'da Telif Hakkı
-Ders #7 Ne Kadar Paza Kazanırım?
-Ders #8 En Çok Kazanan Kanal Türü
-Ders #9 Para Kazanmayı Açmak
-Ders #10 Para Kazanma Yolları
-Ders #11 Kazandıran Konuları Hedefle
-Ders #12 YouTube Kanalı Açalım
-Ders #13 Kanalı Özelleştirmek
-Ders #14 İlk Videoyu Eklemek
-Ders #15 Kapak Fotoğrafı Eklemek
-Ders #16 Altyazının Önemi
-Ders #17 Tanıtım Videosu Eklemek
-Ders #18 Video Bitiş Ekranı Ayarlamak
-Ders #19 Oynatma Listesi Oluşturmak
-Ders #20 Filigran Eklemek
-Ders #21 Youtube Abone Arttırmak
-Ders #22 Güzel Bir Video Çekmek
-Ders #23 Video Çözünürlüğü
-Ders #24 Videoya Özel İsim Verin
-Ders #25 Yükleme Ekranı Detayları
-Ders #26 Başlık ve Açıklama
-Ders #27 Etiketleri Özenle Seçin
-Ders #28 Doğru Kategoriyi Seçin
-Ders #29 Önizleme Görselini Seçin
-Ders #30 Açıklayıcı Notlar ve Kartlar
-Ders #31 Altyazıları İhmal Etmeyin
-Ders #32 Paylaşım Seçenekleri Kontrolü
-Ders #33 Kanal Optimizasyonu
-Ders #34 Profil ve Kanal Resmi
-Ders #35 Kanal Açıklama Optimize
-Ders #36 Sosyal Medya Hesapları
-Ders #37 Takiplerinizin Görünümü
-Ders #38 Optimize Bitti Sıradaki?
-Ders #39 Videolar İçin Pratik SEO
-Ders #40 Kanal Düzenleme Alanları
-Ders #41 Yüklenen Video Düzenleme
-Ders #42 Google Keyword Planner Tool
-Ders #43 Google Trends Yardımı
-Ders #44 Derinlemesine Analiz

[COLOR=red][SIZE=5]Google Play üzerinden indirmek için tıklayın![/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

furkansandal.com | Site Sunucu Güvenliği, Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği | hukukigelisim.com
wmaraci
reklam

leylek leylek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 3, (%33)
refff :) şaka bir yana para kazanma eğitimleri degilde nasıl iyi bir izleyici olunur onun eğitimi lazım bizim millete :D reklamlara tıklamaya korkuyorlar para kazanacagını bildigi icin karşı tarafın tıklamıyorlar zaten az kazanc saglıyor tr bu arada egitim ücretsiz devam ederse güzel bir iş çıkarmış olursun malum youtuberlar parayı kaldırdı egitimden :)
RunAway

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

leylek adlı üyeden alıntı

refff :) şaka bir yana para kazanma eğitimleri degilde nasıl iyi bir izleyici olunur onun eğitimi lazım bizim millete :D reklamlara tıklamaya korkuyorlar para kazanacagını bildigi icin karşı tarafın tıklamıyorlar zaten az kazanc saglıyor tr bu arada egitim ücretsiz devam ederse güzel bir iş çıkarmış olursun malum youtuberlar parayı kaldırdı egitimden :)

Teşekkür ederim :) Maalesef ki öyle. Bundan öncesin de toplamda 7 oyun yaptım, 7si de tutmadı, indirme deseniz az, ama bedava para deyince çiftlik bank vakaları :) :)

furkansandal.com | Site Sunucu Güvenliği, Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği | hukukigelisim.com

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
Şimdiye kadar bildiğiniz duyduğunuz hangi girişimci youtuber olmuş. Bırakın bu işleri, bir şeyler üretin. Elle tutulan, gözle görülen, vatandaşların yararlanabileceği, ülkenin gurur kaynağı olacak şeyler düşünün... youtuber mış... herkes kolay para peşinde, yapmayın arkadaşlar bu paylaşımlar gençlerin aklını çeliyor, üretmemizi engelliyor, okumamızı engelliyor.

Bugün açıklanan üniversite sınavı sonuçlarına göre; 1 milyon 877 bin 568 adayın ortalama doğru cevap sayıları: (bir kısmı)

Matematik 40 soruda ortalama 3,923
Fizik 14 soruda 0,467
Kimya 13 soruda 1,109
Biyoloji 13 soruda 1,669

Alıntı içindeki sayılar, sizce bizi kaç yıl geriye götürmüştür? İstatistiğe girmeyen sayılar arasındaki genç arkadaşlar sizce hangi üniversitelerden mezun olduktan sonra ülkelerine bir daha dönmemek üzere (aziz sancar) başka diyarlara gidecekler?

Ülkenin hali bu olmamalı diye düşünüyorum.

birilerine akıl vermeden önce sonucunu düşünün derim, bir dost.
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

https://populertarim.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

olesore adlı üyeden alıntı

Şimdiye kadar bildiğiniz duyduğunuz hangi girişimci youtuber olmuş. Bırakın bu işleri, bir şeyler üretin. Elle tutulan, gözle görülen, vatandaşların yararlanabileceği, ülkenin gurur kaynağı olacak şeyler düşünün... youtuber mış... herkes kolay para peşinde, yapmayın arkadaşlar bu paylaşımlar gençlerin aklını çeliyor, üretmemizi engelliyor, okumamızı engelliyor.

Alıntı içindeki sayılar, sizce bizi kaç yıl geriye götürmüştür? İstatistiğe girmeyen sayılar arasındaki genç arkadaşlar sizce hangi üniversitelerden mezun olduktan sonra ülkelerine bir daha dönmemek üzere (aziz sancar) başka diyarlara gidecekler?

Ülkenin hali bu olmamalı diye düşünüyorum.

Ben, Bilgisayar mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. 2 bitti. Aynı zaman da bu sene de 2 yıllık ön lisans tıbbi görüntüleme tekniklerini bitireceğim nasipse. Ben de isterim, ülkemin yararlanabileceği şeyleri yapmayı. Sizce teşviksik sermayesiz olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Evet durum çok vahim, ortalamaların yerlerde olması. Barajı geçemeyen çok fazla olması.

Bakın ben fikrimi açık açık belirteyim, Ben yerli üretim ürünler istiyorum. Param yok ve işe girişemiyorum. İntelin 1981 yılında ilk 32 bitlik işlemcisini bile üretemiyoruz. Veya bu amd, Snapdragon, mediatek, exynos, helios vs. İçin de geçerli. Ben uzunca bir araştırma ve okumadan sonra toplu araştırma ve okumayla bu işlemcileri rahatlıkla üretebileceğimizi düşündüm. Bu konu da okuduğum üniversite de Teknokent e en azından başlangıç olarak açmak üzere, destek veren belli yerlere başvurdum. KOSGEB bunlara dahil. 30.000tl geri ödemesiz hiğbe verdiler. 30.000e sizce hem yapıp hem üretime geçilebilir mi? Geçilemez. Çalışmak üzere eleman bulunur mu? Bulunamaz. Hadi dedim cpu üretemiyoruz. (Üretmek için de intelin 1-2-4-8-16 bit el kitaplarına bakabilirsiniz.) HDD, SSD, RAM ve GPU üreteyim dedim. Sonuç hüsran. Belki daha az maliyetli olur dedim olmadı. Destek, araştırma ve testlerin harcayacağı ücretlerin yanına uzaktan bile bakamıyor bu ücretler.

Pes etmedim. Bu zamanlarda oyun yaptım Google Play'e attım. Tuttu mu tutmadı. Bu sürede bana referans olması için uygulama yüklüyorum. Mail atmadığını destek istemediğim yer kalmadı. İnsanlar somut proje istiyor. Parasız ve $, €, £ bu haldeyken. Kimse güvenmiyor.

Açık açık bunu da söyleyeyim. Ben elimden geleni yaptım. Uğraş ve ataştırmalarımı okuduğum okuldaki hocalarıma ulaşıp sorabilirsiniz. Uzun uzun düşündüm. Ne yapsam? Son olarak kararımı kesinleştirdim. Yurt dışı. Böyle üretim 15-16 yaşından bu yana var, yurt dışına çıkmam gerekirse diye babam üzerinden yeşil pasaportum var. Olursa bu İngiltere, Amerika, Çin, Kanada, Singapur, Hindistan ülkelerden gidebildiğime gideceğim. En azından gerçekleşmeyen hayyalerim varken, gerçekleşebilecek hayallerinin peşinden gitmek çok daha güzel.

ABD de büyük şirketlerde çalışanların ortalama o şirkette çalışma sürelerine de bakarsanız, 2-3 yıl ortalaması var. Bunlara Google Facebook Amazon vs dahil. Bize gelince masabaşı memur olayım yeter.
olesore magma017

kişi bu mesajı beğendi.

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
RunAway bu kadar uğraşın için kendi adıma teşekkür ederim, ancak geldiğin son nokta bu başlıktaki yer olmamalı. Evet ülkenin sanayi ve bilişim konusunda alması gereken daha çok yol var. Ancak durum o kadar da vahim değil, TÜBİTAK girişimcilere destek veriyor, hatta verdiği desteği somut hale getirmen için teknokentler için de hibe veriyor. Bu ülkede Amerika'da ki kadar olmasa da melek yatırımcılar var, bu yatırımcılarla bir tanışabileceğin konferanslar var vs. Sana ülke dışına çıkma demeyeceğim, hatta aksine mutlaka çık ama geri de mutlaka dön. Çünkü bu ülkenin üreten herkese ihtiyacı var.

İşlemci, ram, gpu vb üretmek bana mantıklı gelmiyor açıkçası, çünkü bunun pazarı oturmuş durumda, rekabet hat safhada... Sana şu örneği vermek istiyorum; herkesin istiridye mantarı, kültür mantarı yetiştirdiği yerde bu işten para kazanamazsın, parayı ancak mantar yetiştirenlerin ihtiyacı olan şeyi üreterek kazanırsın; misel ve kompost üreterek...

Lütfen üretmekten vazgeçmeyin, yılmayın! sınav sonuçları ortada herkes dökülmüş... Daha 12 yaşındaki yeğenim youtube dan kanal açmış ve ufak tefek hareketli animasyon yapmaya çalışıyor. Toplamda 8 videosu var ve bu videoların toplam beğenisi ise 12-15 civarı. Bir haftaya yakındır animasyon işiyle uğraşmıyor, neden mi? Çünkü videolarını kimse beğenmediği için. Sırf insanlar bir şeyleri beğensin diye uğraştığımız için sürekli çöküş, depresyon halindeyiz. Her ne kadar istemesem de sırf yeğenimi teşvik etmek için, youtube takipçi ve beğeni alacağım. Şöyle düşününce ne kadar da saçma geliyor...
RunAway cooper

kişi bu mesajı beğendi.

https://populertarim.com

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Bir de ne göreyim benim kanalımda ki Görseli alıp kullanmışsınız :(
RunAway

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Bir de ne göreyim benim kanalımda ki Görseli alıp kullanmışsınız :(

ebagcuvan Kusura bakmayın :( Google görsellerde aratıp seçtim problem olursa değiştireyim

Ekstra, grafik tasarımdan anlamıyorum, en fazla yaptığım görselde gördüğünüz gibi :) mesela o renk dağılımı nasıl verilir gibi bilmiyorum. Elimden geleni de yapmaya çalıştım.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Sıkıntı yok kullanabilirsin :)

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

RunAway adlı üyeden alıntı

ebagcuvan Kusura bakmayın :( Google görsellerde aratıp seçtim problem olursa değiştireyim

Ekstra, grafik tasarımdan anlamıyorum, en fazla yaptığım görselde gördüğünüz gibi :) mesela o renk dağılımı nasıl verilir gibi bilmiyorum. Elimden geleni de yapmaya çalıştım.

Grafik konusunda yardıma ihtiyacın olursa mesaj at elimden geldiğince yardımcı olurum.
RunAway

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al