Kanal İstanbul yapılamaz boşuna tartişiyorsunuz.
Ülke batıyor ekonomi ne halde hala ODTU'ye giydirme peşindesiniz.

Bu proje gerçekleştirilemez. NOKTA
O yüzden atıp tutmanın anlamı yok. Yeni yapilan havaalanına bile ihtiyaç yoktu. Atatürk havaalanı avrupanın en iyisiydi zaten. Gosteriş için yapıldı. O da zarar edecek.

Beton beton beton beton. Bu paralara arge desteği verip, kalanıyla çiftciye kobiye, startuplara destek versinler de ortaya bir üretim çiksın.

Her şeyiyle zarar bu proje ülkeye. Beton ekonomisinin görkemli çöküşü olur şayet bunu yaparlarsa.

Ona buna muhalifsiniz diyecekler de olacaktır lakin senelerdir kademe kademe çöküşe gidiyoruz. Bu sonsuza kadar sürmeyecek bir noktada elimizde betondan başka hiçbir şey kalmayacak. Anlamadım gitti nedir bu beton sevdası. Milyonerler kaçıyor büyük şehirler betondan kan ağlıyor. Dolar almıs başinı gitmiş, enflasyon ortada,zamlar ortada, gidişat ortada, işsizlik ortada. Genç neslin başarısızliği ortada.

Artık diyorum biraz uyanıp faydalı şeylerin peşinden gitmeye mi başlasak? Teknoloji gibi bilim gibi üretim gibi girişimlere destek gibi yabancı yatırımcının gelmesini sağlamak için güven ortamı sağlamak gibi, çiftciye destek verip tarımsal özgürlük edinmek gibi...