wmaraci reklam

Yeni domain hakkında (haber sitesi )

13 Mesajlar 1.067 Okunma
smmexpress

incimsi01 incimsi01 haberlik.online Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba herkese haberlik.online alan adini almis bulmaktayim twitter uzerinden sanirim backlink deniyor yaptigim 10 dklik sosyal medya çalışması sayesinde 440 tıklama alabildim farkli iplerde haber sitesi olacağı için güncel konular üzerinden ilerleyerek daha fazla tik alacağıma eminim sitem henüz aktif değil deneme linki ile denedim bunu sizce bunun dışında bir sey yapmam gerekli mi amacım tabiki para kazanmak ekstra seo çalışması almali miyim hazir haber cekme scriptleri kullansam wp icin telif yer miyim wp uzerine kurmayi planlıyorum kurmali miyim ? Şimdiden teşekkür ederim herkese

wmaraci
reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Şimdi anladığım kadarı ile kendi network'ünüzü kurmak istiyorsunuz. Haber sitesi kurarak ilerde google news kayıtlı olup google'da itibar kazanmak vb. hedefleriniz var. Twitter ile 440 tık çok iyi. Kaç k takipçili hesaptan attığınızda önemli. Haber siteleri çeşitli kategorilere ayrılır. Yerel haber sitesi iseniz kolay fakat genel haber sitesi iseniz, haberler.com ensonhaber, habe***, hurriyet,sözcü, cumhuriyet ve benzeri haber siteleri ile yarışmak zorunda kalacaksınız. Siz düzenli içerik üretmeye bakın eğer gerçekten güzel bir duruma gelirse ya da potansiyeli varsa seo hizmeti alın.

WP İçerik botu konusuna gelince;
başka siteden içerik çekmek telife neden oluyormuş. Makaleyi özgünleştirebilirseniz yararı olabilir.
Kolay gelsin.
incimsi01

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
WP dünyanın en gelişmiş ve en yaygın CMS sistemidir. Wordpressle başlamakla her zaman bir adım önde olursunuz. İçerikler mümkün olduğunca özgün olsun. Örneğin x gazetesinin haberini direk sitede paylaşırsanız hem büyük firmalarla baş edemez googlede çakılırsınız hemde telif yersiniz. İçerikler özgün olduktan sonra gerisi gelir.
incimsi01

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

Şimdi anladığım kadarı ile kendi network'ünüzü kurmak istiyorsunuz. Haber sitesi kurarak ilerde google news kayıtlı olup google'da itibar kazanmak vb. hedefleriniz var. Twitter ile 440 tık çok iyi. Kaç k takipçili hesaptan attığınızda önemli. Haber siteleri çeşitli kategorilere ayrılır. Yerel haber sitesi iseniz kolay fakat genel haber sitesi iseniz, haberler.com ensonhaber, habe***, hurriyet,sözcü, cumhuriyet ve benzeri haber siteleri ile yarışmak zorunda kalacaksınız. Siz düzenli içerik üretmeye bakın eğer gerçekten güzel bir duruma gelirse ya da potansiyeli varsa seo hizmeti alın.

WP İçerik botu konusuna gelince;
başka siteden içerik çekmek telife neden oluyormuş. Makaleyi özgünleştirebilirseniz yararı olabilir.
Kolay gelsin.

hocam yorumnuz için çok teşekkür derim deneme amaçlı çalıştım 2klık hesaptan yaptım bu tık sayısını ve haber lınkı verdım fakat tr lınk uzerınden amacım farklı ıp tıklamalarını gorebılmektı gunde 5 ila 10 arası haber gireceğim bu yeterli olur mu bilmiyorum bu telif olayını biraz araştırdım bayağı baş ağrıtan bir şey umarım başarılı olurum özgün içeriklerle.Evet ulusal çapta bir haber sitesi tek korkum sosyal ağlar üzerinden tık ve okunma alıp google aramada ismimin bir kere bile aranmaması şuan için :(
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

WP dünyanın en gelişmiş ve en yaygın CMS sistemidir. Wordpressle başlamakla her zaman bir adım önde olursunuz. İçerikler mümkün olduğunca özgün olsun. Örneğin x gazetesinin haberini direk sitede paylaşırsanız hem büyük firmalarla baş edemez googlede çakılırsınız hemde telif yersiniz. İçerikler özgün olduktan sonra gerisi gelir.

Bugün bi kaç sayfa haber hazırladım önde gelen bir firmanın haberini kullandım.Kullanımım şu şekilde oldu x ceosu su sozunu alıntılamıs sıte bende o sozu alıntılayıp haberın devamını doğrulardan şaşmadan kendi cümlelerimle düzgün bir şekilde ifade ettim bu google gözünde kopya içerik olarak geçer mi ?

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)

incimsi01 adlı üyeden alıntı

hocam yorumnuz için çok teşekkür derim deneme amaçlı çalıştım 2klık hesaptan yaptım bu tık sayısını ve haber lınkı verdım fakat tr lınk uzerınden amacım farklı ıp tıklamalarını gorebılmektı gunde 5 ila 10 arası haber gireceğim bu yeterli olur mu bilmiyorum bu telif olayını biraz araştırdım bayağı baş ağrıtan bir şey umarım başarılı olurum özgün içeriklerle.Evet ulusal çapta bir haber sitesi tek korkum sosyal ağlar üzerinden tık ve okunma alıp google aramada ismimin bir kere bile aranmaması şuan için :(

2K lık hesaba göre gayet güzel etkileşim. 5-10 içerik gayet güzel. Domain uzantısı biraz sıkıntı. .com/net/org ya da xyz bile olsa iyiydi. Ama makale sayısınu yüksekten düşüğe getirin. günlük 20 ile başlayın. 2. ay 10 yapın. Tek telif için değil google spam'a girerse domain çıkarmak zaman alır. Çöpe gider proje.
incimsi01

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

• Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
@YakupYLDZ evet hocam domainlerin hepsi premium olarak geçiyordu aklımdakilerin. Daha sonra sanki böyle bir gazaete hesabı online oldu der gibi acaip şekilde ilgimi çekti umarım başarılı olurum başka verebileceğiniz yada önerebileceğiniz bir şey var mıdır hep amatör olarak blogger çalıştım google okutma veya şun mutlaka yapmalısın dediğiniz şeyler

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)

incimsi01 adlı üyeden alıntı

Bugün bi kaç sayfa haber hazırladım önde gelen bir firmanın haberini kullandım.Kullanımım şu şekilde oldu x ceosu su sozunu alıntılamıs sıte bende o sozu alıntılayıp haberın devamını doğrulardan şaşmadan kendi cümlelerimle düzgün bir şekilde ifade ettim bu google gözünde kopya içerik olarak geçer mi ?

Kamuya yansımış haberleri kendi yorumunuzla haber yaptığınız sürece telif olmaz.
incimsi01

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

Kamuya yansımış haberleri kendi yorumunuzla haber yaptığınız sürece telif olmaz.

Teşekkür ederim hocam.Danışma niteliğinde hukki soru sormayınız demişsiniz ama nacizane bir şey için pm attım bakar mısınız ?:angel:

oskan oskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
şuan bi haber sitesi ile çalişiyorum. haberleri özgunleştirerek giriyoruz. gayet iyi bir konuma geldi. sizin de iyi bir yere gelme gibi bir hedefiniz varsa en az iki uc kisi ile surekli haber ozgunlestirerek giriş yapmaniz gerekiyor. tek basiniza yapacaksaniz tavsiye etmem. onun yerine bir blok acin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al