freelance iş ilanları

Tumblr alexa günlüğüm

33 Mesajlar 4.258 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Trablus Trablus Başarı = Doğru Strateji Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam yanlis anlamayin ama burasi günlügünüz veya bloğunuz degil calismalarinizi takip ediyorum basarilisiniz. Eger bir yonteminiz veya tekniginiz varsa fiyat cikarin mutlaka alicisi olur. Aksi halde konunuz bizim gözümüzde boştur etkisiz elemandır kimse sizin alexa günlüğünüzü merak etmez. Verdiginiz bilgiye değere bakar dedigim gibi yanlis anlamayın. !

www.hizlikazanc.org
wmaraci
reklam

TalhaAslan TalhaAslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 128 / 126
  • Ticaret 49, (%98)
Backlinkcigeldi hocam forumda gerek tavırların ve üslubuna göre kendinizi üstün görüyorsunuz. Egonuzu tatmin etmekten başka hiç bir şey yapmıyorsunuz.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

HizliKazanç adlı üyeden alıntı

Hocam yanlis anlamayin ama burasi günlügünüz veya bloğunuz degil calismalarinizi takip ediyorum basarilisiniz. Eger bir yonteminiz veya tekniginiz varsa fiyat cikarin mutlaka alicisi olur. Aksi halde konunuz bizim gözümüzde boştur etkisiz elemandır kimse sizin alexa günlüğünüzü merak etmez. Verdiginiz bilgiye değere bakar dedigim gibi yanlis anlamayın. !

Kaliteli Blogları satıyorum daha ne yapayım? :) tutup ne yaptığımı tek tek açıklayacak değilim elbet. Sadece Tumblr'a mesafeli duran yahut etkisini bilmeyen kesime, bu etkiyi göstermeyi çalışıyorum. İlerleyen zamanlarda Da/Pa oranlarını da ekleyeceğim mesela. Ticaret forumundayız. Benden iş alan insanlar var. Bu bir güven göstergesidir aslında. Buraya adım adım her şeyi atarak bloglara verdiğim değeri gösteriyorum. Konu dikkat çekmiyorsa da çekmesin zaten :) aynı konunun instagram için olanını da açmıştım. Amacım yapılabileceğini göstermek. Gerisini de blog açıp emek vere vere ürete ürete öğrenecekler.

Edit: Şu siteden bu ay bu kadar kazandım diye açılan konular var mesela. Bu kişilere gidip nasıl o noktaya geldiklerini, ipuçlarını, püf noktalarını sorabilirsiniz. Alacağınız yanıt da benim verdiğimdan farklı olmayacaktır. Siz kendinizi ben kendimi düşünüyorum. Her konu insanlara bilgi verici nitelikte olmak zorunda değildir.
Trablus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

TalhaAslan adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi hocam forumda gerek tavırların ve üslubuna göre kendinizi üstün görüyorsunuz. Egonuzu tatmin etmekten başka hiç bir şey yapmıyorsunuz.

Cümleleri tekrar tekrar okuyup anca anlayabildim. Teşekkür ediyorum yorumun için.

wmaraci
wmaraci

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

TalhaAslan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar ben söyliyeyim qplus.io sistemin adı sizin yerinize tumblr gönderi atar bir nevi bot. Konu sahibi arkadaş bu kadar index alması imkansız %100 qplus kullanıyor. Bende kullanıyorum gayet müthiş bişey. Ücretsiz versiyonda bir çok özelliği var. Tekrardan söyliyeyim qplus kullanmadan 20 postla 1000 index alamazsınız :D

Kendisi qplus.io kullanmıyor merak etme :hush:

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Kaliteli Blogları satıyorum daha ne yapayım? :) tutup ne yaptığımı tek tek açıklayacak değilim elbet. Sadece Tumblr'a mesafeli duran yahut etkisini bilmeyen kesime, bu etkiyi göstermeyi çalışıyorum. İlerleyen zamanlarda Da/Pa oranlarını da ekleyeceğim mesela. Ticaret forumundayız. Benden iş alan insanlar var. Bu bir güven göstergesidir aslında. Buraya adım adım her şeyi atarak bloglara verdiğim değeri gösteriyorum. Konu dikkat çekmiyorsa da çekmesin zaten :) aynı konunun instagram için olanını da açmıştım. Amacım yapılabileceğini göstermek. Gerisini de blog açıp emek vere vere ürete ürete öğrenecekler.

Edit: Şu siteden bu ay bu kadar kazandım diye açılan konular var mesela. Bu kişilere gidip nasıl o noktaya geldiklerini, ipuçlarını, püf noktalarını sorabilirsiniz. Alacağınız yanıt da benim verdiğimdan farklı olmayacaktır. Siz kendinizi ben kendimi düşünüyorum. Her konu insanlara bilgi verici nitelikte olmak zorunda değildir.

İnstagram için olan konunuzun linkini yollamanız mümkün mü?
Ayrıca görüş ve düşüncelerinize saygı duyarım. Forum = bilgi özgürlüğü mottosuna inanan biri olarak sizi destekleyemem fakat forum = ticaret ortamı bakış açısını kötülemekte doğru olmaz. İyi çalışmalar, iyi kazançlar hocam.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

mustafa98 adlı üyeden alıntı

İnstagram için olan konunuzun linkini yollamanız mümkün mü?
Ayrıca görüş ve düşüncelerinize saygı duyarım. Forum = bilgi özgürlüğü mottosuna inanan biri olarak sizi destekleyemem fakat forum = ticaret ortamı bakış açısını kötülemekte doğru olmaz. İyi çalışmalar, iyi kazançlar hocam.

Uzun zamandır güncellemedim ama konuyu. Yakın bir zamanda güncelleyeceğim.
https://m.wmaraci.com/forum/konu-disi/sonunda-instagrama-el-attim-471157.html

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Başarılarınızın devamanı diliyorum hocam. İyi çalışmalar. :)

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Başarılarınızın devamanı diliyorum hocam. İyi çalışmalar. :)

Teşekkürler bakalım ne kadar inebileceğim. 30k daha düştum bugun :)
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam niche hesaplar geliştiriyorum onun etkisi de çok fazla. Istatistikleri de şu şekilde. Aylık yarim milyon etkilesim alıyor. Bu arada hergün içerik girmem ben. 2 günde bir 3 icerik giriyorum. Ilerleyen zamanlarda etkileşimi de 1 milyona çekecegim. Hergün gönderi atarak

Helal olsun hocam ben 200K ustu goremedim 0 hesapla ilk aydan 500K etkilesim mukemmel 👍

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al