freelance iş ilanları

Sakarya Hakkında [soru]

15 Mesajlar 1.377 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Asla yaşamayacağım şehirlerden bir tanesi. Ama kişiden kişiye değişiyor tabii.

Neden ki?

@editörüm
AVM'de takiliyorsan Serdivan AVM. Çark caddesi. Kent meydanı. Gezmek için:
Acarlar Longozu falan filan. Yazardim da mobilim.

wmaraci
reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Maddi durumunuzu bilmiyorum ancak iyi değilse Serdivan'da fazla takılmayın derim. Muhafazakarlık açısından bakarsak pek önemli olacağını düşünmüyorum. Şu devirde artık kalmadı öyle. Sonuçta herkes kendi işine bakıyor. Gelişmişlik açısından bakarsak ortalamanın üstünde bir şehir. Bir Bursa-Eskişehir değildir ama onlara da az çok yakındır. Ev fiyatlarını tam bilmiyorum ama sanıyorum ki biraz yüksek. Özellikle de Serdivan'da. Ev tutmanızı önermem.
editorum

kişi bu mesajı beğendi.

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
ismail Yorumunuz için teşekkürler, dikkate alacağım

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
Öğrenci için güzel bir şehirdir bende Sakarya Besyo 2012 mezunuyum. Küçük İstanbul diyebilirim. Her telden insan vardır ve hemen hemen herşeyi bulabilirsiniz. Her ne kadar Büyükşehir Belediyesi çalışmasada Serdivan Belediyesi iyi çalışmaktadır. Öğrencilern genellikle konakladığı yer Serdivan’dır ancak aynı zamanda da Sakarya için en pahalı ve gösterişli yerlerde orada yer almaktadır. Artık Lüks bir semt halini almış Serdivan.
Ev kiraları İstanbul’a yakındır öyle ucuz bi ev bulma işi şansınıza bağlıdır.

Sakarya Adapazarı merkez ilçesinde gezilecek yerler; Çark Caddesi, Orman Park, Saklı Göl, Çark Mesire, Kent Park

Diğer ilçelerinde gezilecek yerler; Karasu,da Acarlar Longozu, Küçük Boğaz, Plaj, Maden Deresi. Sapanca’da Sapanca Gölü ve Kırkpınar yerleşkesi. Taraklı’da Eski Ev Mimarisi, Tarihi yerler vs.

Öğrenci isen en ucuz evleri Yeni Kent, Korucuk, Camili üçgeninde bulabilirsin ama orası hem şehire uzak hemde ulaşım anlamında problemli (2012 de öyleydi şuan bilmiyorum). Şahsen ben kendi yıllarımda Yeni Cami, Merkez ve Serdivan’da kaldım. En güzel ve öğrenci için en her anlamda en uygun yer Yeni Cami diyebilirim.

Gece saat 22.00 olduğunda birçok yer kapanır. Serdivan’da bu süre saat 01.00’a kadar devam eder.

Sakaryaspor maçlarının olduğu gün Kocaelispor (diğer günlerde dahil), GS, FB, BJK forması ile dolaşma başına bela almak istemiyorsan. Maalesef Sakarya taraftarı bu konuda (tatangalar) geri kafalıdır.

İnsanı tutucu muhafazakardır. Birde son zamanlarda maaşesef Arap, Suriyeli vs gibi insanların en çok akın ettiği yerlerin başını Sakarya çekmektedir.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com
wmaraci
wmaraci

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
akmova Bilgilendirici yorumunuz için teşekkürler. Dikkate alacağım her birini

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al