wmaraci reklam
lidertakipci

Tavsiye lazım - İş kurmak

16 Mesajlar 1.791 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Hayvancılık, tarım yap bence.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org
wmaraci
reklam

LightMoon LightMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sistem Ağ Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam tavuk alıp yumurta satma işine girin eğer arsanız varsa güzel para organik diye satarsınız eğer daha detaylı bilgi için pm atarsanız yardımcı olurum biraz bildiğim kadarıyla

procyus procyus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 185 / 134
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam size verebileceğim en iyi tavsiye okulu bitirmenizdir fakat derseniz ki ben bırakacağım, kesinlikle arkadaşınızla yazılım işini öğrenin satabileceğiniz forumlarda kitle ve müşteri edindikten sonra sermayeniz ile güzel bir ajans kurabilirsiniz. Bana göre şuanlık para kazanabileceğiniz en iyi yazılım dilleri PHP, HTML ve CSS dir. Aklınıza takılan soruları pm ile sorabilirsiniz. Diploma böyle işlerde karşınızdaki kişinin size daha çok güvenmesini ve daha fazla müşteri gelmesini sağlayabilir, acelesi yoksa kesinlikle okulunuzu okuyun.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

SezerGoc SezerGoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Yapacağın son şey olabilir 125 bin lirayla tarım ve hayvancılık yapmak. Tarım ve hayvancılık yapan bir aileden geliyorum, vaziyet hiç iyi değil. Yumurta üreticiliği işi de sanılan kadar basit değil. Tavuk çabuk hastalanan bir hayvan ve sıcak ortam seviyor. Sıcak ortamda da bakteriler ürüyor. Tavukları besleyeceğin alanı devamlı ilaçlaman gerek. 1 tavuğun hastalanması bir sürü tavuğun hastalanması demek. Kuluçka makineleri de pahalı. Özetle tarım ve hayvancılıktan uzak dur.

Aracılık yapılabilir ancak pastadan pay alabilmek önemli. Ufak bir kamyon/pikapla pay alma ihtimaliniz de çok düşük. Tüccar çiftçiyle anlaşıyor, çiftçi yazın ektiği mahsulü tüccara veriyor. Kış geçerken çiftçi tüccara borçlanıyor, ertesi sezon çiftçi malı tüccara dikiyor ve bırak para kazanmayı borcunu kapatabilmek için cepten mahsul yetiştirip tüccarın belirlediği fiyata satıyor. Son dönemlerde tüccarlar icarla tarla alıp kendileri ekip kendileri biçiyorlar hizmetkar tutup. Özetle tarım alanında aracılık yapmak tarım ve hayvancılık yapmaktan daha beter.

Eğer şuan mevcut bir işin varsa yani okul dışında çalışıp kendine yetebiliyorsan elindeki paraya/mülke sahip çık. Piyasa bu denli dalgalı ve sertken bu riske girmeye değmez. İllaki iş kuracağım diyorsan elindeki parayı elektronik ortamda değerlendir. İnternet/sosyal medya alanında elindeki parayla güzel projeler çıkabilir iyi bi ar-ge ile.

wmaraci
wmaraci

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Madem bir tarlaniz var devletten hibe basvurarak arkadaslarin dedigi gibi uretime gir mesala tavuk uretimi yumurta uretimi suan en cok giden besinler mesala solucan gubresi isine gir bunlsr icin maksimum 30bin lazim yani anliycagin yer derdin yok tarlanin icine prefabrik koyki yatacak yerin olur anliycagin bi bolumunde hayvan beslersin mesala keci koyun gibi ben amcamin ogluyla suan diyarbakirdaki 170 donumluk tarla icerisinde 10 donumu bu isler icin ayirdim devlet katkisiyla alicilar hazir bircok ilde uretim yok tafsiyem bu olur sana
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
zorluk görmeden kazanamazsınız. Bugün iş kurarsın okulunu vs bırakırsın bir süre çok güzel kazanç elde edersin bir bakmışsın elde avuçta hiç bir şey kalmamış. peki ya o zaman ? diyeceksin ki keşke okusaydım.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al