wmaraci reklam
lidertakipci

Alan adı almayı düşünüyorum hangi siteden almak hesaplı olur?

16 Mesajlar 1.808 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Burak156 Burak156 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 26 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
bence projenize yeni başlayacak iseniz godaddy den 9,99 tl lık alan adı alabilirsin (1 yıllık) daha sonradan projeniz tutarsa yıllık 65 liraya yenileyebilirsiniz. Diğer siteler yenilediğiniz zaman daha az fiyatlar çıkarabiliyor fakat ilk aldığınızda 9.99 tl olması avantaj zaten projeniz büyük ise ve tutarsa sizi yıllık 15 tl etki edeceğini düşünmüyorum.

technobilisim.blogspot.com
wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Tld-list.com buradan bakabilirsiniz en ucuz hangi firma veriyorsa onları listeliyorlar.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)

DetaylarBurada adlı üyeden alıntı

en iyisi natro abicim ve şu ana kadar en uygun fiyat veren 7.99 dolar .com domainler daha ucuzunu bulamazsın birde uyarayım sakın goodadyden alma çünkü 9.99 TL yani 10 TL gibi fiyatlar gösterip satın almaya gittiğinde 100 TL lik fiyatlar dayıyorlar yani çakallık yapıyorlar hem türk firması natro hemde 7 /24 müşteri hizmetleri var www.natro.com

Natro Türk Firması mı ? :) Alman diye biliyorum ama yanlışım varsa düzeltin.

Turhost'dan alabilirsiniz.

atakde atakde Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 74
  • Ticaret 35, (%100)
Cahil bir halkımız olduğu için 12 TL olan yıllık ücrete, 100 TL ödemesi normaldir. Burger King'e gittiğinizde kasiyer size büyük boy olsun mu, soğan arkası olsun mu diye sorarken "yok yok" demeyi biliyorsunuz. İş okumaya geldiği zaman firma size dayatıyor bilmem ne. Kardeşim eğer 100 TL dayatırlarsa Firmayı 5 gün içerisinde aradığın taktirde koşulsuz paranı iade ediyorlar. Kimse sana zorla bir şey satmaz merak etme.
caneraltinel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

caneraltinel caneraltinel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci & Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 33 / 35
  • Ticaret 26, (%100)

Cmehmet adlı üyeden alıntı

caneraltinel Vay canına 12 yaşından beri sektördesiniz hocam.

Evet ne yazık ki sizin aksinize erken yaşta sektöre atıldım sırf meraktan dolayı. 5 yıldır da bu platforma üye olduğumu göz önüne alırsak. 8 - 10 yıl abartı bir yıl değil.

BeeSeo adlı üyeden alıntı

Ben de bunu görunce yorum yapmadan geçmeyeceğim. Aynısı başıma geldi satın alma ekraninda fazla fiyat biçiyor. Yeni hesap olduğu halde. Neden bilmiyorum bi alamadım. Sadece bir sefer 1 dolar gösterdi satın alım ekranında. Sayfa yenilenince tekrar yüksek fiyat biçti yine alamadım..

Yukarıda sebeplerini açıkladım ve başka bir kaç arkadaş daha açıklamış. Özellikle soğan halkası yorumunu çok beğendim. okumanızı tavsiye ederim.

dogubaklaci adlı üyeden alıntı

Godaddy her banka veya kredi kartı için bir defa 10 tlye alan adı alabilirsiniz. Bu arada otomatik ödeme açık oluyor ve kartı iptal edemiyorsunuz farklı bir kartla değiştirebiliyorsunuz sadece bunu dikkate alarak işlem yapınız

Otomatik ödemeyi Yenilemeler ve Faturalar sayfasından iptal edebilirsiniz. Bu durumda sizden ücret çekip yenileme yapmaz. Olaki çekti hemen desteğe başvurduğunuz taktide ürününüz iptal edilip ödeme iade ediliyor. Bulamazsan diye linkte bırakıyorum. https://account.godaddy.com/billing
dogubaklaci

kişi bu mesajı beğendi.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Namecheap $0.88 .com kampanyası devam ediyor https://siteadi.org/namecheap-en-ucuz-domain/

Yeni üyeler için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al