deepsize şimdi tek tek cevaplamaya çalışıcam.
1-2: sen zaten orayı biliyorsun gibi kanalınınismi falan var
3-Kanalının youtubedan kazandıgı para o paranın yarısını youtube kesiyor.Burda amaç youtubun sana ben kanalındaki reklamlardan bu kadar kazandım demesi
4-reklamlar kaç kere gözükmüş
5-Oyantma listeleri diye bir şey var bu ordaki 1000 izlenmeye verdiği rakam diye biliyorum.
6-Burasıda 1000 izlenmeye karşı videonun ne kadar kazancağı bir video attın 1000 izlendi ordaki rakam kadar kazanacaksın burası benim için çok önemli ben devamlı girer kontrol eserim burası kanalının kalitesini ortaya koyar videolarında ki açıklama kısımları etiketler kanalının hangi ülkelerden izlenme aldığı bunlara göre bu rakam değişir.Kanalının kategorisine göre de değişir hani derler ya makyaj kanalları daha fazla kazanıyor diye işte asıl sebebi burası
7-Burdada senin adsense hesabına yansıyacak youtubenin kestikten sonra sana kalan miktar
Mesela 3te yazan tutar 7 de aynı yerde yazan tutarın 2 katı olur bunun sebebi yarı yarı kesinti yapması youtubenin
9-buradaki mevzu sana az önce dediğim gibi kesinti yapılmamış kazanç kesin kazancları gelir kısmından görebilirsin
10-ilk videodaki 22 görüntülenmeden reklamlarda dahil 0,34 dolar kazanmışsın her görüntülenme için değil yani keşke öyle olsa 😀

Gece gece ne ugraştım be inşallah birşeyler ögrenebilmişsindir.😀😀