freelance iş ilanları

Seo ip uçları

13 Mesajlar 2.525 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba değerli wmaracı.com üyeleri ve sayın adminlerim. Sizlere defalarca denediğim ve sonuçlarını olumlu bir şekilde aldığım seo tekniklerinden bahsetmek istiyorum. Benim anlattığım gibi seo çalışması yapan her sitenin ilerleyeceğini düşünüyorum.

15 kaliteli forum sitesine tanıtım yazısı yazın. Bu 15 forum sitesi çok kaliteli sitelerden oluşması gerekmektedir. Bu forum sitelerinin pr değerleri çok yüksek olmak zorunda.
15 adet forum sitesini günlere bölün. 2 Günde 1 makale yazın. Her bir makale ayrı ayrı yazılsın. Konu başlığı aynı olsun. Link çıkışları her bir makale için 3 tane olsun. Falza olmamasına önem gösterin. Kafa kelimeler belirleyin ve kelimelerinize link verin.
15 adet forum sitesine 30 günde makale yayınlayın. Yani 2 günde bir makale yazacaksınız.
Makale yazdınız ve yayınladınız, Bu makaleleri ping servislerinde yayınlayın. Pingleme yapmayı kesinlikle unutmayın.
15 adet forum sitesindeki makalelerinizi her gün kontrol altında tutun. Bu makaleler sizin için çok değerlidir. Makale yazılarınızı tamamladıktan sonra haftada 5 defa her bir makalenizi ping servislerine bildirin.
İmleme :
15 adet forum sitesini haftada 2 defa olmak kayıdı ile imleme sitelerine bildirin. Haftada 2 defa imleme sitelerine bildirmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli imleme siteleri var, wmaracında böyle bir konu açılmıştı.

Blog site tanıtımları :
Bildiğiniz çok kaliteli blog siteler elbetdeki vardır. Bunlardan 15 tanesini gözünüze kestirin. Unutmayın, sitenizin içeriği ile alakalı blog siteler bulun. Pr değeri yüksek olsun ve güncel blog siteler olsun.
Bu bloglara her birisi farklı makale yayınlatın. Makalelerinizde dofollow link çıkışı sağlayın. Her bir makale için 3 link çıkışı olsun. Yani link satın alın. Yukarıda anlattığım imleme ve ping işlerini aynen bloglarada yapın.
Haftada bir tanıtım yazısı yayınlayın ve servisleri iyi kullanın.

Yorum : Siteniz ile alakalı blog siteleri ve forum siteleri bulun. Konulara yorum yazın. Her bir site için farklı yorumlar yazın. Bu yorumları kopyala yapıştır yapmayın. Makaleleriniz gibi her biri farklı yorumlardan oluşsun.

Not: Bedava programlardan, wiki tanıtımlardan ve benzeri konulardan kesinlikle uzak durun. 1 ay sonra sonuçlarını alacaksınız ve kalıcı olacaksınız.
Saygılarımla

wmaraci
reklam

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
: )) Wiki, edu sitelerin'den uzak durun demişsiniz, .edu wiki sitesi zaten Yüksek pr degerine sahip olan paravan Bloglardir.

ve Diyorsunuz ki Bloglara, forumlara tanıtım yazısı ve yorum ekleyin.. Bence bu konuyu yersiz açmışsınız.

iyi çalışmalar.

sahinersoz sahinersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Wiki siteleri o kadar yoğun kullanıldı ki pr kasmak da google artık bunun farkına vardı. Wiki kullananların seo su pek işe yaramıyor hatta dahada kötü oluyor. Sanırım arkadaş bu yüzden uzak durun demiş.
MehmetAliATLI wpuzmann

kişi bu mesajı beğendi.

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
olabilir dilara hanım, Ben sadece bildiklerimi anlattım. Saçma sapan programlarla boşa vakit harcamaktansa bu şekilde yapmak daha iyidir. Seo uzmanısın sanırım:)

wmaraci
wmaraci

bilginu bilginu Seo, php, html, marketing professional Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo, php, html, marketing professional
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 17 / 39
  • Ticaret 11, (%100)
İşi bana bırakın bir haftada istediğiniz kelimeyi ilk sayfa yapayım :)
wpuzmann

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Wiki siteleri o kadar yoğun kullanıldı ki pr kasmak da google artık bunun farkına vardı. Wiki kullananların seo su pek işe yaramıyor hatta dahada kötü oluyor. Sanırım arkadaş bu yüzden uzak durun demiş.

Güncel .edu, wiki siteleri mevcut. ve bir araştırmaya göre yıllardır faydası var. Boş olsa kimse uğraşmaz, ve yaptırmaz. millet bi ton para ödüyor Ayda. ve Bugün gelinen noktada bütün forum sitelerinde bu işler yapılmakta. ayrıca yaptırılmakta. Düzeyli yapıldığı takdirde kalıcılığı VAR. ''Bunun için sadece bunlarmı derseniz tabiki hayır. Sitenizin güncelliği, özgünlüğüde ön şartta.

sahinersoz sahinersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Dilara adlı üyeden alıntı

Güncel .edu, wiki siteleri mevcut. ve bir araştırmaya göre yıllardır faydası var. Boş olsa kimse uğraşmaz, ve yaptırmaz. millet bi ton para ödüyor Ayda. ve Bugün gelinen noktada bütün forum sitelerinde bu işler yapılmakta. ayrıca yaptırılmakta. Düzeyli yapıldığı takdirde kalıcılığı VAR. ''Bunun için sadece bunlarmı derseniz tabiki hayır. Sitenizin güncelliği, özgünlüğüde ön şartta.

Dediklerinizde haklı olabilirsiniz. Ancak ben kendi tecrübelerim ışığında wiki sitelerinin yarardan çok zarar sağladığı görüşünü savunuyorum. O bahsettiğiniz araştırmayı da görmek isterim.

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
Edu sitelerden bugüne kadar kime zarar gelmiş ki? Edu çöp sitede olsa edu'nun faydası vardır.
dumanyak Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Dediklerinizde haklı olabilirsiniz. Ancak ben kendi tecrübelerim ışığında wiki sitelerinin yarardan çok zarar sağladığı görüşünü savunuyorum. O bahsettiğiniz araştırmayı da görmek isterim.

''Bir araştırmaya göre'' Googleden iyi araştırma, arama motoru olamaz.

Ek Olarak: Bugün Googlede, kafada olan kelime bazındaki siteler nasıl tepede duruyorlar? hiç paylaşım girmedikleri halde. Örnek kelimeler: ''sohbet, chat, güzel sözler'' Google bunlara çalışmıyor ya. her sitede mutlaka seo vardır. Seonun bir parçaları .edu, wiki, paravan bloglardır.

dumanyak dumanyak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)

KingReis adlı üyeden alıntı

Edu sitelerden bugüne kadar kime zarar gelmiş ki? Edu çöp sitede olsa edu'nun faydası vardır.

Mehmet abi öyle diyorsa öyledir :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al