EchoBilisim adlı üyeden alıntı

Merhaba başarılar dilerim şimdiden portal blog tarzında güzel bisey yaparsaniz guncek kullanır herkes diye düşünüyorum çoğu insan genel blog ve portal tarzında açıyor sitesini yane öyle bisey yapsanız hem haber hem portal hemde blog tarzında kullanırsa güzel olur bence destek amaclı hosting filan ihtiyacınız olursa özelden yazarsanız yardımcı olurum başarılar tekrardan

Hocam not ediyorum ve sizide listeye ekliyorum teşekkür ederim hosting desteğiniz için.

TNT adlı üyeden alıntı

Hocam araç kiralama scripti yazabilirsiniz düşüncesindeyim. Piyasada bir çok firmanın scriptlerini kullanıyor herkes ve seçenek olmadığı içinde bu firmalar kendilerini ''tek el'' olarak görmekteler :)
Farklı bir tasarım güzel olacaktır düşüncesindeyim.

Bunu bende düşünmüştüm hocam :) ama ortak düşüncemiz beni sevindirdi gerçekten sizide listeme ekliyorum.

Olabilir güzel bir responsive tema ile şık birşeyler yaratabiliriz sizide listeme ekledim bu fikriniz için hocam.

HerYerdeKanVar adlı üyeden alıntı

Affiliate çalışmaları yapılabilecek bir script yazılabilir. İnsanlar hem sayenizde ek gelir elde edebilecekleri bir platforma kavuşurlar. Mesela Envato, Amazon gibi yerlerden içerik çekilebilir ve özel tablolar ile insanlar reklamlarını yapmak istedikleri şirketleri sıralayabilir. Epey örnek var ama eklentisiz içerik çekemiyorlar. Çekilebileni yaparsanız iyi bir referans olacaktır.

Hocam tam olarak anlamadım ben uzağım biraz bu konuya açıklarsanız sevınırım :)

PhrA adlı üyeden alıntı

Lise puanları için script olabilirmi? Elimde'de süper bir projelik domain var.

Hocam sizide listeme ekledim bu projenızı degerlendiriceğim.

eka adlı üyeden alıntı

Sıra bulucu, sıralama takibi scripti olabilir.

Nasıl yani hocam detay verebilirmisiniz?