wmaraci reklam

İnternet paketim yetmiyor mağdur durumdayım

16 Mesajlar 1.793 Okunma
wmaraci reklam

reklammahallesi reklammahallesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 15 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar uzun süredir Vodafone kullanıcısıyım, Vodafone un tarife ve paketlerinden memnun değilim. Ayda 28 liraya esnek 8 tarifesindeyim fakat bu internet yetmiyor ve internetim bittiği anda ek paket almak zorunda kalıyorum, sonra o ek paket bitince de tekrar ve tekrar alıyorum.. Yemin ediyorum 3 günde bir 20 lira kontör yükletip ek paketler yapıyorum. Artık gına geldi. Üstüne üstlük tarifemdeki dakika ve sms in çok çok azını kullanıyorum. Bi ara turkcell e geçmeyi düşündüm ama dün Turkcell i aradığımda uçuk kaçık fiyatlar ve bana yetmeyecek internet paketleriyle karşılaştım. Benim istediğim tarife, 50 dk ve 30 gb lik bir internet aslında :D sms zaten kullanmıyorum. Ama böyle bir tarife de hiçbir şirkette bulamadım. Ne Vodafone ne turkcell..

Bugün Vodafone un bir kampanyasını gördüm gayet hoşuma gitti ama o da Vodafone a yeni geçenler içinmiş. Bahsettiğim kampanya :https://www.vodafone.com.tr/freezone/sacma-guzel-online-tarifeler.php

Arkadaşlar artık eve modem bağlatmaya karar verdim :D Duyduğuma ve bildiğime göre superonline ın ev interneti gayet hızlı ve avantajlı. Ayrıca kurulum ücreti de yokmuş, bu çok güzel. Ama ilk kez modem bağlatacağım için sizlere bi danışmak istedim. Ne demişler; "bin düşün bir yap".
https://m.superonline.net Bu siteden önerdiğiniz paket var mı, Turkcell kullanıcısı olmayanlar bunları kullanabilir mi ? Sizin kullandığınız ev internetleri neler Lütfen tavsiye verir misiniz?

Not: Kurulum ücreti olmamalı ve 50-70 lira arasında fiyatı olmalı

wmaraci
reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Esnek 8 özelliği nedir?

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
AKN'siz fiber kullanıyorum. 89 TL 25 mbps. Önerir miyim? Öneririm. Yalnız cebimi yakmaya başladı sanırım turk.net'e geçeceğim.

70 lirayı geçmeyecekse 69,90 olan paketlerden birini seçebilirsin.
https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/evde-2-kat-fiber-internet-kampanyasi

Bonneval Bonneval WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Adwords danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Superonline adsl alacaksan sakın bulaşma o işe. Hayatinda verdigim en buyuk kotu karar olur. Superonline fiber gayet iyidir. Ama adsl alacaksan sakın yapma sakın.

wmaraci
wmaraci

Muhammedchan Muhammedchan sencesaglik.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)
Vodafone paketleri için gönderdiğiniz linkte sanırım gözünüzden kaçmış ama halihazırda Vodafone abonesi olanlar da aynı paketlerden faydalanıyor üst kısımda sağa kaydırarak '' Vodafone'luyum'' seçeneğini görebilirsiniz.

Tavsiyeme gelecek olursak istediğiniz kadar mobil internetiniz olsun evde WiFi internet kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Turkcell super online altyapısı olan bir evde oturuyorsanız (heryer desteklemiyor) fiber paketleri tavsiye ederim. Mobile gelince 54 TL ye Turkcell de Vodafone tarafından kopyalanmaya çalışılan kampanyanın orjinalı bulunuyor. İçerisinde YouTube instagram facebook ve daha onlarca uygulama seçeneği olan paketten söz ediyorum.
Sanırım sizde benim gibi internet paketleri yetmeyen birisiniz. Bu durumda hayat standartınızı korumak için cebinizden daha fazla para çıkmasını kabul etmek zorunda olmanız gerekiyor. Maalesef istediğiniz İnternete 50-70 lira gibi bir ödeme ile sahip olma eskide kaldı. ***** tarifelerinde elle tutulur bir internet 100 TL den başlıyor üstüne birde mobilden paketim 64 TL olunca aylık internet için 164 TL masrafımı faturalar arasında kabul ediyorum.

reklammahallesi reklammahallesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 15 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

BöcekBaşı adlı üyeden alıntı

Esnek 8 özelliği nedir?

750 dk 5000 sms ve 8gb hocam

shateiel adlı üyeden alıntı

AKN'siz fiber kullanıyorum. 89 TL 25 mbps. Önerir miyim? Öneririm. Yalnız cebimi yakmaya başladı sanırım turk.net'e geçeceğim.

70 lirayı geçmeyecekse 69,90 olan paketlerden birini seçebilirsin.
https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/evde-2-kat-fiber-internet-kampanyasi

Türknet in internet hızı iyi mi hocam ? Bi de ben bu akn adsl terimlerinden falan anlamıyorum aralarındaki fark nedir ?

Muhammedchan adlı üyeden alıntı

Vodafone paketleri için gönderdiğiniz linkte sanırım gözünüzden kaçmış ama halihazırda Vodafone abonesi olanlar da aynı paketlerden faydalanıyor üst kısımda sağa kaydırarak '' Vodafone'luyum'' seçeneğini görebilirsiniz.

Tavsiyeme gelecek olursak istediğiniz kadar mobil internetiniz olsun evde WiFi internet kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Turkcell super online altyapısı olan bir evde oturuyorsanız (heryer desteklemiyor) fiber paketleri tavsiye ederim. Mobile gelince 54 TL ye Turkcell de Vodafone tarafından kopyalanmaya çalışılan kampanyanın orjinalı bulunuyor. İçerisinde YouTube instagram facebook ve daha onlarca uygulama seçeneği olan paketten söz ediyorum.
Sanırım sizde benim gibi internet paketleri yetmeyen birisiniz. Bu durumda hayat standartınızı korumak için cebinizden daha fazla para çıkmasını kabul etmek zorunda olmanız gerekiyor. Maalesef istediğiniz İnternete 50-70 lira gibi bir ödeme ile sahip olma eskide kaldı. ***** tarifelerinde elle tutulur bir internet 100 TL den başlıyor üstüne birde mobilden paketim 64 TL olunca aylık internet için 164 TL masrafımı faturalar arasında kabul ediyorum.

Hocam onu ben de görmüştüm ama bi türlü yapamayınca müşteri hizmetlerini aradım sordum, onlar dedi ki yeni geçenlerde oluyor sadece o tarife dedi. Aslında bir şey söyleyeyim mi Vodafone müşteri hizmetlerinin daha kendilerinden haberi yok, ne zaman bir şey sorsam yanlış bilgi veriyorlar. Buraya örneklerini sayabilirim. Öncelerde müşteri hizmetleri gayet iyiydi ama son aylarda hiç memnun değilim, ne yaptılar yeni çalışan mi aldılar bilmiyorum ki :D

hretinqer adlı üyeden alıntı

Superonline adsl alacaksan sakın bulaşma o işe. Hayatinda verdigim en buyuk kotu karar olur. Superonline fiber gayet iyidir. Ama adsl alacaksan sakın yapma sakın.

Adsl ile fiber arasındaki farkı merak ettim hocam, internetten de araştırırım size sormak yerine ama pek açıklayıcı olmuyor orada. Hem de vatandaşın ağzından öğrenmek her zaman iyidir :)

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Fiber her açıdan daha hızlı bağlantı demek. Daha fazla bantgenişliği daga düşük ping, hız dengesizlikleri yaşamazsın. 25 mbps dediğine bakma 26-27 mbps alıyorum ben şuan.

AKN'nı duymamana inan çok şaşırdım :D yolladığım linkteki 69,90 liralık olan pakette 150 gb download sınırına ulaştığında 24 mbps olan hızın yavaşlıyor. Olay bundan ibaret.
reklammahallesi

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
49TL 15 GB paketi kullanıyorum ben TT da o anca yetiyor. Evde net var zaten o yüzden pek problem olmuyor. Eve gelince wifi kullanmak sart

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
İlk önce alt yapınız neyi destekliyor. ADS,VDSL,FİBER bunlara bir bakın ona göre paket önerelim.

cagdaskorkmaz.com.tr

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Ayda 69,90 liraya sınırsız ve akn siz turk.net kullanıyorum. 32 mb hız sınırım var. Gayet memnunum. Üstelik arkadaşını getir kampanyası ile 4 aydır fatura ödemedim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al