NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Windows resmen hamallıktan başka bir şey değil. Sistemi sürekli temiz tutmaya çalışmak gerekiyor. Program kurdukça sistemin yavaşlamaya başlamasındaki mantığı da hala anlamış değilim. GNU/Linux dağıtımlarında dilediğin kadar program kur. Sistem yavaşlamaz.

Ben arkadaşın yazısını okuyunca aklıma ilk gelen şey "Sanırım daha yaşı küçük. O yüzden böyle %100'leri bol keseden dağıtmış" diye düşündüm.

Malum 15 yıllık bilgisayar kullanıcısı olunca insanın denemediği program sayısı da oldukça az oluyor. Cfosspeed programını da denemiştim. O da %100'lük bir hızlanma sağlamıyor.

Yazıyı yazan arkadaş belli ki insanlara yararı olsun diye bu yazıyı yazmış. Fakat yazı yazmadan önce biraz araştırma yapmak gerekiyor. Sonuçta insanlara bir şeyleri öğretecekseniz önce kendinizin doğrusunu öğrenmeniz gerekiyor.

Kopyala yapıştır yapmadığını farzederek şunları söyleyebilirim ki yazıyı yazarken zaman harcamış. Buna saygım sonsuz.

Umarım zamanla bundan daha iyi yazılar yazarsın.

Peki o Cfosspeed programı ne kadar yarar sağlıyor hocam? Kayda değer bir etki veriyorsa bende kullanırım.