merhaba

Öncelikle dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama google site hit sorgulama arayüzünü değiştirdi ve daha detaylı sunum yapıyor. Bence hoş olmuş ama sitem açısından kötü oldu. geçen hafta sorgulamalarımda mobil ve masaüstü sorgulamalarım 80-95 arasında değişirken şuan mobil 28 masaüstü 70 lerde sonuçlar alıyorum.

bende önce buraya yazmak yerine önce geniş kapsamlı bir araştırma yapıp sonuç alamadım ve Wp Fastest Cache premium olduğu için yetkili arkadaşa yazdım. Aşağıda yazdıklarımı göreceksiniz zaten. Premiumda bildiğiniz üzere resim optimizasyonu mevcut ve her 1000 resim için 1$ ödüyorsunuz. Doğal olarak optimizasyon işe yarayacağı için bizlerde saf bir şekilde satın alıyoruz.

Gel gelelim konumuza ben sitede 2 adet reklam firmasıyla çalısıyorum. biri admatic diğeri reklamstore site malesef reklamlardan dolayı tam yüklemeyi 11 ile 25 saniye arasında yapıyor. Bu konuda nasıl çözüm bulacağım bilmiyorum denemediğim yol kalmadı. Sitede reklam kullanamassam sitenin bi anlamı kalmıyor malesef.

Ve son olarak aşağıdaki maili ilettiğimde aldığım cevabı direkt buraya yapıştırıyorum ss almak istemedim bunun için.

o müthiş cevap: resimler sonuçları düşürüyor

[img]https://i.hizliresim.com/362vpA.jpg" />

[/IMG]