wmaraci reklam
lidertakipci

Kararsızlık Beni Öldürecek - Sizlerin Yorumlarını Almak İstiyorum

47 Mesajlar 5.092 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Turkrehber Turkrehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnşaat
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 25 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Hobi olarak yaparsanız keyif alırsınız.
Bu arada siteniz çok güzel.

wmaraci
reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Çok teşekkür ederim sağ olun, bende güzel olduğunu düşünüyorum ama sanırım bu da tutmayacak. Bakalım yine de emek verelim, sonuç ne olacak çok merak ediyorum.

kişisel bloğ • tevfik.org

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ya reklama bol bol para yatıracaksınız ya da satmanız daha iyi olur. Bana soracak olursanız eğer hayvanlarla ilgili bir alan adı iyi güzel fakat nereye kadar? kime? hitap edecek. Giren sayısı bir yerden sonra artacağını pek sanmam ama bu benim naçizane görüşüm. Aynı şekilde bende zar zor tutunuyorum sektörde. Makale sektöründe bıraktıktan sonra :) Hepimiz adına hayırlısı olsun

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
böyle soru soruyosan hiç uğraşma derim bilmem kaç yıllık domain var diye siteyle ugrasmak zorunda değilsin bırak rahatlarsın ben cok domainimi bıraktım bu şekilde

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

GökhanGORAL adlı üyeden alıntı

böyle soru soruyosan hiç uğraşma derim bilmem kaç yıllık domain var diye siteyle ugrasmak zorunda değilsin bırak rahatlarsın ben cok domainimi bıraktım bu şekilde

Bilmem kaç yıllık domain diye mi bırakmıyorum sadece? İsim sektöründe bence rakipsiz bir isim, bende çok bıraktım yazımı çok okuduysanız bunu ifade ettim. Ve ayrıca sizde tam anlamıyla bıraksaydınız şu an peugeotturkey olmazdı sanırım?

editörüm adlı üyeden alıntı

Hocam ya reklama bol bol para yatıracaksınız ya da satmanız daha iyi olur. Bana soracak olursanız eğer hayvanlarla ilgili bir alan adı iyi güzel fakat nereye kadar? kime? hitap edecek. Giren sayısı bir yerden sonra artacağını pek sanmam ama bu benim naçizane görüşüm. Aynı şekilde bende zar zor tutunuyorum sektörde. Makale sektöründe bıraktıktan sonra :) Hepimiz adına hayırlısı olsun

Para yatırmaktan ziyade, aklımda yatırımcı bulmak var. Türkiye'de çok büyük mama şirketleri var, onlarla iş ortaklığı yapabilirim. Tabii bunun için az da olsa bir kitleye sahip olmam gerekiyor.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Sıradan bir site değil bu. Siteye mobildeyim giremedim fakat alan adı ve logoda çok güzel. Alan adını değerlendir bir pitiliyoo com gibi olabilirsin. Hayvanseverlerin girdiği sitelerin başında olmamak için neden yok.

Soru cevap sayfan ve blog sayfan olmalı. Forum kurma kullanıcılara artık üye olmak zor geliyor.

Sosyal medyayı aktif kullan, instagram ve twitter başta olmak üzere pinterest dahil. Youtube’a mutlaka video koy, bilgi videoları yeter. Bunun için bionluk’dan sesli video yaptırabilirsin.

Kedilere özel rehber yazıları yaz, yazdır. Köpeklere nazaran daha çok aranıyorlar.

Kedi, köpek ve kuşlar. Ağırlık sıralaman böyle olabilir. Görseller önemlidir.

Böylece marka bilinirliği de arttırmalısın. Yine sosyal medya burada önemli.

Sosyal medyada kitleni nasıl çekebilirsin? Bir reklam. İkincisi ise çekilişler. İkisini birden yaparsan uçarsın.

Kısaca satıp başkasını zengin etme.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Ek olarak siteni inceledim içeriklerin çok kötü kartaldı penguendi kim arar ki? Ağırlık sıralaması yapıp içeriklerini öyle hazırlamalısın. Kedi, köpek, kuşlar, balık gibi evde beslenen hayvanların bakımı ile ilgili yazılar ziyaretçi çeker. Temanıda renklendirebilirsin. Çocuk sitesi gibi düşün, böyle düzenlemelisin. Kedilerle ilgili her gün içerik okuyan biri olarak yazdım..

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
İşte aradığım motivasyonlu yazı şekli budur. Teşekkürler WebDost

Yazacağım onları, herşeyin zamanı var. Şimdi boş durmayayım diye yazıyorum bu yazıları, ayrıca site günlükte olsa indeks alması için. Bu hafta başlayacağım :) çok teşekkür ederim yorumun için.

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Bilmem kaç yıllık domain diye mi bırakmıyorum sadece? İsim sektöründe bence rakipsiz bir isim, bende çok bıraktım yazımı çok okuduysanız bunu ifade ettim. Ve ayrıca sizde tam anlamıyla bıraksaydınız şu an peugeotturkey olmazdı sanırım?

o tuttu diye yeniliyorum benim eskiden sürekli 20-30 arası domainim olurdu peugeotturkey yaklaşık 6 yıldır hep günlük 4k-5k arası ziyaretçi oluyor siteyi açalıda yaklaşık 11 yıl oldu ufakta olsa kazancı var ugrasmıyorumda. benimde kopek.info diye 2002 yılında register ettigim domain vardı 2-3 kez birşeyler yapıp açtım siteyi üzerime yük diye bıraktım karar senin ama artık tutmayan seyle, alanım olmayan siteyle ugrasmıyorum. bende bu düşüncelerden geçtim diye senin için söylüyorum yinede karar senin

pierrecassi pierrecassi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek erkek giyim
  • Konum -
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 10 / 39
  • Ticaret 17, (%100)
sabırsızsınız. genç kardeşlerim. sebat etmek ne bilmiyorsunuz devamlı umutsuzluk içindesiniz.. ! olmadı hemen pes ediyorsunuz 2 3 4 yıl uğraşın emin olun o süre sonunda iyi ki sabır etmişim diyeceksiniz...!
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al