wmaraci reklam
lidertakipci

Dolar 5.61 - Güncelleme 5.72

24 Mesajlar 2.187 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

PhrA PhrA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 49 / 125
  • Ticaret 14, (%100)
Dolara yatırım yapacak arkadaşlar için şu birkaç gün çok riskli olur gibi gözüküyor çok dalgalanma var Allah korusun fırlayacak gibi dolar,
Mastermeido

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
dolar artışa gecince alınmaz en düşük ve stabil seviyeden alınır 5.20-35 arası alım fırsatıdır onun harici terste kalabilirsiniz. Seçime kadar 5.25-90 arası gider gelir seçimden sonra 6 7 8 9 10a kadar yolu var

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Bende vardı dolar ama zarardaydım . hemen sattım ben de . Düşecek illa ki biraz o zaman tekrar alacam zararı bitirdikten sonra kara geçeceğime inanıyorum . Çünkü sürekli artıp azalacak seçime kadar .

davison davison Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek cafe çalışanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 58 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
tl korumak için dövize bulaşmayın derim altın alınabilir

wmaraci
wmaraci

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Seçime kadar tutarlar seçimden sonra yükselir diyorum ama kesin böyle olur diyemiyorum.
Ama uzun vadede artacağı kesin zaten, yıllardır artıyor özellikle son yıllarda baya katlamış.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

dolar artışa gecince alınmaz en düşük ve stabil seviyeden alınır 5.20-35 arası alım fırsatıdır onun harici terste kalabilirsiniz. Seçime kadar 5.25-90 arası gider gelir seçimden sonra 6 7 8 9 10a kadar yolu var

Kesinlikle katılıyorum. Şu an da bile 5,33 TL civarında gördüğünüz gibi 2 günde 30 kuruş bazında bir hareketlilik var. Seçim hangi sonuçla olursa olsun dolar 7'nin altına düşmeyecektir. Şu an paranızı değerlendirmek istiyorsanız altına yatırım yapmanızı öneririm.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum. Şu an da bile 5,33 TL civarında gördüğünüz gibi 2 günde 30 kuruş bazında bir hareketlilik var. Seçim hangi sonuçla olursa olsun dolar 7'nin altına düşmeyecektir. Şu an paranızı değerlendirmek istiyorsanız altına yatırım yapmanızı öneririm.

Dolar icin de pazartesiyi bekleyin. 5.30 direncinin altına inerse 5.10 ve 5leri zorlayabilir. Bu seviyeden alım yapmak muazzam kâr getirir. Bir gecede 5.92 olduğunu düşünürseniz secime kadar gel gitler oluyor ufak paralar kâr getirmez fakat 10k 20k 50k ile girenler ilerleyen zamanlarda günlük 2 3k ya kadar kazanca ulaşabilir al sat yaparak. Suriye operasyonu vs.. başlasın, seçim gerginlikleri başlasın cıkısa gececek. Dediğiniz gibi kim kazanirsa kazansin artacak fakat su anki iktidar tekrar kazanirsa 2x artacaksa 5x 10x artacak... geçmişte örneklerini gördük...
88644

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

Dolar icin de pazartesiyi bekleyin. 5.30 direncinin altına inerse 5.10 ve 5leri zorlayabilir. Bu seviyeden alım yapmak muazzam kâr getirir. Bir gecede 5.92 olduğunu düşünürseniz secime kadar gel gitler oluyor ufak paralar kâr getirmez fakat 10k 20k 50k ile girenler ilerleyen zamanlarda günlük 2 3k ya kadar kazanca ulaşabilir al sat yaparak. Suriye operasyonu vs.. başlasın, seçim gerginlikleri başlasın cıkısa gececek. Dediğiniz gibi kim kazanirsa kazansin artacak fakat su anki iktidar tekrar kazanirsa 2x artacaksa 5x 10x artacak... geçmişte örneklerini gördük...

30k ile 600 lira kar ettim 2 haftada . Daha önce de 3 4 bin lira ettim ( yazın ) Döviz işine ilk kez girdiğim için ilkinde 2.5 bin lira zarar ederken sonlarda bunu kara çevirmiştim . Şimdiki aklım olsa 10 binin üstünde kar ederdim .

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

30k ile 600 lira kar ettim 2 haftada . Daha önce de 3 4 bin lira ettim ( yazın ) Döviz işine ilk kez girdiğim için ilkinde 2.5 bin lira zarar ederken sonlarda bunu kara çevirmiştim . Şimdiki aklım olsa 10 binin üstünde kar ederdim .

Dolar 3.50yken bilgisayarimı sattım 10k birikmiş 10k da bende vardı 20k ile girdim bu işe(herkes btc kasıyordu o zamanlar) o zamandan bu yana dolar kasıyorum şu an 20k civarı dolarım var, yazın yurtdışına yerleşeceğim. Almanya'ya hazırlık yapıyorum... Tamamen hislerimle hareket ediyorum. Terste kaldığım cok oldu asla panikleyip bozdurmadim. Uzun vadede hep kazandım.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

Dolar 3.50yken bilgisayarimı sattım 10k birikmiş 10k da bende vardı 20k ile girdim bu işe(herkes btc kasıyordu o zamanlar) o zamandan bu yana dolar kasıyorum şu an 20k civarı dolarım var, yazın yurtdışına yerleşeceğim. Almanya'ya hazırlık yapıyorum... Tamamen hislerimle hareket ediyorum. Terste kaldığım cok oldu asla panikleyip bozdurmadim. Uzun vadede hep kazandım.

Aynen öyle . İlkinde haberimiz olmadığı için bu olaylardan bir anda bayağı zarar ettik . Haliyle panikledik . Ama asla bozdurmadık bayağı bir seviyeye gelene kadar . Sonra biraz daha yükseldiğinde çok pişman olmuştum bozdurduğuma . Ve artık al sat yapıp zararımı kara çevirmiştim . Sonradan hesapladım ki, başından 7.20 haline kadar hiç bozdurmasaydım 30 bin , 48 bin olacaktı .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al