davison adlı üyeden alıntı

sizin modern dediğiniz o islam düşmanları haçlılar atalarımızı katletti bizi engellemek için her şeyi yaptılar neredeyse türklüğümüzü unutacaktık bir çoğumuz modern modern diye diye kendimize düşman olmuşuz katillere hayranlıkla bakıyoruz hala yapıyorlar sizde mi hayranlık duyuyorsunuz türkler araplardanda avrupalılardanda başka herhangi bir ırktanda daha üstün ve özeldir
tıbbı matematiği daha birçok alanda önderliği kim yaptı onlarıda bi zahmet bi öğrenin ondan sonra konuşun tabi biz kendimizi övmediğimizi için herkes yaralansın diye çabaladığımız için önce ispanyollar sonra bizden başka herkes sahiplenmiş
ben bulgaristanda 15 yıl yaşadım bu koleda dedikleri bulgarların kutladığı birşey türklerle alakası yok olsaydı bilirdim pomak veya bulgarlarla alakalı olmalı kırklareli tarafındada bolca pomak var bulgarda olmalı türk göçmende var kutlayanlar ya pomak ya bulgar ya da bulgarlarla içi içe yaşamış onların kültrünü benimsemiş bi topluluk olmalı yoksa türklerle alakası olduğun hiç sanmıyorum
komşumuzun gelini pomak bulgaristanda koleda kutluyorduk dediğine defalarca şahit oldum gelinin babası damadın babasına biz sizden değiliz demiş kendilerini türkten saymıyorlar gerçi namaz falan kılıyorlar ama biraz değişikler

bişey tartışırken önce kendimizi bilelim geçmişimizi bilelim dostumuzu düşmanımızı bilelim bizden çalıp bize satanlara hayranlık duymayalım
Peygamberimizin dediği gibi müslüman dilinden ve elinden emin olunan kişidir
Atamızında dediği gibi türkün türkten başka dostu yoktur

bunları bildiğimiz ve uyduğumuz sürece yolumuzdan şaşmayız zaten

Türk arap savaşlarından haberiniz yok sizin. Türkler koşa koşa müslüman oldu di mi? :) geçmişle yaşamayı acilen bırakmalısınız. Günümüz dünyasında ne yapıyoruz ona bakmalıyız. Durum ortada... Bunun da tek sebebi araplaşma ve din tüccarlığıdır.

Değişik dediğiniz şey kültürel farklılık oluyor. Türkler hiçbir ırktan üstün ve özel değildir. Evrim gereği hepimiz ortak bir atadan var olduk. O yüzden ırk üstünlüğü vs.. olayları palavradır. Bugün dna testi yaptırsanız genlerinizde en az 10 farklı ırk çıkar. Benim bahsettiğim tek şey milli benlik ve kültür yitirilmemeli. Şu anki Türkiye de ne milli benlik ne de kültür var. Çocuklar Türk tarihinden habersiz dogmalarla büyüyor. Atatürk ömrü elverseydi Sümerler ve Mu kıtası üzerine gidecekti bu konuda çok ciddi adımlar attı fakat yaşamı yetmedi. Ondan sonra gelenlerin hiçbiri bu araştırmaları devam ettirmedi. Bugün benim kaynak olarak sundugum insan işte o Cumhuriyetten kalma 100 yaşını geçmiş bir Türk Sümerolog çınar... Ben müslüman değilim Ülkenin %55 60 nın tasvir ettiği Türk insanı da değilim. Orta Asya Türküyüm ben. Bugün gerçek Türk tarihi eğitimi verilse Türkiye çok başka bir yer olurdu.

Evrim falan dedim şimdi iyice kıllanırsınız benden ahah :) merak etmeyin ama onların da hepsinin tek tek bilimsel kanıtı var. 3 5 geri kalmış cahil ülke harici onu da kabul etmeyip okul müfredatına sokmayan yok. Evrime inanmıyorum diyene avrupada afedersiniz malum yerle gülüyorlar. Yer çekimi kanunu kadar kabul edilmiş bir gerçelik.. Bunu neden yazdım çünkü dünyada tek bir ırk vardır o da insan ırkıdır. Yarın uzaylılar Dünyaya gelirse onlara bizim ırk sizin ırktan üstün diyebilirsiniz :)

Tarih boyunca herkesin savaşmak için kendince geçerli bir sebebi vardır, günümüze dönüp şimdi ne yapabiliyoruz ona bakalım. Müslümanlığı islamı çok düşünüyorsanız bence teknolojiye bilime 1. öncelik vermenin zamanı geldi. Bakın müslüman ülkeler teknoloji bilim ve egitimde dünya sonuncusu...

Ayrıca matematikte öncü ülke mısırdır :) Rhind papirüsü denen pi sayısı'nın bilinen en eski kaydını içeren belgeyi yani matematik tarihinin en önemli ögelerinden birini de ünlü bir mısırlı matematikçi bulmuştur. iskenderiye kütüphanesi gibi bir yapıyı dünyaya kazandırarak sayısız katkı sunmuşlardır. Sonraki herkes onların çalışmalarını devam ettirmiştir. Mesela modern atom teorisini bulan kişi atom teorisini bizzat kendisi yapmış olmuyor kendinden önce yapılan çalışmalar olmasa ortaya geliştirecek bir düşünce meta da kalmıyor.

Bocuk olayına gelirsek onu gidip bizzat trakyalılar ile konuşun. Sizin bahsettiğiniz şeyle haberdekiler farklı şeyler ne anlatsam boş onun için.

Ayrıca siz ülkeye bakınca ne görüyorsunuz bilmiyorum fakat ben koskocaman bir arap ülkesi görüyorum artık. Ülkenin milli savunma sanayisindeki mühendisler bile koşa koşa kaçtığına göre konuşmalarda benim haklılık payım daha fazla... Çözüm mü? Atatürk Türkiyesine geri dönüş. Bocukla mocukla gereksiz polemik çıkarılıyor yani. Kimseye zararı olmayan yıllardır da yapılan bir eğlence bolca da turist çekiyor. Emin olun bizim ülkece daha önemli problemlerimiz var