wmaraci reklam
lidertakipci

Üç kuruşun hesabını yapanlara sesleniyorum!

57 Mesajlar 5.440 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Geçen hafta birisi bionluk.com üzerinden bana soru sora sora sitesini açtı :D her seferinde sabırla cevap verdim. Geldiğim nokta bu oldu. Paylaşayım dedim :)
ozkan06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Vakit nakittir. İyi niyetle elbette ara ara yardımcı oluyorum herkese fakat adam gelmiş misal bana şunu soruyor: Hangi niş site iş yapar hangi domaini almalıyım? Nerden para kazanabilirim yahu bunları ben sana neden söyliyeyim? Altın yumurtlayan tavuğun olsa paylaşır mısın hocam? Bizim millet çok hazırcı bir millet. Ciftlikbank gibi bir oluşumun bu ülkeden nasıl milyarlar götürdüğünü anlarmaya gerek yok işte bu hazırcılıktan dolayı.

Öte yandan ufak tefek işler için elbette yardımcı olunmalı. Misal adam smm panelime nasıl ödeme sistemimi entegre edebilirim diye soruyor biri ücretli yardım edebilirim diyor 2 dakikalık iş yahu ayıp. Bu da kokuşmuşluğun ayrı bir boyutu.
ozkan06

kişi bu mesajı beğendi.

Enes78 Enes78 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 24 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Hey maşallah ne güzel yazmışsın helal olsun.
ozkan06

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
cihaneken nesilde sıkıntı yok hocam şartlar zorlaştı parasız adım atamaz olduk 1 TL ile bakkala girip bir sürü şey alır üstüne para üstü alırdık şimdi 5-10 liranın ederi yok allah sonumuzu hayır etsin
cihaneken ozkan06

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
wmaraci

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Backlinkcigeldi Kurumsalda 1k paraya bütün bu entegrasyon işlerini yapıyorsun destek veriyorsun misal, forumda beleşe yaparsan 2 gün sonra bir sorunu olduğunda küfür ede ede gelir hatta şikayet konusu açar başını ağrıtırlar özellikle, iyilik yapıp denize atma döner sana ucu dokunur, ben uyarayım insanlar nankör...

---

her işe para isteyen arkadaşlarda bir yavaş olsun tuttuğunuzu öpmeyin

ea35 ea35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 157 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
ozkan06 forumda üyelik açtıktan sonra ilk sorunumda bana yardımcı oldu kendisine hala minnettarım

sanalexpress.com - Yeni Nesil İlan Sitesi - İlanını Ekle Para Kazanmaya Başla !

ozkan06 ozkan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
Mrtcn dün bir arkadaş wp sitesinde yazısını yayınlayamıyordu. Forumda bu konuyu sordu. Tam cevap bulamadı. Belli ki acemi bir arkadaş. Uzak bağlantıyla 5-10 dakikada eklentilerden sorununu tespit edip sorun olan eklenti ayarını yaptım. Şimdi bu arkadaş bana ne diyebilir ki. Dua etti, bu da yetti. Şimdi ben bu arkadaşa 25 lira ver yapayım mı deseydim. Arkadaş sorunun nasıl halledileceğini gördü. Eminim birdahaki sefer yaptığım yöntemi kendi uygulayacak ve forumda o konuyu tekrar açmayacak
esmer38

kişi bu mesajı beğendi.

iyikalp.com | editör

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi Kurumsalda 1k paraya bütün bu entegrasyon işlerini yapıyorsun destek veriyorsun misal, forumda beleşe yaparsan 2 gün sonra bir sorunu olduğunda küfür ede ede gelir hatta şikayet konusu açar başını ağrıtırlar özellikle, iyilik yapıp denize atma döner sana ucu dokunur, ben uyarayım insanlar nankör...

---

her işe para isteyen arkadaşlarda bir yavaş olsun tuttuğunuzu öpmeyin

Hocam afedersin kendimizi yirttık bu noktalara gelebilmek icin ben 2 3 gunde bir sıfır uykuyla sonra 1 gun uyku arasi vererek proje gelistirdigimi bilirim. Sırf bu tür konular üzerinden başım ağrımasın diye bunun ticareti dahi şu an forumlarda yapmıyorum. Cünku 2 samimiyet gören kişinin gözleri hemen trink trink dolara dönüşüyor.

Hazır bilgi hazır emek hazır para böyle olmaz böyle hayat gitmez. Hadi en kralından bir proje kurup arkadasa vereyim ya sonrası? Işi bilmiyor deneye yanıla işi öğrenene kadar proje cöker öğrenir mi oğrenmez mi bu da muallak ee arastırmak okumak bu kadar zor mu?

Beyniniz sizin istediğiniz her şeyi yapar arkadaşlar beyninize hükmedin. Özgün yaratıcı olun farkindalık yaratın. Yerinizde saymayın kendinizi geliştirin. Hedefiniz olsun azminiz hirsiniz olsun. Bu forumda inanın saatler geçiren 1 kuruş kazanamayan insanlar küresel dunyayi yapilan isleri takip edip ilham alsa şu an cok baska yerlerde olurlardi.

Bu sadece 3 5 kurus icin degil genel anlamda böyle. Elon Musk, Mark zuckerberg, Tesla, einstein bla bla bu adamlar sadece zekasının ekmegini yemediler. Azmin hırsın araştırmanin okumanin ekmegini yediler. Bir baskasının gölgesinde serinlenerek hayatı yasamak istiyor bazıları.

Oysa hayatta kavrulacaksın yanacaksın oturup aglayacaksin yapamayacaksin yapamayacaksin bir noktadan sonra 1 kez de olsa başarili olacaksin alıp yürüyeceksin. Bakin mucitlere bilim insanlarına ilk deneyişte mi buluyorlar o ürünleri buluşları? Yahu bircoğu hayatında belki 38477374 kez pes edip tekrar işinin basına dönüyor. Azim ve kararlılığın onunde ne durabilir?

Hazır bilgi
Hazır gelir
Hazır hayat
Hazır proje
Hazır o
Hazır bu

Yok böyle bir hayat arkadaşlar. Düşünce kalkacaksın nasıl düştüğünu neden düştügünü sorgulayacaksin arastiracaksin yürüdüğün yolu ilmek ilmek öreceksin her başarısız oluşunuz sizi bir adım daha başarıya yaklaşıracak. Burada önemli olan tek nokta başarisizliktaki nedenlerden ders alıp farklı yöntemlere denemeye başlamak.

Hayatın da temel kurali budur. Beyin gibi kompleks bir organiniz var ve siz bunu kullanmak yerine kullananlara imreniyorsunuz? Cidden enteresan.

Ezoterik bilgileri herkes size anlatmaz arkadaşlar. Bunları siz öğreneceksiniz.

Neyse yine uzun yazmayacağım dedim yazdım :)
Mrtcn ozkan06 ForuMaster

kişi bu mesajı beğendi.

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Ben: Selamun Aleyküm...
Yorum yapan arkadaş: Kardeşim, uygun bir fiyata işi yapabilirim ÖM bıraktım. xD

ozkan06 ozkan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
içimizde bir proje gerçekletirirken takılmadan yapan kaç kişi var?

iyikalp.com | editör
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al