Arkadaşlar selam,
internette tecrübem fazla yok, bu zamana kadar birkaç forum sitesi açtım. 2015-16 arası revaçta olan forum sitelerinden içeriğini zaten o zamanlar forumlarda takılanlar bilir. :) boş beleş işlerdi, davalık da olduk bakalım nolacak. Herneyse, şuan memleketin durumlarından dolayı iş bulamıyorum, sıkıntıdan patlamak üzereyim. Evde oturup, saatlerce bilgisayar başında oyun oynayıp sörf yapmak zerre bana göre değil gerçekten bu tarzda yaşam stili olan arkadaşların allah yar ve yar yardımcısı olsun harbiden zor iş. Neyse, arkadaşlar ben bir yabancı dizi sitesi açmak istiyorum, telif vs işleri için mail.ru vs o tarz yerlere upload edeceğim -ki bu problem değil. İş hazır oldukdan sonra gerekirse bi takım oluşturulur, bilmediğimi arkadaşlarım yardım eder. Sadece size sormak istediğim şu, güzel bir yabancı dizi sitesi açılsa, güzel bir para bırakır mı? insanlar pinterestta post paylaşıp, moda tarzı şeylerden binlerce lira kazanıyorlar spamla şaka gibi. Bir de internete güzel bir siteyle tüm dizileri eklemek var, ya ölüsü bile yine hit getirir her türlü hitin gelmeme şansı yok diye düşünüyorum. Gereksiz iddialı olabilirim lakin bu kesinlikle '' ben '' ile ilgili değil, bu satırları okuyan herkes en az 1 kerede olsa yabancı dizi izlemiştir. Siz ne düşünüyorsunuz? gelin sohbet edelim hemde.