kodshop adlı üyeden alıntı

Kişisel bir blogun varsa bunu wordpress aktarmak istiyorsun sanırım profesyonel çalışıcaksın artık. güzel geçebilirsin ama aynı içerikleri yayınlayacaksan eğer. google'den tek tek index silmen gerekecek detaylı içerik seohocası yazmıştı onun yazılarını okuyabilirsin .com ve com.tr arasında ki fark zaten google'de bir çok blog bu konuda makaleler mevcut sen detaylı araştırma yapmadan yürümeye çalışıyorsun... bence kendini iyice geliştir daha sonra bir wordpress sitesine geç benim düşüncem bu yönde başarılar dilerim hasanayt

İki sisteme de hakimim sadece fikirlerinizi almak istedim. WP'ye geçtiğimde self url olarak direk xx.com/gezideyim yapmak istiyorum ama blogger'den yönlendirme yapmak istiyorsan wordpress ayarlarınıda blogger gibi xx.com/2019/01 gibi yapmak zorundasın :D bu da sizin dediğiniz olayı buzoyr.

cihaneken adlı üyeden alıntı

Bloggerda dışa aktarma aracı var, wordpress de içe aktarma aracı var. Biraz çalışmayla sistem güzel oturtulur bu sorun değil.

kullandığın alan adı .blogspot.com mu yoksa kendi alan adın mı orayı tam anlamadım.
Eğer blogspot.com ise panelden yeni alan adına bir yönlendirme yaparsın olur biter.

Küçük bir dalgalanma olsada bir hafta sonra kendini toparlar.

Halihazırda domain olarak aktif. tam yukarıda dediğim gibi url sıkıntısı var