wmaraci reklam

Wordpress Hosting Önerisi Olan varmı?

31 Mesajlar 3.405 Okunma
wmaraci reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Güzelhosting tavsiyemdir çok memnunum.

https://www.guzel.net.tr/turkiye-webhosting.php

https://www.guzel.net.tr/wordpress-hosting.php

Sunucu arıyorsanız servercity önerimdir 2 yıldır kullanıyorum sıkıntısız destekte güzel fiyatta. (Litespeed muhakkak kurun)

https://www.serverscity.net/sanal-sunucu.html

wmaraci
reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
WP'de eklentiler zaman zaman aynı sıkıntıya sebep oluyor hocam. ben de geçen hafta aynı sorunu yaşadım, hatta hosting değiştirmeyi bile düşündüm. Sonra eklentilerin tamamını sildim, tek tek yeniden aktif edip kontrol ettiğimde bir eklentinin bu sıkıntıya sebep olduğunu gördüm. Üstelik de ücretli kullandığım bir eklentiydi. Eklentilerin artasında mashshare sosyal medya paylaşım eklentisi varsa onu sil düzelir.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

WP'de eklentiler zaman zaman aynı sıkıntıya sebep oluyor hocam. ben de geçen hafta aynı sorunu yaşadım, hatta hosting değiştirmeyi bile düşündüm. Sonra eklentilerin tamamını sildim, tek tek yeniden aktif edip kontrol ettiğimde bir eklentinin bu sıkıntıya sebep olduğunu gördüm. Üstelik de ücretli kullandığım bir eklentiydi. Eklentilerin artasında mashshare sosyal medya paylaşım eklentisi varsa onu sil düzelir.

Bunu deneyeceğim hocam.

alemburda adlı üyeden alıntı

Güzelhosting tavsiyemdir çok memnunum.

https://www.guzel.net.tr/turkiye-webhosting.php

https://www.guzel.net.tr/wordpress-hosting.php

Sunucu arıyorsanız servercity önerimdir 2 yıldır kullanıyorum sıkıntısız destekte güzel fiyatta. (Litespeed muhakkak kurun)

https://www.serverscity.net/sanal-sunucu.html

Şu an hali hazırda güzel hostingdeyim hocam

Bloggokhantekin adlı üyeden alıntı

Turhost kullanıyorum çok memnunum. Fakat sitemde bahsettiğiniz temayı hiç kullanmadım daha önce. Yani o tema kuruluyken nasıl olur bilmiyorum.

Turhostu kaliteli bir firmaya benziyor gerçekten . Uzun süredir ismini duyuyorum.

MertOkur adlı üyeden alıntı

Domaininiz nereden tescil ettiniz?

İsimtescil.net

Tekfiliniz için teşkkür ederim hocam şimdi sayfanızı inceliyorum.

sworks adlı üyeden alıntı

Paylaşımlı hosting fiyatı yani aylık 3.5$ masrafla VPS'ye geçmek isterseniz tüm sunucu kurulum, sunucu optimizasyonu, site taşıma ve optimizasyon işlemlerini sizin adınıza uygun fiyata yapabilirim. Nginx kurulumu yapıyorum. Apache'ye oranla çok daha az kaynak tüketir, hızlı ve güvenlidir. Firma ise dünyaca ünlü olan Vultr şirketi. İlk 1-2 ay hiç para ödemezsiniz sunucu için sonrası dediğim gibi aylık 3.5$ yeterli. Sunucu ve hesap tamamen size özel oluyor.

Teşekkür ederim

cihaneken adlı üyeden alıntı

kaliteli bir firmada günlük 1k hit altında bir siteyseniz ve kaynak sorunları yaşıyorsanız bence sorun barındırma da değil barındırılandadır.

O zaman sorun bende hocam

AlicanGun AlicanGun Çalış, Sabret, Kazan. Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Fabrika İşçisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 2, (%50)
Kesinlikle Veridyen'i tavsiye ediyorum hocam gayet hafif ve hızlı oluyor

wmaraci
wmaraci

MertOkur MertOkur Yazılım & Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WordPress & WooCommerce
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Şimdi bizim yaşadığımız sıkıntıyı anlatmak istiyorum. Wordpress tabanlı bir e-ticaret projemiz var. Aynı durumu bizde çok ciddi yaşadık. Sitede yük olacak herhangi bir durum yoktu. Yazılımlar, optimizasyonlar sıkıştırmalar oldukça yerli yerindeydi ancak sitemizin yanıt verme süresi inanılmaz kötüydü hatta biz sorunu çözene kadar 4-5 ay sürdü o süre zarfında Seo'da gerileme ve ciddi hit düşüşü yaşadık.

Birkaç uzman arkadaşla derinlemesine indik. Guzel Hosting'in sınırsız paket hostingini kullanıyoruz ve kime sorsak Hosting'iniz sizin ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor hosting'te sorun görünmüyor dedi.

Gecikme yaratan olaylara baktık. DNS Lookup değerinin anormal bir değerde yanıt verdiğini gördük. DNS Lookup dediğimiz olayda Domain ile Hosting arasındaki bağın kurulmasında önemli rol oynuyor. Olayın İsim Tescil kaynaklı olduğunu düşünerek defalarca ticket açtık ancak sistemsel olarak bizi hiçbir şekilde çözüme götürmediler. Durumlar böyle olunca domainimizi Guzel Hosting'e transfer ettik. Şuan inanılmaz hızlı. Tüm yavaşlık problemini İsim Tescil sebebiyle yaşadığımızı söyleyebilirim. Mutlaka domaini transfer etmeyi deneyin. Kesinlikle önerim. Çözüme ulaşacağınızdan eminim.
Bariswp

kişi bu mesajı beğendi.

mertokur.com.tr | hello@mertokur.com.tr

dgkn34 dgkn34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Part-time Blogger
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Veridyen kullanıyorum ve çok memnunum ben. Newspaper temasını aldım ve arkasından domain ve hostingi buradan aldım. İlk başta ciddi bir hız problemi yaşadım ve destekle irtibata geçtiğimde bir problem olmadığını söylediler. Newspaper teması diğer temalar gibi ekstra eklentilere çok hoş bakmıyor. Güzel olduğu kadar da narin bir tema. WP Fastest Cache Premium ile destekleyebilirsin o temayı geriye kalacak olanlar çok basit şeyler olacak. GT Metrix veya pagespeed insight ile kontrol edebilirsin hız sorununa neden olan şeyleri. Baktın sorun hala hostingte kesinlikle veridyen diyorum hocam.
Bariswp

kişi bu mesajı beğendi.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

MertOkur adlı üyeden alıntı

Şimdi bizim yaşadığımız sıkıntıyı anlatmak istiyorum. Wordpress tabanlı bir e-ticaret projemiz var. Aynı durumu bizde çok ciddi yaşadık. Sitede yük olacak herhangi bir durum yoktu. Yazılımlar, optimizasyonlar sıkıştırmalar oldukça yerli yerindeydi ancak sitemizin yanıt verme süresi inanılmaz kötüydü hatta biz sorunu çözene kadar 4-5 ay sürdü o süre zarfında Seo'da gerileme ve ciddi hit düşüşü yaşadık.

Birkaç uzman arkadaşla derinlemesine indik. Guzel Hosting'in sınırsız paket hostingini kullanıyoruz ve kime sorsak Hosting'iniz sizin ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor hosting'te sorun görünmüyor dedi.

Gecikme yaratan olaylara baktık. DNS Lookup değerinin anormal bir değerde yanıt verdiğini gördük. DNS Lookup dediğimiz olayda Domain ile Hosting arasındaki bağın kurulmasında önemli rol oynuyor. Olayın İsim Tescil kaynaklı olduğunu düşünerek defalarca ticket açtık ancak sistemsel olarak bizi hiçbir şekilde çözüme götürmediler. Durumlar böyle olunca domainimizi Guzel Hosting'e transfer ettik. Şuan inanılmaz hızlı. Tüm yavaşlık problemini İsim Tescil sebebiyle yaşadığımızı söyleyebilirim. Mutlaka domaini transfer etmeyi deneyin. Kesinlikle önerim. Çözüme ulaşacağınızdan eminim.

Hocam mükemmel bir konuya değindiniz sanırım!! Teşekkürler

dgkn34 adlı üyeden alıntı

Veridyen kullanıyorum ve çok memnunum ben. Newspaper temasını aldım ve arkasından domain ve hostingi buradan aldım. İlk başta ciddi bir hız problemi yaşadım ve destekle irtibata geçtiğimde bir problem olmadığını söylediler. Newspaper teması diğer temalar gibi ekstra eklentilere çok hoş bakmıyor. Güzel olduğu kadar da narin bir tema. WP Fastest Cache Premium ile destekleyebilirsin o temayı geriye kalacak olanlar çok basit şeyler olacak. GT Metrix veya pagespeed insight ile kontrol edebilirsin hız sorununa neden olan şeyleri. Baktın sorun hala hostingte kesinlikle veridyen diyorum hocam.

Veridyen en çok tavsiye edilenler arasında hocam. Newspaper iyi hoş da bazen keşke başka temamı kullansan demedim değil.

dgkn34 dgkn34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Part-time Blogger
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Barış ben de ilk başta böyle düşünüyordum fakat hız konusundaki sorunları çözmek düşünüldüğü kadar zor değil :)
Bariswp

kişi bu mesajı beğendi.

ysnkaplan ysnkaplan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek sigortacı / hobi web design
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Barış pm üzerinden görüşmüştük zaten. bu tarz şeyleri en başta mümkün olduğunca test ederek karar vermen daha yerinde olacaktır aksi halde taşıma olaylarına girdiğinde zincirleme sorunlar peşini bırakmayabilir newspaper için benim önerim de litespeed LSCACHE eklentisi olucaktır göz önünde bulundur derim

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Kaç domaininiz var?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al