wmaraci reklam
lidertakipci

Özgün içerik yazarı ort. Maaşı

28 Mesajlar 2.985 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Aykut hocam katılıyorum. Ama onun dışında makale yazarı çalıştırmak baya baya cebinden yemek gibi birşey oluyor. Maalesef ekonomiden dolayı. İşveren veya işçi ile ilgili bir durum değil. :) Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.
wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

BerkinAKTAŞ hocam sadece olası plan hazırlıyorum, ben bir kuruluş kurmak istiyorum. Bu kuruluş tabii bir ofis içerisinde olacak. Bu ofisin aylık bana maaliyetini hesaplıyorum. Ortalama bir analiz yapıyorum.
Tabikide sigorta, yol ve yemekte bizim tarafımızdan karşılanacak. Piyasadaki ortalama maaşlarını merak ettiğim için bu konuyu açtım. Herkese hakkını vermek zorundayız.

Uyuyorum ki planlarınız, hayallerinizi hayırlı bir şekilde gerçekleştirir ve başarılara imza atarsınız. Şahsen bu tür projelerde yükselen insanları görmek bana mutluluk veriyor. Daha da güzeli örneğin bundan minimum 10 yıl sonra bu konunuzu gördüğünüz zaman hatırlayacak ve nereden geldiğinizi unutmayacaksınız. Maddiyatı basıp reklamla hızlı ilerlemeyecek zamanla yavaş yavaş büyümeniz size bu işe daha da bağlayacaktır.

Ayrıca aklıma yebi geldi size tavsiyem bir yazar 8-10 saat durmaksızın makale yazımı yapabileceğini düşünmüyorum. Bunun yerine part time çalışan 2 kişi almanız sizin yararınıza olacaktır. Örneğin üniversite öğrencisi 1.öğretim ve ikinci öğretim alacağınız iki kişi sizin gin içerisinde durmaksızın ofisinizi hareket halinde tutacaklardır. Ayrıca yetmezmiş gibi evlerine gittikleri zaman, boş zamanlarıbda yada okulda iken de sizin işleriniz ile uğraşacaklardır
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
8 10 saat otorup makale yazmak... bel destekli iyi bir koltuk, klimalı ve inceden müzikli ortamda belki. öyle biri bulursanız da kesinlike maaşı 2000+ olmalıdır
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
BerkinAKTAŞ iyi dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için gerçekten teşekkür ediyorum. Umarım 10 yıl sonra buraya gelip vay be temellerim buradan derim. Hepimiz iyi yerlere gelmiş oluruz umarım.

Doğru söylüyorsunuz hocam çok güzel bir fikir, katılıyorum eğer ki hayata geçirebilirsem hayalimi (ki umarım yaparım) kesinlikle sizin dediğiniz gibi yapacağım. Diğer türlü istenilen hizmet verdiğim paraya göre çok fazla kalıyor.
BHA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
MustafaÇ hocam düşündüm de 8 saat bir yerde oturup makale yazmak ne kadar rahat koltuk olsa da mümkün değil. :) BerkinAKTAŞ hocam güzel bir fikir önerdi. Mustafa hocam değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
BHA

kişi bu mesajı beğendi.

Keyato Keyato WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Girişimci & Sosyal Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Aşağı yukarı anlayabildiğim kadarıyla;

Günlük Çalışma Süresi 8 - 10 saat ve bu süre içerisinde çıkartılan makale sayısı 17 adet ile sabit tutarsak,

Her bir makale tamamen seo uyumlu ve 350 kelime olduğunu varsayarsak,

350 kelimelik seo uyumlu bir makale 4 TL'den piyasa fiyatı sunarsak basit bir hesaplama ile günlük kazancınız 68 Liraya denk geliyor,

Yani bu şartlar altında 68 lira kazanıyorsunuz ve pazar günleride çalıştığınızı varsayıyorum, 2040 Lira gibi bir ücrete tekabül ediyor.

Normal, stabil şartlar altında zaten sanırım karşımıza böyle bir tablo çıkıyor. Günlük 10 saat çalışarak 17 makale üretmek oldukça zor bir iş aslında fakat ufak bir '' iş veren '' hesabıyla böyle bir tablo çıkıyor ne yazık ki. Gönül ister ki kişi aylık 3 bin alsın, tatilini de yapsın :)
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

mansur0655 mansur0655 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
asgari ücrette çalışabilirim

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Adam akıllı makaleleri günde 10 saat ile 4-5 tane ancak çıkar bana göre
Ben bir konuyu bir günde açtığımı biliyorum :)
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al