wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye Genelinde Açılacak Şehir Rehberi

9 Mesajlar 1.096 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gokhansaglam gokhansaglam Webmaster - Web Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

[SIZE=5]Web Site: Türkiye Bazar[/SIZE]

Şirket Sahibi : Gökhan SAĞLAM
Firma adı: GTG limited şirketi

Merhaba arkadaşlar,
Yazılım firmamızda ilk icraatımız Türkiye'nin illerine özel tek bir siteden E-Rehber oluşturmak.

Nedir bu sistem ve hakkında kısaca bilgi vereyim;

İÇERİKLER
Firmaların Olduğu Kategoriler - Her sektörden firmalar.
İlanların Olduğu Kategoriler - Her türlü ilan sayfaları.
Fotoğraf Galerisi - Şehir ile ilgili tarihi mekanlar ve gezilecek yerlerin fotoğrafları.
İndirim Kuponları - Müşterilerin ücretsiz alışveriş yapması, firmaların ise fazladan gelir sağlaması amacıyla.
E-Mağaza - Satış amaçlı mağazalar.
Firma Vitrini - Öne çıkan firmalar sayfası.
İlan Vitrini - Öne çıkan ilanlar sayfası.

Sistem şuan bitmek üzere ve bayilik verilen şehirler ( Adana, Kayseri, Sakarya ve Konya ) firmalarla anlaşma sağlanmış sözleşme imzalanmıştır.

NOT : Sistem Faaliyete Geçtikten 2 AY Sonra TV - Radyo - Çeşitli Şehir Merkezi Reklamları - Gazete ve Adwords Reklamları Verilecektir.

MSN: gokhan_saglam@windowslive.com
E-Mail: info@turkiyebazar.com
OFİS TELEFON: 0264 274 91 81
TELEFON : 0538 228 29 50
Gökhan SAĞLAM
Lütfen Bu Bilgilerden Bana Ulaşın !

www.gokhansaglam.com
www.kamuhost.com
wmaraci
reklam

imajweb imajweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 28, (%100)
Malatya'da maliyeye ve esnaf sanatkar'a kayıtlı bir firma olarak bilişim sektöründe hizmetler veriyorum ve son 1 yıldır şehir rehberleri sistemleriyle uğraşıyorum. Şunu dile getireyim malesef bu sistemler tutmuyor çok uğraştım ben helede firmaları siteye ücret karşılığı ekleme çok zor kimse artık bu tarz şeylere para vermiyor.. sistem ücretsiz firma ekleme ve sayfalara banner reklam alma gibi olabilir.. Birde hiçbi köşe yazarı bedavaya kimseye yazı yazmaz.

Siz isteklerinizi belirtmişsiniz fakat bu istekler karşısında bayilik alıcak olan firmanın kazancının ne olucağını net olarak yazmamışsınız birde onları belirtirseniz daha çok dönüş olur..

• Üyelik 24.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

imajweb adlı üyeden alıntı

Malatya'da maliyeye ve esnaf sanatkar'a kayıtlı bir firma olarak bilişim sektöründe hizmetler veriyorum ve son 1 yıldır şehir rehberleri sistemleriyle uğraşıyorum. Şunu dile getireyim malesef bu sistemler tutmuyor çok uğraştım ben helede firmaları siteye ücret karşılığı ekleme çok zor kimse artık bu tarz şeylere para vermiyor.. sistem ücretsiz firma ekleme ve sayfalara banner reklam alma gibi olabilir.. Birde hiçbi köşe yazarı bedavaya kimseye yazı yazmaz.

Siz isteklerinizi belirtmişsiniz fakat bu istekler karşısında bayilik alıcak olan firmanın kazancının ne olucağını net olarak yazmamışsınız birde onları belirtirseniz daha çok dönüş olur..

Merhaba imajweb, sorularını yanıtlayayım.
Firmaları ücret karşılığı siteye eklemek kolay neden? Çünkü tv-gazate-radyo-adwords gibi reklamları olan bir sitede bu sorunu yaşamazsınız. (ÖRNEK; www.sahibinden.com)
Köşe yazarları, her şehrin yerel gazetelerinde bulunan köşe yazarlarıyla bizzat görüşeceğim ve dediğiniz gibi ücretsiz değil ücretli yazı yazacaklar, ne kadar isterlerse bir yazıya o kadar para alacaklar.
Bayinin ne kazanacağına gelecek olursak; 2 elamanınız olsa her biri en kötü ihtimal 5'er firma alsa sabah 10:00'dan akşam 18:00'e kadar günde 500 tl yapar ve asıl konuda bildirildiği üzre kazanç yarı yarıya olacaktır.
Artı olarak; rehber üzerinden şehber ana sayfaya aldığınız reklamlarda yarı yarıya olup, sadece web tasarım aldığınız firmaların tüm kazancı size olacaktır. Şirket olarak sadece buna karışmayacağız.
Ve bu şehir portalının açıldıktan sonra 2 ay içerisinde Android uygulamasıda faaliyete geçecektir.
Saygılar...

www.gokhansaglam.com
www.kamuhost.com

• Üyelik 10.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 28, (%100)

gokhan saglam adlı üyeden alıntı

Merhaba imajweb, sorularını yanıtlayayım.
Firmaları ücret karşılığı siteye eklemek kolay neden? Çünkü tv-gazate-radyo-adwords gibi reklamları olan bir sitede bu sorunu yaşamazsınız. (ÖRNEK; www.sahibinden.com)
Köşe yazarları, her şehrin yerel gazetelerinde bulunan köşe yazarlarıyla bizzat görüşeceğim ve dediğiniz gibi ücretsiz değil ücretli yazı yazacaklar, ne kadar isterlerse bir yazıya o kadar para alacaklar.
Bayinin ne kazanacağına gelecek olursak; 2 elamanınız olsa her biri en kötü ihtimal 5'er firma alsa sabah 10:00'dan akşam 18:00'e kadar günde 500 tl yapar ve asıl konuda bildirildiği üzre kazanç yarı yarıya olacaktır.
Artı olarak; rehber üzerinden şehber ana sayfaya aldığınız reklamlarda yarı yarıya olup, sadece web tasarım aldığınız firmaların tüm kazancı size olacaktır. Şirket olarak sadece buna karışmayacağız.
Ve bu şehir portalının açıldıktan sonra 2 ay içerisinde Android uygulamasıda faaliyete geçecektir.
Saygılar...

Eklenen her firmadan 100 liramı alınacak dediniz yoksa benmi yanlış anladım ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Eklenen her firmadan 100 liramı alınacak dediniz yoksa benmi yanlış anladım ?

Hayır, 50 tl mesela bugün sizin bayiniz 20 firma ekledi ve 1000 tl kazandı. Artı olarak ana sayfaya 200 tl değerinde reklam aldı. Toplam'da 1200 TL, bu para bayi ve asıl şirket arasında ikiye bölünür.
Artı olarak da firma fatura ister ise bayi Bilişim kdv'si ile ilgili yasada % kaç faiz oranı ise onu ekleyerek reklam parasına ekleme yapar ve firma eklemesine yine ekleme yapar faturasını verir.

İstenilen 50 tl karşılığında firmanın gold üyeliği olur,
GOLD Üyelik Özellikleri: video ekleme-resim ekleme-fiyat güncellemesi yapma.
Firmalar diledikleri zaman bu bilgileri değiştirebilirler.

www.gokhansaglam.com
www.kamuhost.com

• Üyelik 10.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 28, (%100)
Hocam kimse kolay kolay kabul etmez bunu işiniz zor açıkcası.. bire bir kendim denedim çünkü bu sistemi hatta ben ücretsiz ekliyordum sadece reklamlardan ücret talep etmeme rağmen tutmadı, birde ben çok fazla üstüne düşmedim.. Bu şekilde bir sistemin tutması için ciddi manada reklam vermeniz gerekiyo ve sistemin diğer benzer sistemlerden cezbedici farklı yönleri olmalı mesela kullanıcılar arası chat mesajlaşma sistemi değil.. inşallah tutar sizi msn adresime ekliyorum..

İyi Çalışmalar Dilerim..

• Üyelik 24.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam kimse kolay kolay kabul etmez bunu işiniz zor açıkcası.. bire bir kendim denedim çünkü bu sistemi hatta ben ücretsiz ekliyordum sadece reklamlardan ücret talep etmeme rağmen tutmadı, birde ben çok fazla üstüne düşmedim.. Bu şekilde bir sistemin tutması için ciddi manada reklam vermeniz gerekiyo ve sistemin diğer benzer sistemlerden cezbedici farklı yönleri olmalı mesela kullanıcılar arası chat mesajlaşma sistemi değil.. inşallah tutar sizi msn adresime ekliyorum..

İyi Çalışmalar Dilerim..

Ciddi manada reklam verilecek, TV-kanald,atv,show v.s insanların hani derler ya göze sokmak, aynen öyle yapılacak.

farklı olacak tarafı ise şu; TV'ye virilen reklamda ÖRNEK; bugün malatya'da %60'a varan indirimler.... gibi 5-10 saniyelik reklamlar verilecek.

Arkadaşlar bu şekilde daha fazla sistemi açmak istemiyorum, bu konuları özelden görüşelim.
Saygılar...

www.gokhansaglam.com
www.kamuhost.com

• Üyelik 24.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Projemiz Bayramdan Sonra Hizmetinizde Çalışmalarımıza Başladık !
Web Site: Türkiye Bazar

www.gokhansaglam.com
www.kamuhost.com

• Üyelik 24.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Site adı değişmiş, site oluşturulmuştur. www.turkiyebazar.com

Yapım aşamasındaki sayfaların bitmesini beklediğiniz için teşekkür ederiz.

www.gokhansaglam.com
www.kamuhost.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al