wmaraci reklam
lidertakipci

Niche hosting hk.

6 Mesajlar 594 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Achf0 Achf0 Teknopatik.Com Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Almanca bir niche projesi için önerebileceğiniz Almanya lokasyon uygun fiyatlı hosting şirketleri var mı?

Teknopatik.com |>"Yazılım ve Teknolojiye dair her şey !"
wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
HostLAB vardı.
HostLAB

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
VPS düşünürseniz dünyaca ünlü firma olan Vultr üzerinde WordPress için uygun şekilde sunucuyu kurup, optimize edebilirim. Bir çok paylaşımlı hosting paketlerinden bile daha az maliyetle aylık 3.5$ veya bir tık üstü 5$ ödersiniz sadece. Üstelik referans linkimle üye olduğunuzda 1-2 ay verdikleri krediyle hiç para ödemezsiniz. Nginx gibi ülkemizde henüz pek yaygın olmayan bir web server kullanma şansınız olur. Paylaşımlı hostinglerin kullandığı Apache'ye oranla kat kat daha hızlı ve güvenlidir. %25 gibi bir CPU limitiniz olmaz. Tüm işlemci gücü size özel olur. Aynı şekilde IP adresi de başka bir site ile paylaştırılmaz.

İlerde tek tıkla sunucu kapasitesini yükseltebilirsiniz. Başkalarının sitesindeki yoğunluk veya saldırılar sizin sitenizi olumsuz etkilemez. Performans anlamında memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Almanya için ise Frankfurt lokasyonları var. Geçenlerde bir Alman firmasını Vultr Frankfurt sunucusuna bizzat taşıdığım için performansını gayet iyi biliyorum. Dilerseniz sizin siteniz için de ayarlayabilirim. Her şeyiyle ilgilenip siteyi ve sunucuyu size kurulu bir şekilde teslim edip, sonrasında da sunucu ile ilgili destek veriyorum uygun fiyata.
dogusycblt

kişi bu mesajı beğendi.

Achf0 Achf0 Teknopatik.Com Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkür ederim, bakacağım.

sworks adlı üyeden alıntı

VPS düşünürseniz dünyaca ünlü firma olan Vultr üzerinde WordPress için uygun şekilde sunucuyu kurup, optimize edebilirim. Bir çok paylaşımlı hosting paketlerinden bile daha az maliyetle aylık 3.5$ veya bir tık üstü 5$ ödersiniz sadece. Üstelik referans linkimle üye olduğunuzda 1-2 ay verdikleri krediyle hiç para ödemezsiniz. Nginx gibi ülkemizde henüz pek kullanılmayan bir web server kullanma şansınız olur. Paylaşımlı hostinglerin kullandığı Apache'ye oranla kat kat daha hızlı ve güvenlidir. %25 gibi bir CPU limitiniz olmaz. Tüm işlemci gücü size özel olur. Aynı şekilde IP adresi de başka bir site ile paylaştırılmaz.

İlerde teş tıkla sunucu kapasitesini yükseltebilirsiniz. Başkalarının sitesindeki yoğunluk veya saldırılar sizin sitenizi olumsuz etkilemez. Performans anlamında memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Almanya için ise Frankfurt lokasyonları var. Geçenlerde bir Alman firmasını Vultr Frankfurt sunucusuna bizzat taşıdığım için performansını gayet iyi biliyorum. Dilerseniz sizin siteniz için de ayarlayabilirim. Her şeyiyle ilgilenip siteyi ve sunucuyu size kurulu bir şekilde teslim edip, sonrasında da sunucu ile ilgili destek veriyorum uygun fiyata.

Fikriniz için teşekkür ederim hocam, değerlendireceğim.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Teknopatik.com |>"Yazılım ve Teknolojiye dair her şey !"
wmaraci
wmaraci

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
Google cloud kullanabilirsiniz. 6 ay ücretsiz kullanırsınız üstelik

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Hetzner kullan 2 euro fiyatı var neredeyse beleş

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al