wmaraci reklam
lidertakipci

Rumorrom Teması Hızlı Mı Sizce

37 Mesajlar 4.757 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
http://prntscr.com/n0lir0
http://prntscr.com/n0lima
http://prntscr.com/n0lixj
http://prntscr.com/n0lj6g

İlk tema Hugealter temasıdır fiyat 225 liradır
İkinci tema dünyaca ünlü olan newspaper temasıdır fiyat 328 liradır.

Bahsettiğiniz rumorroom teması madem o kadar yavaş hantal ve berbat tema ise yayınlandığı günden itibaren en çok satan temalarımın arasında neden yer alıyor? Madem bu kadar kötü neden satın alınıyor? Canlı demo mu saklanılıyor veya yanlış açıklamalar mı mevcut satış konusunda yada silah zoruylamı satıyoruz. 150 liralık bir işten 300 liralık bir performans beklemek saçmalık olmasıyla birlikte bu kadar kötü denilmesine rağmen bir bu kadar daha çok satılması tamamen saçmalık değil mi? Yukarıda en son ve güncel yaptığım tema ile newspaper temasını direkt olarak pagespeed üzerinde karşılaştırdım. Ben hiç bir zaman türk yapımcılarının arkasında durun demem. Aksine en iyi kim yapıyorsa onun arkasında durun derim. Türklük duygularını ülkemizde bir çok büyüklü küçüklü firma soğururken benim ne haddime :) Ben bu işten zevk aldığım için yapıyorum ve kendimi geliştirmek daha ileriye götürmek için yapıyorum. Tüm temalarımı inceleyin zamana bağlı olarak kontrol edin. Bir sonraki temam muhakkak bir önceki temamdan bambaşka özellikler taşır ve piyasada bulunmayan özellikleri barındırır. Bunun sebebi ise kar amacı ile bakmadan bunları kendimi geliştirmek için yapmamdır. Ben devamlı temam satılsın diye asla indirim indirim diye sayfalar dolusu konu açmam ve indirimde çok nadir yaparım. Sırf bu yüzden bile bir çok kişi uyuz olmuştur bana.

yilmaz70 arkadaşımında temalarını görmek istiyorum. Koyun temalarınızı rekabet artsın kalite artsın. Piyasaya girmeden millete çıkış yapmanız anlamsız piyasanın içerisinden çıkış yapın. İster ekip ile girin ister benim gibi tek ama girin rekabeti arttırın ki ortam şenlensin. Biz de motive olalım.
Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
Tema ağır geldi bana... İşin uzmanı arkadaşlar söylemesine rağmen böyle egolu tema sahipleri olduğu sürece Türk yapımcılardan birşey beklemeyin. İlerde benimde alacağım tema newspaper temasıdır tavsiye ederim :)
Miraccsanci

kişi bu mesajı beğendi.

vaveyla vaveyla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Bahsettiğiniz rumorroom teması madem o kadar yavaş hantal ve berbat tema ise yayınlandığı günden itibaren en çok satan temalarımın arasında neden yer alıyor? Madem bu kadar kötü neden satın alınıyor? Canlı demo mu saklanılıyor veya yanlış açıklamalar mı mevcut satış konusunda yada silah zoruylamı satıyoruz. 150 liralık bir işten 300 liralık bir performans beklemek saçmalık olmasıyla birlikte bu kadar kötü denilmesine rağmen bir bu kadar daha çok satılması tamamen saçmalık değil mi? Yukarıda en son ve güncel yaptığım tema ile newspaper temasını direkt olarak pagespeed üzerinde karşılaştırdım. Ben hiç bir zaman türk yapımcılarının arkasında durun demem. Aksine en iyi kim yapıyorsa onun arkasında durun derim. Türklük duygularını ülkemizde bir çok büyüklü küçüklü firma soğururken benim ne haddime :) Ben bu işten zevk aldığım için yapıyorum ve kendimi geliştirmek daha ileriye götürmek için yapıyorum. Tüm temalarımı inceleyin zamana bağlı olarak kontrol edin. Bir sonraki temam muhakkak bir önceki temamdan bambaşka özellikler taşır ve piyasada bulunmayan özellikleri barındırır. Bunun sebebi ise kar amacı ile bakmadan bunları kendimi geliştirmek için yapmamdır. Ben devamlı temam satılsın diye asla indirim indirim diye sayfalar dolusu konu açmam ve indirimde çok nadir yaparım. Sırf bu yüzden bile bir çok kişi uyuz olmuştur bana.

yilmaz70 arkadaşımında temalarını görmek istiyorum. Koyun temalarınızı rekabet artsın kalite artsın. Piyasaya girmeden millete çıkış yapmanız anlamsız piyasanın içerisinden çıkış yapın. İster ekip ile girin ister benim gibi tek ama girin rekabeti arttırın ki ortam şenlensin. Biz de motive olalım.

Hocam temalarınız güzel ona bişey demem hatta bayılıyorum temalarınıza ama font sorunu var. Ben rumorrom font sorunu var diyorum siz hugealter de karşılaştırma yapıyorsunuz. Olur ya insanlık hali rumorrom da bir hata yapmışsındır ama hugealter de yapmamış olabilirsiniz. İnanın temanızı kullanmayı o kadar istiyorum ki....

Ama sırf bu sorun yüzünden başka temaya geçtim...

Lütfen size bu zor olmamalı sadece font seçimi olacak isteyen istediğiarka fontu seçecek büyük font küçük boyut font kendi tercihi olacak lütfen istirham ediyorum.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
font dosyası 1.5 mb civarı birçok kişinin kullanmakta olduğu temadan büyük.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

İletişime geçtim yakın zamanda güncelleme alacağını bildirdi.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
vaveyla Bakın sadece belirli bir kısmı koymayın konuşmaların. Madem koyacaksanız hepsini koyun.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Ben bir diğer Türk tema yapımcısı "kanthemes'in geoit" temasını kullanıyorum hatta yılmaz hocama danışmıştım ve temanın pagespeed konusunda fena olmadığını söylemişti.

Yılmaz hocamın iyiye iyi kötüye kötü dediğini adım gibi biliyorum.Burada sizde yapın görelim gibi bir tutum ancak konuyu dahada alevlendirir.Veriler sonuçlar ortada fontların boyutu büyük alan kişide bunları göz önüne alarak aldı.

Burada bahsi geçen rumorroom temasına hugealter teması ile cevap vermekte ayrı bir ilginç geldi.Tema yapımcısıda yanlış anlamasın temalarına bayılıyorum çok estetik duruyor takıldığım tek nokta dönütünün çok agresif olması.Tema yapımcısı keşke daha yapıcı bir cevap verseydi.
melankolia yilmaz70 Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Benim tema yapımcısı olduğum kanaatine nereden vardınız anlayamadım doğrusu.
Piyasaya giriş yapmadan çıkış yapmak nedir yahu? Nedir bu rahatlık, nereden geliyor? Ucuza satılan tema sayısı çok diye ise boşuna sevinmeyin. Her zaman kalıcı olan kalitedir. Bunu zamanla kavrarsınız umarım.

Maalesef Türk temaları arasında kıyaslama yapmam söz konusu bile olamaz zaten.

Ben Newspaper temasını, ağır çalışan bir tema olarak bilindiği için örnek olarak verdim.

''150 liralık bir işten 300 liralık bir performans beklemek saçmalık olmasıyla birlikte bu kadar kötü denilmesine rağmen bir bu kadar daha çok satılması tamamen saçmalık değil mi?''

O yüzden dedim ya zaten ucuz diye neden biz düzeltelim ki tema problemlerini? İki katını hatta 3 katını verir, adam gibi tema kullanırım. Hem seo açısından search console da saçma sapan hatalarla karşılaşmam. (sizin temanız belki vermiyordur hata ama bir çok Türk teması maalesef hata veriyor search console da)

Size bir tavsiye; analizleri Gtmetrix ve Webpagetest üzerinde yapın.

Son bir not; silah zoru ile satsanız dahi almam temanızı!
melankolia murro enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

vaveyla Bakın sadece belirli bir kısmı koymayın konuşmaların. Madem koyacaksanız hepsini koyun.

Koydum hocam aşağıdan yukarı doğru konuşmalar sıralanmış

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Temaları görsel anlamda beğendim.

Ama tema yapımcısı arkadaşımız gerçekten saçmalamış.

Temasını yorumlayan kişiye sende tema yap diyerek çıkışmak doğru değil. Görüşlere açık olunmalıdır.

Ayrıca tema yapımcısı arkadaşımızın da dövizlerden bir haber olduğunu düşünüyorum. dünyada sadece Türk lirası yok. Aksine newspaper teması 328TL değil, 60 liradır. Ülkemizde bu durum ne yazık ki böyle.

Newspaper temasının 2013ten bu yana aldığı upgradelerin haddi hesabı yok.

Sattığınız bir ürünün arkasında durmalısınız. Bende bir problem görünmüyor şeklinde devlet kurumu ağzıyla konuşmamak lazım.

Temalar görünüm açısından fena değil, bence günümüzde kullanılabilir ancak buna değmez gibi duruyor. Çünkü tema ile ilgili bir problem yaşadığınız da arkasında durulacak gibi durmuyor.

Ben wordpress temalarının lideri themeforesttir diyip çekiliyorum..
melankolia CihatOzgen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al