wmaraci reklam

Bir türlü başvurum kabul edilmiyor

10 Mesajlar 1.654 Okunma
wmaraci reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Arkadaşlar bu güne kadar 4-5 sefer başvuru yaptım aralıklarla ama hepsinden aynı cevap ile başvurumu reddettiler. Nedir burda problemim nerede yanlış yapıyorum

googleden gelen mail

Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek için http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=tr&answer=35769 adresindeki web yöneticisi kalite yönergelerini ve http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?answer=48182, https://support.google.com/adsense/bin/topic.py?topic=1271507 adresindeki AdSense program politikalarını okuyabilirsiniz.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
reklam

hdtvizle hdtvizle Maltepe Üniversitesi Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Maltepe Üniversitesi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
site içeriğini kabul etmiyor bence bi tane blog açıp free 1 hafta makaleler paylaş sağlık, yemek tarifleri, magazin başvuru yap kabul edilir video fln paylaşmadan...

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Kabul edilmeyen içeriğimin neyi var hocam ****ografik değil virüslü değil warez değil Bir çoğu kendi yazdığım özgün yazılar.

nasozby nasozby WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek BilMüh
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 5 / 78
  • Ticaret 12, (%100)
Aynı sıkıntı bende de var.

wmaraci
wmaraci

mertsaluvan mertsaluvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Site adreslerinizi özel mesaj atarsanız bakıp geri dönüş yapabilirim.

• Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Kabul edilmeyen içeriğimin neyi var hocam ****ografik değil virüslü değil warez değil Bir çoğu kendi yazdığım özgün yazılar.

sanırım başvuru yaptıgın siten: www.kerimpotuk.com.tr
evet özgün yazı içerik iyi ancak google bu tip sitelere genelde ziyaretçisi çok bile olsa reklam vermiyor. sağlık üzerine, yemek tarifleri vb türde kurulmuş içerikli sitelere fazla sorun çıkartmadan reklam hesabı onayını verir.
adsense reklam hesabı almanın farklı yollarıda var.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

mertsaluvan adlı üyeden alıntı

Site adreslerinizi özel mesaj atarsanız bakıp geri dönüş yapabilirim.

imzamdaki site hocam

Ek Olarak:

hdtvizle adlı üyeden alıntı

sanırım başvuru yaptıgın siten: www.kerimpotuk.com.tr
evet özgün yazı içerik iyi ancak google bu tip sitelere genelde ziyaretçisi çok bile olsa reklam vermiyor. sağlık üzerine, yemek tarifleri vb türde kurulmuş içerikli sitelere fazla sorun çıkartmadan reklam hesabı onayını verir.
adsense reklam hesabı almanın farklı yollarıda var.

Bu tipten kastınız tam olarak nedir hocam google amca sağolsun hiç bir mesajında tam bir bilgilendirme yapmıyor.

• Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Google'den hiç birşeyi tam açıklamaz orası doğru.
Bu tipten derken yani yaptıgın blog webtasarım üzerine adsenseden bu tür üzerine sitelere onay almak kolay değil bi dünya hitin olsun yine vermez kolay kolay onay.
siteni biraz inceledim indirme linkleri fln görüyorum bunlar 2inci onayı almana muhtemelen engel olmus

PSD Formatında 65 Adet Ücretsiz Logo Template - download
1100 adet jpg logo template - download
vb yazılarında var sanırım.

mertsaluvan mertsaluvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

kerimptk adlı üyeden alıntı

imzamdaki site hocam

Ek Olarak:

Bu tipten kastınız tam olarak nedir hocam google amca sağolsun hiç bir mesajında tam bir bilgilendirme yapmıyor.

Arkadaşın bu tipten kastın şöyle anlatayım: Diyelim ki kadına yönelik bir giyim sitesi var. Adsense'de bir adım öndedir. Çünkü içerikle reklam uyumu olacak. Alışveriş sitelerinin reklamı çıkar, giyim markalarının reklamı çıkar vb. Anlatmak istediğim ziyaretçi odaklı site daha avantajlıdır. Sizin siteniz kişisel site yani kendinize odaklı.

Bu yorumumu da okumanı tavsiye ederim.
http://wmaraci.com/forum/google-adsense/adsense-icin-kac-makale-lazimdir-44032.html#post321198

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

hdtvizle adlı üyeden alıntı

Google'den hiç birşeyi tam açıklamaz orası doğru.
Bu tipten derken yani yaptıgın blog webtasarım üzerine adsenseden bu tür üzerine sitelere onay almak kolay değil bi dünya hitin olsun yine vermez kolay kolay onay.
siteni biraz inceledim indirme linkleri fln görüyorum bunlar 2inci onayı almana muhtemelen engel olmus

PSD Formatında 65 Adet Ücretsiz Logo Template - download
1100 adet jpg logo template - download
vb yazılarında var sanırım.

:S web tasarımı ve teknoloji ile yazdığım bir yerde download linkine takılan googlenin aklına yayın ben O linklerde hep site içi linkler dışıardan alınan linkler değil Neyse artık biraz daha yazı ekleyip tekrar deneyeceğim

Ek Olarak:

mertsaluvan adlı üyeden alıntı

Arkadaşın bu tipten kastın şöyle anlatayım: Diyelim ki kadına yönelik bir giyim sitesi var. Adsense'de bir adım öndedir. Çünkü içerikle reklam uyumu olacak. Alışveriş sitelerinin reklamı çıkar, giyim markalarının reklamı çıkar vb. Anlatmak istediğim ziyaretçi odaklı site daha avantajlıdır. Sizin siteniz kişisel site yani kendinize odaklı.

Bu yorumumu da okumanı tavsiye ederim.
http://wmaraci.com/forum/google-adsense/adsense-icin-kac-makale-lazimdir-44032.html#post321198

Teşekkürler hocam o yorumun da son derece aydınlanmış oldum :)

Ek Olarak: Dün bu konuyu açtıktan sonra tekrardan başvuru yaptım arkadaşlar sitemdeki 1-2 tane konuyuyu kaldırarak ve az önce başvurum kabul edilmiş reklamlarım görünmeye başladı :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al