wmaraci reklam

Müthiş Domain Aldım (EMD). Fikirler ve İşbirlikleri İçin İçeri Buyrun! (domaini açıklıyorum)

85 Mesajlar 9.631 Okunma
wmaraci reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Futbol topu kelimesinin direkt googlede arandığını sanmıyorum büyük kısmı google görsellerde aranıyordur

wmaraci
reklam

iamemrhn iamemrhn İlterizTR (Instagram) Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Founder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 35 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,
Ben kendi bilgim dahilinde dilim döndüğünce açıklama yapayım. Verilen domain örnekleri main keywordlerden seçilerek koyulmuş olduğunu düşünerek:

-> Benzeri bir proje yoksa ya da projeyi sadece içerik girmekten öteye taşırsan bence bu iş olur. (keyword'e bağlı olarak tabii, özgün bir çalışma ortaya koyabilirsen patlar da katlar da :) )

-> Varolan aranma hacimlerine odaklanmanın yanısıra proje oluşturup kullanmayı düşünüyorsan: bufutboltopunekadarguzel.com gibi saçma sapan bir alan adı bile belirleyip uyguladığın stratejiler doğrultusunda iş yapabilir. Burada önemli olan alan adı odaklı bir çalışma yapacaksan bu sana aranmak adına bi' tık katkı sağlayabilir. Ama bi' tıkla sınırlı kalacaktır. Çünkü günümüzde artık ilk sırada da çıksanız ,satış bazlı bir proje olacaksa örneğiyle yola çıkarak, insanlar projenizi yeni gördükleri için zaten güven faktorü dolayısıyla sizi tercih etmeyeceklerdir. ( Ya da büyük ihtimalle tercih etmeyecektir.).

Umarım faydam dokunur :)
alpsea35

kişi bu mesajı beğendi.

alpsea35 alpsea35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CryptoCurrency
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 44 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

iamemrhn adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Ben kendi bilgim dahilinde dilim döndüğünce açıklama yapayım. Verilen domain örnekleri main keywordlerden seçilerek koyulmuş olduğunu düşünerek:

-> Benzeri bir proje yoksa ya da projeyi sadece içerik girmekten öteye taşırsan bence bu iş olur. (keyword'e bağlı olarak tabii, özgün bir çalışma ortaya koyabilirsen patlar da katlar da :) )

-> Varolan aranma hacimlerine odaklanmanın yanısıra proje oluşturup kullanmayı düşünüyorsan: bufutboltopunekadarguzel.com gibi saçma sapan bir alan adı bile belirleyip uyguladığın stratejiler doğrultusunda iş yapabilir. Burada önemli olan alan adı odaklı bir çalışma yapacaksan bu sana aranmak adına bi' tık katkı sağlayabilir. Ama bi' tıkla sınırlı kalacaktır. Çünkü günümüzde artık ilk sırada da çıksanız ,satış bazlı bir proje olacaksa örneğiyle yola çıkarak, insanlar projenizi yeni gördükleri için zaten güven faktorü dolayısıyla sizi tercih etmeyeceklerdir. ( Ya da büyük ihtimalle tercih etmeyecektir.).

Umarım faydam dokunur :)

Mantıklı cevaplar gelmeye başladı, teşekkürler :)

Proje özgün olacak fakat sektörde tek olmayacağız sonuçta. Kaliteli ve devamlılığı olan bir süreçte devam edecek.
Satış bazlı değil reklam gelirli bir site olmasını düşünüyorum.
Domain ciddi anlamda giren/gören insana güven verecek 2 kelimeden oluşuyor.
+ Google da aratıldığında dediğim gibi (örnek) futbol yazıp space tuşuna basıldığında futbol topu çıkıyor. Bu 50 yıl geçsede değiştirilemez kalıpta. Domain kendi reklamını zaten google tavsiyelerden yapacak diye düşünüyorum.
Bilmiyorum ama ilk defa bu kadar ışık görüyorum bir domainde :)

• Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Founder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 35 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
İnsanlarımızın üretken olduğunu görmek beni mutlu ediyor :)

Umarım istediğiniz yere gelebilirsiniz :angel: Fikir istişaresinde bulunmak isterseniz gerek özel mesaj yoluyla gerekse numaralaşarak iletişimde kalabiliriz. :p :angel:

Beyin fırtınası yapmak ve fikir paylaşımında bulunmak her zaman benim için mutluluk verici bir şey olmuştur. Zira bu sayede hem beynimi çalıştırmış oluyorum hem de insanlara yardımcı olmuş oluyorum, güzel şeyler. :)

My best regards :angel:
alpsea35

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Domaini aldiysaniz neden futbol topu örneği veriyorsunuz ki ? Şey mi şimdi söylersem herkes yapar psikolojisi mi 😀

• Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CryptoCurrency
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 44 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

İnsanlarımızın üretken olduğunu görmek beni mutlu ediyor :)

Umarım istediğiniz yere gelebilirsiniz :angel: Fikir istişaresinde bulunmak isterseniz gerek özel mesaj yoluyla gerekse numaralaşarak iletişimde kalabiliriz. :p :angel:

Beyin fırtınası yapmak ve fikir paylaşımında bulunmak her zaman benim için mutluluk verici bir şey olmuştur. Zira bu sayede hem beynimi çalıştırmış oluyorum hem de insanlara yardımcı olmuş oluyorum, güzel şeyler. :)

My best regards :angel:

1 hafta sonra bu içten mesajınız için sizinle iletişime geçeceğim :) Ben de tecrübeli olduğum mining/exchange bitcoin/altcoin konularında size yardımcı olurum. Bitcointalk forumunda yıllanmış üyeliğim var ve tanınmış bir kişi sayılırım.

Best Regards, Sir:hush:
berkaycatak iamemrhn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Founder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 35 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Memnuniyetle, seninle tanışmak bir zevk olacağa benziyor, şimdiden :angel:
alpsea35

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CryptoCurrency
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 44 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Domaini aldiysaniz neden futbol topu örneği veriyorsunuz ki ? Şey mi şimdi söylersem herkes yapar psikolojisi mi 😀

Hani dedim belki satılır falan, öyle ortalık yerde yaymayalım. Bir de ciddi potansiyali olduğunu düşünüyorum, önceki mesajlarımdada belirttiğim gibi site işleyişe geçtiğinde çekemeyen ergenlerin beş kuruşluk saldırısına uğramak istemem. Yakında özel mesajla merak edenlere söylerim sorun yok :)

• Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Founder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 35 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Dostum artık bu mantıktan vazgeçin. Hiç akılcı değil. Paylaşmak zorunluluğu yok. Paylaşmaması için de illa bir sebep/neden belirtmesi de icap etmiyor. Bu yorumunu sadece yorum yapmak için yapmış oluyorsun.

• Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CryptoCurrency
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 44 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

Dostum artık bu mantıktan vazgeçin. Hiç akılcı değil. Paylaşmak zorunluluğu yok. Paylaşmaması için de illa bir sebep/neden belirtmesi de icap etmiyor. Bu yorumunu sadece yorum yapmak için yapmış oluyorsun.

Paylaşmakta sorun yok. Ben paylaşırım. Yardımlaşmayı, bildiğim konuda eğitici olmayı severim ama dediğim gibi tedbirli olmak gerekli.

Konu ciddi ilgi çekti herkes merak ediyor, haklılar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al