wmaraci reklam

Sanalda 1 TL mi Gerçekte Bin TL mi kazanmayı isterdiniz?

55 Mesajlar 5.815 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cngiz cngiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bunu buraya yazan arkadaş girişimci bir kafa ile yazmamış. Zaten fazlasıyla cevap vermiş herkes. Bence arkadaşım senin için en iyisi sabit maaşlı sigortalı bir işe girmek olabilir. Çünkü burada bahsedilenler girişimle ve riskle alakalı herkesin ilgisini çekmez.
bQnyy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SheefLAMARCK SheefLAMARCK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)
Yanlis dusunuyorsun hocam gerçek hayattaki mesleğimde baya iyi paralar kazanıyorum aktif 20 tane sitem var hepsinde gunluk 1₺ geliyor isten gunluk 15 20₺ kazaniyorum ama hosuma gidiyor bir sene boyunca birikiyor sonra arabamin vergisi kaskosu artik neye parasi yetiyorsa veya yetmiyorsa üstüne ekleyip odemek daha bir mutlu ediyor beni

Instacheats Instacheats Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
boş bir konu olmuş

Vesselam61 Vesselam61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yeni Mezun
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** N**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 54 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Home office-freelance şekilde kendi evinden istediğin zaman çalışmak, kendinin patronu olmak, bağımsızlık millet olarak hoşumuza gidiyor olabilir. Yine gerçekte bir iş kurmak için çok ciddi sermayeler gerekirken internette özgün fikirlerle az sermayeyle de çok iyi şeyler başaranlar olmuştur. "nereye kadar başarı nereye kadar başarısızlık tespit edemiyorlar, 10 tl desem onu bile alkışlayacaklar" bu kısma ben de katılıyorum harcanan vakit/kazanç dengesini iyi analiz etmek gerekiyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

mbcshop adlı üyeden alıntı

Bu işe 3 yıl önce başladım aylık gelirim ilk üç ay bu şekildeydi
1.ay 65 TL
2.ay 227TL
3.ay 270TL
Şuan ki aylık gelirim 15-18bin TL arası değişiklik gösteriyor ve ben hiç yazılım için özel üniversite veya kursa gitmedim iş kafada bitiyor.
2.5bin TL maaşlı işim vardı istanbulda ve ek yemek parası yol parası vb veriyorlardı ben işi bıraktıktan sonra ilk 5 ay zorlandım ama hedefim belliydi.Şimdi çok daha iyi durumdayım fakat
asıl hedefime henüz ulaşamadım.
2017 şubat ayında youtube kanalı açan arkadaşımla da alay edenler olmuştu şuan 3 millyon abonesi var.Aylık geliri 100 bin TL civarı
Memur işçi vb mesleklerde gidebileceğiniz yer hep sınırlı ben standart patron işçi ilişkisi kurmak istemedim hep kendi işim olsun yavaş yavaş ilerlerim dedim ve motivasyonumu hiç kaybetmedim hala birçok farklı işe atılmak için heyecanla bekliyorum

sizin yaptığınız iş nedir sakıncası yoksa? birde youtuber arkadaşın adını öğrenebilir miyim merak ettim.

dediğiniz gibi iş kafa da bitiyor azim ve kararlılık önemli. birde doğru sektörü bulmak. yöntemi de çözünce gerisi geliyor.

YakupTEKiN YakupTEKiN Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 710
  • Beğeniler 190 / 276
  • Ticaret 12, (%100)
İster uyu hayallerini rüyalarında gör. İster çok çalış hedeflerini dünyada gör.

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
O mantıkla düşünürsen olmaz ki.
Örnek veriyorum asgari ücretle çalışırsın birde internetten günde 15 lira kazandığını düşün, al sana sigara paran çıktı :)
Kısacası ek gelir olarak yapılıyoruz bu işi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)

FurkanY adlı üyeden alıntı

sizin yaptığınız iş nedir sakıncası yoksa? birde youtuber arkadaşın adını öğrenebilir miyim merak ettim.

dediğiniz gibi iş kafa da bitiyor azim ve kararlılık önemli. birde doğru sektörü bulmak. yöntemi de çözünce gerisi geliyor.

mobil yazılım ve satış üzerine arkadaşın kanalını söylemek istemiyorum kendisi ile hala görüşmekteyim fakat orası bende saklı kalsın eminim tanıdığınız biridir.Sık sık youtube da görülen bir yüz 2 ay önce de yanındaydım

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

mbcshop adlı üyeden alıntı

mobil yazılım ve satış üzerine arkadaşın kanalını söylemek istemiyorum kendisi ile hala görüşmekteyim fakat orası bende saklı kalsın eminim tanıdığınız biridir.Sık sık youtube da görülen bir yüz 2 ay önce de yanındaydım

3 milyon dediğinize göre tanıdıktır büyük ihtimal :D o rakamlarda burakoyunda, ruhi çenet, deli mi ne gibi kanallar var. ayda 100 bin iyiymiş

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
FurkanY hocam kazanmıyoruz diyen ünlü youtuberlar yalan söylüyor ben arkadaşımın tüm raporları gördüm ve sponsorlardan da güzel gelir elde ediliyor.Benim sektör farklıyken ondan çok kazanıyordum şimdi beni solladı bende youtube da birşeyler yapmaya çalışacağım 15 gün kadar sonra daha dikkatli çalışıcam şuan çok yoğunum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al