wmaraci reklam

Google Seo islemine Bu Kadar Para Vermeyin !

68 Mesajlar 8.201 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam sık sık ziyaret ettiğiniz bir site, aramalarda farklı sonuçlar gösterir. Siz mesela wmaraciya çok sık girdiğiniz için, tarayıcı cerezlerinden dolayı mesela arattiginiz bir kelime de wmaracindan bir topic ilk sayfada görünebilir. Ama belki normalde 50. Sayfadadır belki de.

Bu yüzden tüm çerezleri silip deneyin. Gizli sekmede aratın kelinenizi.

Benim bir websitemi bilgisayar kelimesinde 3 ayda 1. Kısma getirin. Noter huzurunda 200.000tl için sözleşme imzalayalım. Eğer 1. Sayfanın 1. Sırasına gelirse ben bu parayı size vermekle mükellef olacağım. Ha eğer olmazsa siz bana 20.000tl ödersiniz :)
Barun Disco deryaerdil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
Tamam hocam size anahtar kelime gönderiyorum sitede veriyorum. 1. sıraya dediğiniz gibi getirin. 10.000TL vermezsem savcılığa verin.
SEODEM

kişi bu mesajı beğendi.

SEODEM SEODEM SEO Destek Merkezi Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 32 / 44
  • Ticaret 8, (%100)
evet, emeksiz kazanç kapısı her zaman patlar kardeşim

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Arkadaşın yorumlarına bir göz attım bir yorumda şöyle diyor
"15 dakikada tek backlink ile bilim sitesi kelimesinde siteyi ilk 3 sayfa icine alirim" diyor. Herhangi legal bir linkin bu süre zarfında bu derece etki etmesi muhtemel mi? :) nerden tutsan elde kalıyor. Aman özelden yazip para mara kaptırmayın son kez uyarayim herkesi. Bu konuya da yazdigim son mesaj bu.

Barun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Daha doğru düzgün Türkçe yazı yazamıyorsun soru eklerini bile ayıracak bilgin yok muhtemelen 2. bir dil de bilmiyorsun(kaynak taramak, araştırma yapmak için) atıp tutuyorsun. Bu kelime sıralaması seo işleri bu kadar kolay olsa bu kadar geniş ve bol rekabetli bir sektör olur muydu?

Dünyanın en büyük yabancı webmaster forumlarında da üyeyim orada açılan konuları da inceliyorum dünyaca ünlü seocuları da takip ediyorum 1 kez bile şu dediğinize benzer bir durumla karşılaşmadım. Bahsettiğim kişiler de bilgi birikimi olarak sizi 10a katlar.

Konunuzda ne kanıt var ne örnek site var ne yaptığınız çalışmaya dair inceleme yapılabilecek bir kaynak var bomboş bir konu. 300 TL ye yapıyorum diyorsun burada atıp tutup milletten parayı aldıktan sonra kayıplara karışmayacağın ne malum? Ülkenin bir akıllısı sen misin? 2 kelimeyi yan yana getirip cümle kuramıyorsun burada insanlara atar gider yapıyorsun.

Beni neden korku sarsın herkes senin gibi düzenbaz mı? Her iddiasına girerim bu açtığın konunun zerre kadar da olsa gerçeklik payı yok. Sen kelimeleri 1 ayda 1.sıraya getireceksin ve millet sana iş vermeyecek öyle mi? normal ve yüksek rekabetli 3 kelime bul 3 site örnek göster hiçbir şekilde sıralamada olmasın 1 ay sonra 3 siteyi de 1. sıraya getir(Legal yollarla) forumu bırakacağım. Kolay mı bu işler ya? Atıp tutmakla olmuyor bu işler. %100 eminim daha iç seo dış seo ne bundan bile habersizsindir. Google güncelleme yapsa notlar belirtse bunları dahi anlayacak kapasiten yok burada milletle dalga geçiyorsun.

Bir yazı ancak bu kadar açıklayıcı ve akıcı olabilirdi ellerinize sağlık.

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Oh be sonunda forum sonu.
2 paket çekirdek eşliğinde takip ettim konuyu baya bi viral olmuş bu konu :)
şimdi güzel arkadaşım sen bizi 1. sıraya nasıl getiriyorsun uçan adam sabri gibi uçtun şahitlerin var mı? Yok mu yok sa sana referans olalım bizi getir 1. sayfaya hadi ilk sırada değil istediğimiz. Belki vardır bir yolun yordamın akıl akıldan üstündür tabi ama kapı gibi google algoritmaları var adamların işleyişi belli yani backlink almadan da ne bileyim gülme geldi şuan :) alaycı değil yalnış anlama sakın beni mutluluktan ilk sayfada olacak olmanın mutluluğu.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)

aloneman adlı üyeden alıntı

Oh be sonunda forum sonu.
2 paket çekirdek eşliğinde takip ettim konuyu baya bi viral olmuş bu konu :)
şimdi güzel arkadaşım sen bizi 1. sıraya nasıl getiriyorsun uçan adam sabri gibi uçtun şahitlerin var mı? Yok mu yok sa sana referans olalım bizi getir 1. sayfaya hadi ilk sırada değil istediğimiz. Belki vardır bir yolun yordamın akıl akıldan üstündür tabi ama kapı gibi google algoritmaları var adamların işleyişi belli yani backlink almadan da ne bileyim gülme geldi şuan :) alaycı değil yalnış anlama sakın beni mutluluktan ilk sayfada olacak olmanın mutluluğu.

Adamla dalga geçiyorsunuz da, belki amcası Google'da çalışıyor? :D
aloneman

kişi bu mesajı beğendi.

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

awoken adlı üyeden alıntı

Adamla dalga geçiyorsunuz da, belki amcası Google'da çalışıyor? :D

Amcasının durumdan haberi var mı?

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
özel mesajla 2 anahtar kelime ve sitemi gonderdim, iddia ettiğiniz gibi 1. sıraya getirebilecekmisiniz ilk anahtar kelimede 11. sıradayım diğeri sırada bile değil

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
o kadar backlinkci seocu var bu forumda. onlar ne yapıyor? %95'i fiyaskodan öte değiller. şu forumda bir çok backlinkci ve seocu ile zaman zaman çalışmalarım olmuştur. daha bugüne kadar çalışma yaptırıp da, faydasını gördüğüm kimse olmamıştır.

arkadaş gelmiş bir iddiada bulunmuş, bu iddiasını eleştirmeden önce kanıtlamasını beklemek gerek. burayı eleştirmek yerine seocu ve backlinkci diye geçinenlerin kategorilerine hücum etmek daha mantıklı olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al