freelance iş ilanları

Genç Kardeşlerimize Hosting, Domain ve Maddi/Manevi Sponsorları Arıyoruz..

64 Mesajlar 13.117 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sosyalbilisimci sosyalbilisimci WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 6, (%100)
Reseller host kullanıyorum. Aylık olarak ödeme yapıyorum. Host sıkıntı ihtiyaç olursa bende yardımcı olabilirim ücretsiz bir şekilde. En kısa zamanda da elimden geldiğince bağışta bulunucam inşAllah

wmaraci
reklam

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

onaykeles adlı üyeden alıntı

ıban alabilir miyim ?

Bu güzel insanlara yardım etmek gerekir. Herkesi beklerim

Shydox adlı üyeden alıntı

Domain Hosting konusunda yardımcı olabilirim.

CoaX adlı üyeden alıntı

Elinizde olan 1 domaini Hostingimde 1 yıl barındırabilirim

wpuzman adlı üyeden alıntı

Sınırsız hosting verebilirim. Özel mesaj atmanız yeterli.

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

İşte bunlar görmek istediğim tablolar. El kadar çocuklar teknoloji ve bilim ile iç içe büyümeli. Bu alanda yetenekli çocuklar ancak bu şekilde fark edilebilir. Basmakalıpçı öğretmenler yerini bu şekilde gelişmeye açık öğretmenlere bırakmalı. Aslında bireysel yardımlardan çok devlet her türlü desteği vermeli. Her mahalleye donanımlı robotik laboratuvarı açılmalı. Artık dünya bambaşka bir yere gidiyor kreş mreş işi bitti. Çocuk dogdugu andan itibaren teknoloji ile tanışıyor.

Ben de çocukken bu tür işlere çok meraklıydım evde ne kadar oyuncak, teknolojik alet vs.. varsa içini açar bakar geri birleştirmeye çalışırdım(bazen yapamazdım tabii :) ancak insan ondan bile birçok şey öğreniyor). Sonra bu eğilimim hayatıma yön verdi vs..

Sanat, teknoloji, bilim insana çocuga o kadar çok şey katar ki inanılmaz derece de bakış açısı genişler. Keşke robotik yanına temel bilimleri ve sanatları da ekleyip kompleks kurumlar açılsa cocuklar bu ortamlarda gelişse. İnanın okullardan 100 kat daha fazla fayda görürler.

Ezberci sorgulamanın önünü kesen tek yönlü düşünme biçimini çocukların kanına işleyen bir sistem yerine bu sistem ülke merkezine oturtulursa bu ülke o zaman uçar.

Eğer gelen gelir ve yardım yetersiz kalırsa konuyu diğer forumda da açmanızı öneriyorum. Hatta kalmasa da açın ek ekipman malzeme alırlar

Pawn adlı üyeden alıntı

Gerekli ihtiyaç sağlanmadıysa hosting konusunda yardımcı olurum. Ulaşmanız yeterli.

hk1337 adlı üyeden alıntı

Merhaba, ben de web sitesi konusunda yardım edebilirim.

FurkanCanöz adlı üyeden alıntı

Böyle öğretmenlerden Allah razı olsun, tabii sizden de :)

SefaCanDemir adlı üyeden alıntı

Açacağınız web sitenin arayüz tasasrımını ve html/css dökümünü seve seve yaparım hocam. İhtiyacınız var ise iletişime geçebilirsiniz.

ümitünal adlı üyeden alıntı

Resellerim var sinirsiz ozellikde hosting saglarim
0544 442 4178
Whatsapp yazmaniz yeterli

cagri06 adlı üyeden alıntı

hosting ve domain için yardımcı olabilirim. Sürsiz olarak hosting 1 yıllıkda domain için yardımcı olurum. Pm ile geri dönüş sağlarsınız.

sworks adlı üyeden alıntı

Eğer sunucu ihtiyacınız olursa Alibaba Cloud üzerinde şu an kullanmadığım ve 9 aylık süresi kalan (ödemeleri yapılmış.) bir sunucum var.

40GB Disk - I/O Optimized
2 CPU
4 GB RAM
50GB Bant Genişliği

Almanya (Frankfurt) lokasyonludur. Sunucunun yıllık değeri 300$+ 'dır. Bu yüzden Mart 13, 2020 'ye kadar hiçbir ücret ödenmden kullanılabilir ve işinizi fazlasıyla görecektir. Tabii eğer sunucuya ihtiyacınız olursa... Ek olarak dilediğiniz işletim sistemini kurup arkadaşlara hediye etmek isterim.

Sunucu güvenliği bir seviyeye kadar Alibaba Cloud firması tarafından sağlanmaktadır. + Belli ölçüde Ddos koruması da mevcuttur. 50 GB bant genişliği yetersiz gelirse Cloudflare kullanımı ile çözülebilir.

Saffet adlı üyeden alıntı

IBAN Paylaşın lütfen destek olmak istiyoruz.

interwebdex adlı üyeden alıntı

Sınırsız Hosting Destegi Sunabilirim Hocam.

HakanKorkz adlı üyeden alıntı

Elimden ne gelirse yardımcı olmaktan onur duyarım..

sosyalilgi adlı üyeden alıntı

merhaba almanya lokasyon ücretsiz ve süre sınırı olmayan (istediği kadar kullanabilir) bir hosting verebilirim. sayın hocam 266hosting.com a üye olması yeterli kullanıcı panellerine ücretsiz olarak bir hosting tanımlarım. özelden mesaj atmanız yeterli olur.

ücretsiz olarak sağlayacağımız hosting bilgileri aşağıdkai gibidir.

500 MB Disk Alanı
10 GB Aylık Trafik
1 Adet Site Barındırma
10 Adet E-Mail Adresi
10 Adet MySQL
10 FTP Hesabı
Türkçe cPanel
LiteSpeed Web Server
CloudLinux OS
Site Kurma Aracı
Attracta SEO Tools
CloudFlare
Multi PHP
LiteSpeed Cache
Ücretsiz SSL

PEKSEN adlı üyeden alıntı

Merhaba, bilindik bir firmada sınırsız şekilde resellerim var. 15 adet hosting açabilirim. :)

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

Kullanmadığım hosting reseller var 1 yıllık sınırsız onu verebilirim

Korkmaz adlı üyeden alıntı

İstediğiniz sayıda hosting sağlayabilirim.

thewane adlı üyeden alıntı

Siteye ait android uygulama olsun derseniz ücretsiz yardımcı olabilirim.

alicangrafik adlı üyeden alıntı

Her türlü grafik ihtiyaçları konusunda yardımcı olabilirim. Pm göndermeniz yeterli. Böyle bir hayra vesile olduğunuz için ayrıca teşekkürler.

Stores adlı üyeden alıntı

Hosting domain sunucu vs gibi ihtiyaçlar varsa yardımcı olabilirim

AyhanÇetiner adlı üyeden alıntı

Bende yardımcı olmak isterim 3 yıl domain ve sınırsız hosting ihtiyacınızı karşılayabilirim hala ihtiyacınız varsa.

fiko61 adlı üyeden alıntı

Reseller hesabımdan Sınırsız hosting sağlayabilirim

ClkOfis adlı üyeden alıntı

Merhabalar maddi olarak yardım yapabilicek durumum yok ancak
resellerimden hosting paylaşımı yapabilirim
dahada önemlisi algoritma olarak yada web programlama olarak herzaman yardıma açığım listenize alabilirisiniz beni.

ereglibilgisayar adlı üyeden alıntı

Çocuğu ilkokula Muğlaya gönderesim geldi....

Kriptoparaci adlı üyeden alıntı

elimden gelen tüm konularda yanınızdayım domain host kurban olsun onlara

engellibilgi adlı üyeden alıntı

admin ve CoolDad kutlarım gayet güzel bir çıkmış

Bu vesileyle yönetime bir öneride bulunmak istiyorum. Benim gibi cocuklarına kodlama ve yazılım dersi aldırmak istenen kişiler için bir araştırma bir kariyer planlaması gibi etkinlik yapılabilir mi ?

biraz daha açmak gerekirse 5 yaşında bir oğlumuz/Kızımız var kodlama öğrenmesini istiyorsak izleyeceğimiz yol ne olmalı ?

Wmaracı için güzel bir sosyal proje olur diye düşünoyurum

ne dersiniz ?

duzur85 adlı üyeden alıntı

Maddi olarak pek müsait değilim fakat 2 farklı bloğumda 2 farklı tanıtım yazısı yazabilirim. biordanbiburdan.co ve gezelim.me de ilk blog için güzelde olabilir

engellibilgi adlı üyeden alıntı

çok sevindim güzel haber, :)

Vargonen adlı üyeden alıntı

Merhaba CoolDad

Ülkemizin teknoloji ve kodlama alanında böylesine değerli gençler yetiştirdiğini görmek, bir teknoloji firması olarak bizleri de gururlandırmış ve mutlu etmiştir.

Vargonen.com olarak öğrenci kardeşlerimizin tüm hosting ihtiyaçlarını karşılamak isteriz.

Sayfamıza özel mesaj ile iletişim bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz.

hkaradag adlı üyeden alıntı

Yazılım, kodlama, programlama eğitimleri için ülkemizde maalesef gereken adım atılmış değil. Tasarım ve beceri atölyeleri adı altında bir projeye başladı bakanlık. Belki bir kıpırdanma olur ümidindeyim.

Başlığa konu olan hocamızı şahsen olmasa da ismen biliyorum. O Fethiye'de ben de komşusu Kaş'ta kodlama çalışmaları yapmaya çalışıyoruz. Ben de öğrencilerim için geliştirdiğim eğitim içeriklerini ve uygulamalarımı paylaştığım bir web sitesi açtım geçen yılın sonunda. Kendi cebimden eğitim setleri satın alarak küçük adımlar atmaya başladım. Ancak bir yere kadar. Farkındalık oluşturmak için daha çok çalışmalıyız. Çin'de (kodlamayı geçtim), ilkokullardan itibaren yapay zeka müfredatı zorunlu hale getirilecek gelecek eğitim öğretim yılından itibaren. Ülkeler machine learning ve sibernetik adımlarını güçlü atıyorlar. Tren kaçıyor, biz izliyoruz...

"Benim için küçük, insanlık için büyük bir adım" misali ben de kaymakamlığa Kaş'ta kendi okulumda 7'den 77'ye herkese robotik, kodlama, programlama eğitimi verebileceğime dair bir rapor yazıp göndermiştim. İstediğim şey büyük bir bütçe değildi. Bilgisayar atölyemde derme çatma bilgisayarlarımla elimden geleni yapmaya hazır olduğumu, 15-16 tane Arduino sete ihtiyacım olduğunu yazmıştım. 5000 lira bütçe alamadım maalesef. Kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz anca. Hayalimdeki eğitim atölyesine umarım bir gün kavuşurum.

Mehmet Aytekin Hoca için de taşın altına el koyan, bu yüke omuz veren herkesi yürekten tebrik ediyorum. Gelecek nesiller size minnettar olacaktır...

akrep01 adlı üyeden alıntı

Yurt dışı hosting (Amerika/Hollanda) gerekirse sağlayabilirim.

WebiloX adlı üyeden alıntı

Webilox olarak ihtiyaç duyulması halinde hosting domain ve vdslerde tarafınıza destek olacağımıza emin olabilirsiniz. İletişim mail adresi : web@webilox.com

sosyalbilisimci adlı üyeden alıntı

Reseller host kullanıyorum. Aylık olarak ödeme yapıyorum. Host sıkıntı ihtiyaç olursa bende yardımcı olabilirim ücretsiz bir şekilde. En kısa zamanda da elimden geldiğince bağışta bulunucam inşAllah

Yorum atan/atmayan herkese çok teşekkür ediyor, yardımını esirgemeyen tüm dostlarıma hürmetlerimi sunuyorum. Daha önceki yorumumda da bahsetmiştim. Domain ve hosting ihtiyacımız bir mesajımız ile odeaweb firması tarafından karşılandı. Sitemizi açtık Allah'ın izni ile: https://robotikkodlama.net/

PM atıp ya hocam maddi durumum yok yapabileceğim ne varsa geri dönüş yapman yeterli diyen tüm kardeşlerime ayrıca tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Maddi destek istememin sebebi malzeme almak için olanaksızlıkların fazla olması. Kimseden camiye yardım, 3-5 demeyelim atalım tarzında bir şey istemiyorum-istemem de zaten. Biz hocamla birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Maddi destek yapmak isteyen herkese de "kendinizi yormayacak, cebinizi üzmeyecek" ibaresini kullanarak IBAN atıyorum.

Sayın admin 'e de hiç tereddüt etmeden böyle bir yardıma önayak olduğu için de ayriyeten teşekkür ediyorum.

Sitemizi, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir; yorum bırakabilirseniz minnettar kalırım. Sağlıcakla kalın.
Umitunal BilgiTohumu odeaweb

kişi bu mesajı beğendi.

PhilBrooks PhilBrooks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Pazarlaması
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
IBAN alabilir miyim pm ile

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Çok güzel insanların olduğunu gördükçe içimde umut kıvılcımları oluşuyor.

www.gezelim.me
wmaraci
wmaraci

cnkhosting cnkhosting Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Sunucu konusunda ihtiyaçınız olursa iletişime geçmeniz yeterli

bilgin46 bilgin46 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.intsotech.com/anasayfa Sınırsız Hosting vermeye hazırız.

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)

CoolDad adlı üyeden alıntı

Yorum atan/atmayan herkese çok teşekkür ediyor, yardımını esirgemeyen tüm dostlarıma hürmetlerimi sunuyorum. Daha önceki yorumumda da bahsetmiştim. Domain ve hosting ihtiyacımız bir mesajımız ile odeaweb firması tarafından karşılandı. Sitemizi açtık Allah'ın izni ile: https://robotikkodlama.net/

PM atıp ya hocam maddi durumum yok yapabileceğim ne varsa geri dönüş yapman yeterli diyen tüm kardeşlerime ayrıca tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Maddi destek istememin sebebi malzeme almak için olanaksızlıkların fazla olması. Kimseden camiye yardım, 3-5 demeyelim atalım tarzında bir şey istemiyorum-istemem de zaten. Biz hocamla birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Maddi destek yapmak isteyen herkese de "kendinizi yormayacak, cebinizi üzmeyecek" ibaresini kullanarak IBAN atıyorum.

Sayın admin 'e de hiç tereddüt etmeden böyle bir yardıma önayak olduğu için de ayriyeten teşekkür ediyorum.

Sitemizi, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir; yorum bırakabilirseniz minnettar kalırım. Sağlıcakla kalın.

Valla alındım hocam :( Maddi yardım edemiyoruz front-end işlerinizi halledeyim demiştim, size özel bir tasarım yapıp onu dökeyim demiştim siz hazır cms sistem ve tema kullanmayı tercih etmişsiniz. Çorbada tuzumun olmasını çok isterdim. Back-end yazacak arakdaşta vardır burada hem, gelin siz o hazır cms sistemden vazgeçin size özel marjinal şöyle havalı bir çizim yapıp onu dökelim olur mu :) ?

Edit: Projeye dahi olsun olmasın tüm çocukları toplasın hocam hayallerindeki web siteyi ellerinden gelebildiğince bir a4 kağıdına çizsinler hocam,sonra da çizimleri bana ulaştırın, çizimlerdeki fikirleri derleyip toplayıp çocukların hayal gücünden destek alarak size özgün bir site tasarlayalım :)

CoolDad
sulo12345

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr

Cresties Cresties WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Back-End ve Siber Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hosting konusunda her desteği sağlayabilirim. Bende yazılımcıyım elimde sınırsız reseller hosting bulunuyor.

cengizarslan35 cengizarslan35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknoloji
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 7, (%57)
Böyle çıkarı olmayan bir yönetim admini ve yönetimin arkasında olan tüm hayırlı vatandaşlara Allah Razı Olsun Diyorum..

ibrahim47 ibrahim47 İbrahimDagdelen.Com.Tr Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** D**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Hostıng verebılırım basarılar dilerim her yıl ucret falan almam baddı durumum sıkısık suan ınsalla faydam dokunur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al