wmaraci reklam
lidertakipci

WMARACI Wordpress Tema Dayanışması!

132 Mesajlar 19.120 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

Saffet adlı üyeden alıntı

Çok güzel düşünülmüş, katkıda bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Teşekürler.

sobeajans adlı üyeden alıntı

En kısa zamanda konuya dahil olacağız...

Bekliyoruz (:

Mfa adlı üyeden alıntı

Kesinlikle yıllardır beklediğim şeylerden birisi. Şöyle ustaların elinden geçmiş bir proje çok güzel olacaktır. Profesyonel bir katkım olamasa da elimden gelen her şeyi yaparım inşallah. Testler, fikirler, optimizasyon önerileri konusunda katkım olabileceğini düşünüyorum biiznillah.

Edit: Beklentim performans konusunda hızlı, kaynak tüketimi- sorgu sayısı az, şişirilmemiş, SEO uyumlu ve bütün siteleri tabiri caizse pişti yapmayacak şekilde özelleştirilebilirlik. Performans konusunda takıntılıyım. Bilgim yettiğince testler yapıp yardımcı olurum inşallah

Teşekkür ederiz.

owuzan adlı üyeden alıntı

Merhaba, WordPress kendi panelinde zaten jQuery kullanıyor. O yüzden dediğiniz gibi header kısmına eklemeye gerek yok. Zaten WordPress tema yapmasını iyi bilen biri dosyaları o şekilde çağırmaz. Dosyaları eklemek için özel fonksiyonlar var. Bu fonksiyonlar sayesinde dosyalar sıkıştırılıp da ekleniyor. Dediğiniz gibi diğer eklentilerin de jQuery kullandığını düşünelim. Ancak 2 tane jQuery dosyası olmayacaktır. Çünkü o eklenti de bu fonksiyon ile WordPress'in içinden dahil edildiğinde aynı fonksiyon 10 kere bile çağırılsa sadece 1 kez çağırılmış gibi çalışacaktır. Ancak bu dediğim jQuery için geçerli. FontAwesome için değil.

Takıldınız bu konuda :)

ACelikaL adlı üyeden alıntı

Bence yapılan tasarımlar makul fiyata satılmalı ve lösev şehit aileleri gibi yerlere bu mevlalar bağışlanmalı..

Mantıklı bir teklif ama emin ol işin için para girdiğinde katılımlar azalır ve asılsız suçlamalar ortaya çıkar.

kaptanrs adlı üyeden alıntı

blog teması olmasından yanayım :) Tema paneli olması ve herşeyin tek bir panelden kontrol edilmesi önemli bence ve adsense uyumluluğu evrensel bir temaya dönüştürür. Ayrıca backlink açısından wmaracının linkinin de gömülmesinde bir sakınca görmüyoruorumm :D ayrıca yorum bırakan herkesin site linkleri de backlin olarak eklenebilir :) Tabi bu bir fikir

Teşekkür ederiz.

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

E o zaman yapılsın. Yapılabilecek herşey yapılsın, hiçbirşey kaldırılmasın. Süslü olsun, güzel olsun, renkli olsun, son trendlere uysun. Performans için her köşesinden biraz kırpınca tema kalmayacak ortada :) JQuery ile FontAwesome yarım saniye bile etkilemez merak etme.

Takıldınız :)
27207

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

ACelikaL adlı üyeden alıntı

Bence yapılan tasarımlar makul fiyata satılmalı ve lösev şehit aileleri gibi yerlere bu mevlalar bağışlanmalı..

Satılmak uygun olmaz, sonra alanlar dağıtım yapar, iyi niyetli bir proje hak yemeye dönüşür. Onun yerine bağış sayfası oluşturulur, patreon vb. isteyen oraya bağış atar.
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

ÇokAsi adlı üyeden alıntı

Satılmak uygun olmaz, sonra alanlar dağıtım yapar, iyi niyetli bir proje hak yemeye dönüşür. Onun yerine bağış sayfası oluşturulur, patreon vb. isteyen oraya bağış atar.

Kesinlikle aynı düşüncedeyim (:
CokAsi

kişi bu mesajı beğendi.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
çok gelişmiş bir tema builder'a sahip olursa çok büyük bir taraf tarafından kullanılabilir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

lastpavel adlı üyeden alıntı

çok gelişmiş bir tema builder'a sahip olursa çok büyük bir taraf tarafından kullanılabilir.

Başlangıçta zor gibi ama sonraki versiyonlarda olabilir.

DolunayBilisim DolunayBilisim I'm Batuhann.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Katılım sağlayıp, yardımcı olmayı isterdim ama yoğunluktan istediğim verimi sağlayamayabilirim.
Ancak; UI&UX tarafı, hız optimizasyonu, seo uyumlu olması ve çözülemeyen hususlar için vaktim oldukça danışmanlık verebilirim.

Ayrıca bu güzel düşünce için tebrik ederim. :)

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

DolunayBilisim adlı üyeden alıntı

Katılım sağlayıp, yardımcı olmayı isterdim ama yoğunluktan istediğim verimi sağlayamayabilirim.
Ancak; UI&UX tarafı, hız optimizasyonu, seo uyumlu olması ve çözülemeyen hususlar için vaktim oldukça danışmanlık verebilirim.

Ayrıca bu güzel düşünce için tebrik ederim. :)

Yorumunuz ve düşünceniz için çok teşk ederim.

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Studio Press diye bir tema var bilirsiniz. Adamlar çok sade bir tema ama gelişmiş bir yönetim paneli yapmışlar. Sürükle bırak mantığı ile bir çok bileşenle zenginleştirmişler. Tema çok hafif çalışıyor ama bu widget desteği ve özelleştirmeleri sayesinde o sade görünen temadan her seferinde benzersiz mükemmel bir tema çıkıyor ortaya.

https://my.studiopress.com/themes/ (Burada o tema kullanılarak oluşturulmuş çeşitli varyasyonlar var)

Geliştirme aşamasında bunuda bir göz önüne alın derim. Tabi bu arada o adamlar bu temayı ücretli satıyorlar, orası ayrı bir durum.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

ÇokAsi adlı üyeden alıntı

Studio Press diye bir tema var bilirsiniz. Adamlar çok sade bir tema ama gelişmiş bir yönetim paneli yapmışlar. Sürükle bırak mantığı ile bir çok bileşenle zenginleştirmişler. Tema çok hafif çalışıyor ama bu widget desteği ve özelleştirmeleri sayesinde o sade görünen temadan her seferinde benzersiz mükemmel bir tema çıkıyor ortaya.

https://my.studiopress.com/themes/ (Burada o tema kullanılarak oluşturulmuş çeşitli varyasyonlar var)

Geliştirme aşamasında bunuda bir göz önüne alın derim. Tabi bu arada o adamlar bu temayı ücretli satıyorlar, orası ayrı bir durum.

Biliyorum o temayı ve bende başarılı buluyorum ancak başlangıç için bizi bir tık aşabilir.

comonda2 comonda2 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 46 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

TolgaYılmaz adlı üyeden alıntı

Başlangıçta zor gibi ama sonraki versiyonlarda olabilir.

hepsi ingilizce ya ben de şimdi elementorla tema yapıyorum ki çok kolayıma geliyor ama ingilizce olduğu için kime satarım bilmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al