lostyazilim

Kaderimi takas ediyorum

17 Mesajlar 2.077 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

SauRonTR SauRonTR Eski Üç Harfli.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek 404
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 51 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konu tam bana göreymiş.
Sigara ve alkolün sizde olmaması gibi farklılıklarımız olmuş.
Bende var.
Kaldıramadım çünkü...
Sanırım sadece nüfus kağıdıma göre 27 yaşındayım.

wmaraci
reklam

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Hem kaderi hem kendi çirkin olanlar var, en azından şükredecek bir şeyiniz var.

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)

melankolia adlı üyeden alıntı

TurgutCosan hocam ben ilkokul sonları lise başlarında 5 vakit namaz kılardım ozaman dualarım kabul oluyordu şimdi ne namaz var ne niyaz ama dürüstlüğümüzden namusumuzdan kişiliğimizden ödün vermedik ama dualarım pek kabul olmuyor :(
Bizde birşeyler yoluna girmeden şükür etmeye başlayalım belki şükür ettikten sonra işler düzelir.

Ibadet etmesen bile dua kabul edilebilir sen şuan suizan yapıyorsun suizan insanı yıkar, yanlış yerlere götürür nette iyice bir araştırmanızı tavsiye ederim ama bu demek olmuyor ibadet etmeyincede duam kabul oluyor o zaman öyle yaparsan dualarında kabul olursa ahiretin elden gidebilir çünkü Allah tokadı bu dünyada sevdiği kullarına atar sevmediği kullarınada bu dünyayı cennet eder ederki ibadet edip diğer dünyada cennete gitmesin Allah haşa zalim olduğu için değil onlar haddini aşanlardır.

Insan kendi kendine ben günahkârım dememeli suizan yerine hüsnüzan beslemeli çünkü Allah kimi affedip affetmeyeceğini biz karar veremiyoruz ve bilmiyoruz. Allah bizi iyi kulları arasına alsın.

Dünyada zorluk çekenler ahirette daha rahat olacaktır inş, dünyada en çok zorlukları çekenler peygamberlerdir en çok zorluk çeken ise Hz. Muhammed s.v.s çünkü Allah onu cennetine almak istiyor yanmasını ve acı çekmesini istemiyor ahirette çünkü tüm zorluklara rağmen islamdan vazgeçmemiş.

Önemli olan bu dünyada tokat yemektir öbür dünyadaki tokat çok ağır ama inş yinede bu dünyada çok zorluk çekmeden günahlarımızdan kurtuluruz inş.

(Inanmayana, dini farklı olan varsa yazıma saygı duyup bir şey demesin lütfen bende onlara saygı duyuyorum ve islama davet ediyorum gelip gelmeyeceğiniz kendi tercihiniz).
yilmaz70 mesutyilmaz Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Darda kalanların, çıkmazda yol bulamayanların, kalbi temiz güzel olanı isteyen herkese Rabbim yar ve yardımcı olur inşallah. Amin.
UNKEF Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
wmaraci

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Kardeşim umarım bir süre sonra vay bee hayat ne ilginç nerden nereye diye sevinirsin.

Drozturk Drozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 111 / 117
  • Ticaret 28, (%100)
Yakın arkadaşım kilolu iri bir insan tip desen yok.tam 27 kez kız istemeye gitmiş 27 .ci de evleniyor çocugu oluyor işe giriyor.babası intihar etmiş babasının tüm borçları üstüne kalmış hepsini òdemiş.demem oki adam kafayı sıyırıcak noktaya gelip sabredip çalışarak hepsinden sıyrılıyor.
Hayat bir imtihandan ibaret varsın bu dünya böyle geçsin temiz geçsin saf geçsin.
Her an her halimize şükret mek gerek bizim yaşadiklarimiz ne ki.

Arwenn Arwenn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 527
  • Beğeniler 212 / 119
  • Ticaret 11, (%100)
Bi gun variz yarin yokuz ebedi olan ahirettir varsin bu dunya kotu olsun. Allah bu dunyada cekenlere ahirette cektirmez, bu dunyada iyi halde olup haline şukretmeyenlere ise vay haline... O demem oluyoki allah seni gormuyor sanma allah sevdigi kullarinin dualarini tekrar tekrar dinlemek ister hemen kabul etmez sevmediği kulunun ise dinlemek istemez hemen kabul eder. Allah bizleri sevdiği kulları icinden eylesin. Herkesin ekmegini rizkini bol bol versin kimsenin emeğini karsililsiz birakmasin. (AMİN)

Gorevcim.com ile Hemen Para Kazanmaya Başla
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al